0850 532 DERİ0850 532 3374
  • Dericibey Hakiki Buffalo Derisi Halı Kahve
  • Dericibey Hakiki Buffalo Derisi Halı Kahve
Dericibey 

Hakiki Buffalo Derisi Halı Kahve

Ürün Kodu: DH0089
525.00 $
399.98 $
%24indirim

BU ÜRÜNÜN DİĞER RENKLERİ

Dericibey Hakiki Buffalo Derisi Halı Kahve
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi: 1 İş Günü İçerisinde Teslim

MATERYAL: HAKİKİ BUFFALO DERİSİ

ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 220 cm * 230 cm

ÜRÜN METREKARESİ: 4,5 Metrekare

 

Gerçek derinin asil ve şık duruşu, kahverenginin muhteşem uyumu ile birleşti. Doğayı, sıcaklığı, güveni ve sağlamlığı simgeleyen kahverengi; içinde bulunduğu her ortamı şık bir havaya büründüren gerçek buffalo deri halı ile mekânlarınıza hava katmak için özel olarak tasarlandı! Bu özel ürünümüzle kahverengi tonlarının deri üzerindeki muazzam uyumunu yaşam alanlarınıza taşıyoruz. Özel işçilik ve tamamen yerli olarak üretilen bu buffalo derisi halı, kesinlikle tüy dökmez ve koku yapmaz. Dünya genelinde milyonlarca insanın evini ve yaşam alanlarını gerçek deriden üretilen deri halılar ile çekici bir görünüme kavuşturan Erdoğan Deri, deri içerikli tüm ürünlerinde olduğu gibi, deri halılarda da müşterilerin beğenilerini ve trendleri tasarımlarına yansıtıyor. Erdoğan Deri, mekânlarınıza şık, ferah, zengin ve asil birer dokunuş yapmak için deri halı modellerini Derimarket’te beğenilerinize sunuyor.

Bu ürüne ilk yorumu sen yap

Derimarket üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler 14 gün içerisinde sebep aranmadan iade ve değişim garantisi altındadır. Ürünlerimizi; fatura, orijinal kutu, ambalaj, etiket ve broşür gibi eklerine zarar vermeden, satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla; sebep bildirmeksizin 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve değişimle alakalı taleplerinizi, [email protected] mail adresi üzerinden, 0850 532 33 74 nolu Müşteri Hizmetlerini arayarak veya 0537 395 78 95 nolu WhatsApp hattından bize iletebilirsiniz. 

İade ve değişim ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

}