Ev Dekorasyonunda Deri Şıklığı

Ev dekorasyonunda kullanılan her malzemenin insanın fiziki ve ruhsal sağlığı üstünde büyük etkileri bulunmaktadır. Bu sebeple firmamızın üretiminde yer alan ev dekorasyon ürünlerinde hem hijyen hem de estetik unsurlar bir araya gelmektedir. İnsan sağlığına zararsız ve çevreyi kirletmeyen tabaklama yöntemi ile işlenen hakiki deri halılar, el işçiliği ile özenle üretilmektedir. Deri halının ihtişamlı görünümü mobilyalarla güzel bir uyum sağlamaktadır.

Kaliteli Deri Halı Çeşitleri

Günümüzün modern yer kaplama uygulamaları içerisinde deri halı yükselen bir trend ile devam etmektedir. Yaz ve kış aylarında kolayca kullanılabilen deri halının birçok avantajı da evlerde hissedilmektedir. Bunların en başında derinin son derece sofistike olan yapısı gelmektedir. Böylece deri halının kullanıldığı ortamlarda hem doğal bir görünüm elde edilmekte hem de mobilyalarla oluşan güzel zıtlık ortama dekoratif anlamda hoş bir hava katmaktadır.

1998 yılından günümüze, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapan Erdoğan Deri’nin;hakiki dana derisi postlardan, özel tasarlanmış deri halılara kadar farklı modellerin yer aldığı en şık deri halı koleksiyonu ile birlikte bütün evlere uyum sağlayacak tasarımlarda ve renklerde geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.


1