0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
15 Kasım 2018

Yenilikçi Vizyon ve İleri Teknoloji İle Kaliteli Ürünler Derimarket’te

Üretimimizin her kademesinde öncelikle insan sağlığını ön planda tutuyor ve ileri teknolojiye sahip makinalar kullanıyoruz. Yenilikçi vizyonunu ileri teknoloji ile buluşturan Deri Market, yerli ve yabancı müşterilerin tercih ettiği marka olmayı başarmıştır. Oldukça geniş ürün çeşitliliği ile üretim yapan Deri Market, yüksek kaliteli ürünlerle müşterilerini buluşturmaktadır. Sezonların en gözde trendlerini takip ederek her türlü yenilikçi fikirleri sizlere ulaştıran Deri Market olarak, müşterilerimizin en kaliteli ve şık ürünlere sahip olmasını sağlıyoruz.

Giyim ve ayakkabı çeşitleri yanı sıra bot çizme, kürklü bot ve deri bot çeşitlerinde hakiki deri ve kürk ürünleri kullanılarak, kalite standartları çerçevesinde tüketicilerle buluşturulmak hedefiyle kurulan Deri Market; ev dekorasyonu, evcil hayvan malzemeleri ve sağlık, moda ve aksesuar ürünleri çeşitliliğine sahip ürünlerle de müşterilerini buluşturmayı başarmıştır.                                                          

2009 yılında 100 kişiden oluşan uzman bir kadro ile deri ürünlerini deri tutkunlarının beğenisine sunmaya başladık. Her geçen gün artan taleplerle yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermeden üretimlerimize devam etmekteyiz. https://www.derimarket.net/ adresinden sitemizi ziyaret ederek ürün çeşitlerini görebilir ve bu adresten siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürün kalitesinde olduğu gibi siparişlerinizi verirken sizlere kolaylık sunan Deri Market, müşteri hizmetleri ile de siparişlerinizi kabul ederek adresinize teslim etmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla ve güvenle siparişlerinizi verebilirsiniz.

Deri Market Ürettiği Kürklü Bot Çeşitleri İle Ayaklarınızın Sağlığını Koruyor

Kış aylarında üşüyen ve korunamayan ayaklarımız bizlere sağlık problemleri yaşatmaktadır. Sağlığınıza önem veren Deri Market, ayaklarda şıklık ve rahatlık yaratarak aynı zamanda sağlığınızı korumak için bayan kürklü bot çeşitlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. İnsan sağlığına zarar vermeyen tamamen doğal kürkler ve hakiki derilerden imal edilen botlar sizleri konfor ve şıklığın kombinasyonuyla buluşturuyor. Ayrıca ayaklarınız ısınırken içinizi de ısıtacak kış aylarının vazgeçilmezleri bayan bot çizme çeşitlerini, Deri Market ayrıcalığı ile tercih ederek uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bayan kürklü bot üretiminde tamamen doğal kürkler kullanılır ve böylece ayak sağlığınız garantiye alınırken uzun süre güvenle kullanabileceğiniz botlara sahip olursunuz. Uzun süre kullanma garantisi ile sahip olacağınız bot çeşitlerini, bütün kış ayak sağlığınızı koruyarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bayan bot çizme modelleri kaliteli ve oldukça iddalı çeşitlerde üretilirken her ortamda dikkat çekmenizi sağlar. Soğuk kış aylarında ayaklarınızı sıcaklıkla buluşacak olan kürklü bot çeşitleri müşterilerine sağlam ve dayanıklılık sunuyor.

Bayanlar için oldukça önemli olan ayak şıklığıdır. Bayanların vazgeçilmezi olan ayakkabı, bot ve çizme çeşitleri kıyafetlerini tamamlayacakları en önemli parçalardan olmaktadır. Ayakkabı, bot ve çizme seçerken oldukça titiz davranan bayanların tercih edebileceği en zarif modeller Deri Markette üretilmektedir. Bayanların şıklığına şıklık katacak olan kürklü bot ve bot çizme çeşitleri farklı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Böylece kış aylarının vazgeçilmezi olan bot ve çizmelerden seçerken konfor ve şıklığın bütünlüğünü yakalayacak ve günlük ayakkabı çeşitlerinde aradığınız zarif modellerle buluşacaksınız.

Deri Botlarda Rahatlık Ve Şıklığın Vazgeçilmez Adresi Deri Market

Hakiki derilerden üretilen dayanıklı bot çeşitlerini Deri Market deri bot kategorisinde görerek inceleyebilirsiniz. Deri bot üretiminde kalitenin öncüsü olan Deri Market deri bot çeşitleri orijinal markalı ve gösterişli tasarımları ile göz doldururken sizlere rahatlık ve şıklığı bir arada sunmaktadır.

Kışlık bayan bot çeşitleri her tarza uygun olan ve kıyafetlerde rahat kombinasyon yapılabilecek modellerde üretilmektedir. Kış aylarında ayaklarınızı soğuktan korurken rahat ettirecek olan bot çeşitlerini kalitenin öncüsü Deri Market’ten güvenle seçebilirsiniz. Çarpıcı ve yenilikçi bot modelleri tarz yaratmak isteyen müşterilerimiz için farklı seçeneklerde üretilip satılmaktadır. Doğal kürklerle ve gerçek derilerle üretilen kürklü ve deri bot çeşitleri ayaklarınızda yumuşaklık hissi yaratırken kullanım rahatlığı sunmaktadır.

Şıklık ve rahatlığın birleştiği tarzlarda modelleri Deri Market sitesinde görebilir ve kendiniz ve sevdikleriniz için seçimler yaparak uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Deri Market müşterilerine bağcıklı veya bağcıksız bot modellerinde renk seçenekleri sunmaktadır. Böylece alternatif tercihler yapma kolaylığına sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir ürünlerin gerçek adresi Deri Market tüm deri ürünlerini insan ve doğaya zarar verecek tüm atıklardan arındırarak üretim yapmaktadır. Sunduğu kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyeti her geçen gün artan Deri Market alışverişlerinizde sizleri kalite ve güvenle buluşturmaya devam etmektedir.

Ayakkabı ve giyim ürünleri imalatı ve hakiki derilerden üretilen ev dekorasyon ürünleri imalatı yanı sıra bebek bakımı ve medikal ürünlerle de müşterilerinin yanında olmaya devam etmekte olan firmamız uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ulaşılabilir fiyatlarla en kaliteli ürün çeşitliliğini sunan sitemizi mutlaka ziyaret edin.