Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)

Ana Sayfa Blog Medikal Ürünler Yaz Kış Kullanımlı Bebek Arabası Minderi
Yaz Kış Kullanımlı Bebek Arabası Minderi
20 Mart 2019

Yaz Kış Kullanımlı Bebek Arabası Minderi

Ailenizle birlikte özel arabanızla uzun bir yolculuğa mı çıkacaksınız? Bu yolculuk boyunca bebeğinizin huzurlu bir şekilde arkada kendi koltuğunda oturmasını ister misiniz? O halde firmamızın üretmiş olduğu bebek arabası minderi modellerine göz atabilirsiniz. Medikal koyun postundan üretilmiş olan bu bebek arabası minder çeşitleri bebeğinizin uzun yolculuklarda huzurlu şekilde koltuğunda oturmasını sağlar. Normalde bu tarz bebek koltuklarında bebeğinizi oturtabilmeniz pek mümkün değildir. Ancak yumuşak bir yapısı olan koyun postu bebeğinizin de çok hoşuna gidecek. Bu sayede bebeğinizin dokunma duyusunu da geliştirecektir. Üstelik son derece uygun bir fiyata satılan bu koyun postundan yapılmış bebek araba minderi hızlı kargo teslimatı ile evinize kadar gönderiliyor.

Bebek Arabası Minderinin Özellikleri 

İnternet sitemiz üzerinden satışı yapılan bu minderler medikal koyun postundan yapılıyor. Bundan dolayı yazın bebeğinizi terletmez kışın ise üşütmez. Bu nedenle istediğiniz zaman uzun yolculuğa çıkarken satın aldığınız bebek minderini bebek koltuğuna koyabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz çok rahat ve huzurlu bir yolculuk geçirir. Medikal koyu postu hidrofilik bir üründür. Bu yüzden de ortamdaki nemi ve sıvıyı kendisi çeker. Bundan dolayı yazın yüksek sıcaklıklarda bebeğiniz terlese dahi teri çekileceğinden ıslaklık hissetmez. Bundan dolayı da bebeğinizin rahat bir şekilde koltuğunda oturmasını sağlanmış olur. Gelin medikal koyun postundan yapılan bebek minderlerinin özelliklerine bakalım.

Avustralya’nın geniş ve yeşil meralarında otlayan koyunların kürkleri alınarak bu minderler üretilir. Doğal merinos yünlerinden üretilen medikal koyun postları hem insan sağlığını olumsuz etkilemez hem de doğaya karşı zararsızdır. Bebeğinizin vücut ısısını yaz ve kış dönemlerinde dengede tutar. Kışın ısı farkı oluşmasını engeller ve bundan dolayı bebeğinizin sağlığını olumlu yönde etkiler. Yazın ise terleyen bebeğinizin üşütmemesi için teri doğrudan çeker. Ergonomik ve doğal bir yapısı olmasından dolayı bebekler için rahat bir oturma ve yatma durumu sağlar. Uluslararası bebek araba koltuklarına uygun modellerde minderler üretilir. Bundan dolayı yolcuklarınız öncesinde kolayca minderi bebek koltuğuna yerleştirebilirsiniz.

Bebek Sağlığı


Bebek Arabası Minderi Temizliği
İnternet sitemiz üzerinden bebek minderi alacak olan müşterilerimiz bu minderin nasıl temizleneceğini merak ediyorlar. Bu ürün hijyeniktir. Bundan dolayı da hem elde hem de makinede yıkamak için oldukça uygundur. Bu bebek arabası minderi yıkanacağı zaman PH değeri nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir. Bu şampuanları kullanarak hem elde hem de makinede en fazla 30 derecede minderi yıkayabilirsiniz. Yıkama işlemi bittikten sonra kısa bir kurutma devri ile makinede bu postu kurutunuz. Sonra da silkeleme ya da el yardımı ile çekilerek medikal koyun postundan yapılmış olan mindere şekil verebilirsiniz. Kuruma aşamasında kesinlikle güneş ışığı ya da kalorifer gibi durumları kullanmayınız.