Ana Sayfa Blog Medikal Ürünler Yaz Kış Kullanımlı Bebek Arabası Minderi
Yaz Kış Kullanımlı Bebek Arabası Minderi
20 Mart 2019

Yaz Kış Kullanımlı Bebek Arabası Minderi

Bebek arabası minderi seçimi ebeveynler için en önemli konulardan biridir. Bebeklerinin sağlığı için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen aileler, bebek arabası minderi seçiminde de oldukça hassastırlar. Özellikle güzel güneşli günlerde bebeğinizle dışarı çıkarken, yürüyüş yaparken veya alışverişe çıkarken kullanacağınız bebek arabasının hem çocuğun sağlığını düşünen hem de pratik bir kullanım sunan bir özelliğe sahip olmasını tercih edersiniz. Çünkü bebeğinizle dışarı çıkmak, bebeğinizle hava alıp keyifli vakitler geçirmek sizin ve bebeğinizin ruhsal doyumu için oldukça önemlidir. Bebek arabası minderi minik bebeğinizle çıkacağınız seyahatlerde ve günlük rutinlerinizde en vazgeçilmez araçlardan biridir. Alacağınız bebek arabasının güvenilir olması ve kolay kullanım sunması da anne babaların dikkat ettiği diğer konulardan biridir. Bebek arabasının en önemli aksesuarlarından biri bebek arabası için minder de bebeğin konforu ve sağlığı için en önemli parçalardan biridir. 

Bebeğinizin rahatı ve sağlığı için özel olarak tasarlanan bu ürünler, bebek sağlığını en ince ayrıntısına kadar düşünerek, doğal yöntemlerle üretilmektedir. Bebekler için mükemmel bir uyku ortamı hazırlayan bebek arabası minderi yapımı doğal koyun kürkünden, doğal yöntemlerle tabaklanarak sağlanmaktadır. Maksimum yumuşaklık ve konfor sunan bu bebek arabası minderi modelleri gezilerinizin en büyük kurtarıcınız olacaktır. Bebeğinizin sağlığını en az sizin kadar düşünen Derimarket, en doğal ürünlerle ve el işçiliği ile ürettiği tüm ürünlerini derimarket.net adresinden satışa sunuyor. Dilediğiniz bebek sağlığı ürünlerini internet adresimizden inceleyebilir, rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. İkiz bebekleriniz varsa ikiz bebek arabası için de kullanabilirsiniz.

Bebek Arabası Minderi İle Huzurlu Bir Yolculuk Sizleri Bekliyor

Ailenizle birlikte özel arabanızla uzun bir yolculuğa mı çıkacaksınız? Bu yolculuk boyunca bebeğinizin huzurlu bir şekilde arkada kendi koltuğunda oturmasını ister misiniz? O halde firmamızın üretmiş olduğu bebek arabası minderi modellerine göz atabilirsiniz. Medikal koyun postundan üretilmiş olan bu bebek arabası minder çeşitleri bebeğinizin uzun yolculuklarda huzurlu şekilde koltuğunda oturmasını sağlar. Normalde bu tarz bebek koltuklarında bebeğinizi oturtabilmeniz pek mümkün değildir. Ancak yumuşak bir yapısı olan koyun postu bebeğinizin de çok hoşuna gidecek. Bu sayede bebeğinizin dokunma duyusunu da geliştirecektir. Üstelik son derece uygun bir fiyata satılan bu koyun postundan yapılmış bebek araba minderi hızlı kargo teslimatı ile evinize kadar gönderiliyor.

Bebek Arabası Minderinin Özellikleri 

İnternet sitemiz üzerinden satışı yapılan bu minderler medikal koyun postundan yapılıyor. Bundan dolayı yazın bebeğinizi terletmez kışın ise üşütmez. Bu nedenle istediğiniz zaman uzun yolculuğa çıkarken satın aldığınız bebek arabası minderini bebek koltuğuna koyabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz çok rahat ve huzurlu bir yolculuk geçirir. Medikal koyu postu hidrofilik bir üründür. Bu yüzden de ortamdaki nemi ve sıvıyı kendisi çeker. Bundan dolayı yazın yüksek sıcaklıklarda bebeğiniz terlese dahi teri çekileceğinden ıslaklık hissetmez. Bundan dolayı da bebeğinizin rahat bir şekilde koltuğunda oturmasını sağlanmış olur. Gerçek koyun kürkünden medikal yöntemlerle tabaklanan bu bebek arabası minderleri, vücut ısısını dengeler, ter oluşumunu engelleyerek bebeğin vücut sıcaklığın her koşulda aynı tutar.

Avustralya’nın geniş ve yeşil meralarında otlayan koyunların kürkleri alınarak bu minderler üretilir. Doğal merinos yünlerinden üretilen medikal bebek aranası minderi hem bebek sağlığını olumsuz etkilemez hem de doğaya karşı zararsızdır. Bebeğinizin vücut ısısını yaz ve kış dönemlerinde dengede tutar. Kışın ısı farkı oluşmasını engeller ve bundan dolayı bebeğinizin sağlığını olumlu yönde etkiler. Yazın ise terleyen bebeğinizin üşütmemesi sağlayarak bebeğinizi sıcacık tutar. Ergonomik ve doğal bir yapısı olmasından dolayı bebekler için rahat bir oturma ve yatma durumu sağlar. Uluslararası bebek arabası koltuklarına uygun modeller için de minderler üretilir. Bundan dolayı yolcuklarınız öncesinde kolayca minderi bebek koltuğuna yerleştirebilirsiniz. Oldukça fonksiyonel olan bu medikal koyun postundan üretilen minderler ikiz bebek arabası modelleri için de kullanılabilir. 

Bebek Sağlığı


Bebek Arabası Minderi Temizliği

İnternet sitemiz üzerinden bebek arabası minderi alacak olan müşterilerimiz bu minderin nasıl temizleneceğini merak ediyorlar. Bu ürün hijyeniktir. Bundan dolayı da hem elde hem de makinede yıkamak için oldukça uygundur. Bu bebek arabası minderi yıkanacağı zaman PH değeri nötr olan yün şampuanları tercih edilmelidir. Bu şampuanları kullanarak hem elde hem de makinede en fazla 30 derecede minderi yıkayabilirsiniz. Yıkama işlemi bittikten sonra kısa bir kurutma devri ile makinede bu postu kurutunuz. Sonra da silkeleme ya da el yardımı ile çekilerek medikal koyun postundan yapılmış bebek arabası minderine şekil verebilirsiniz. Kuruma aşamasında kesinlikle güneş ışığı ya da kalorifer gibi durumları kullanmayınız.