Ana Sayfa Blog Medikal Ürünler Uyku Konforunu Arttıran Medikal Post
Uyku Konforunu Arttıran Medikal Post
20 Mart 2019

Uyku Konforunu Arttıran Medikal Post

Özellikle yatağa bağımlı hastalar ve uyku konforu son derece düşük olan bireyler tarafından kullanılan medikal post artık pek çok yatakta ilgi görüyor. Tasarımlarda tamamen gerçek post kullanılıyor olması, doğal bir yatak oluşturulmasını hiçbir şekilde ağrıyla veya uyku problemiyle karşılaşılmadan uyku kalitesinin artırılması sağlanıyor.

Kolay Temizlenebilen Medikal Post

Firmamız tarafından sadece hastalar için değil, bebekler ve vücudunun belirli bölgelerinde daha hızlı iyileşme isteyen bireyler için de üretim gerçekleştiriliyor Koyun postu olarak kullanılırken tamamen temiz olmasına ve hiçbir şekilde bakteriye, insan sağlığına zararlı yapıya yer verilmemesine dikkat ediliyor. Kolay katlanabilen, temizlenebilen bir özelliğe sahip olması sayesinde uzun yıllar boyunca son derece kaliteli bir uyku konforuna sahip olacaksınız. Konforun artırılabilmesine ek olarak her zaman için kimyasal madde kullanılmadan da temizleme işlemini gerçekleştirebilir ve tekrardan aynı uyku kalitesine indirimli ürünlerimizle ulaşabilirsiniz. Dünya genelinde ilgi görmeye devam eden, temizlenme özellikleri ve iyileştirmeyi kolaylaştıran yapısı sayesinde dikkat çeken postların imalatını Türkiye’de binlerce kişi için yapıyoruz. Özellikle bebeklerin beşiklerinde, diz, kol, boyun ve bel ağrıları çeken kişilerin belirli bölgelerinde postun kullanımı son derece başarılı sonuçlar alınmasını sağlıyor. Kemiklerin ve organların kaliteli olmasını sağlayan, yapılarını destekleyen bir üründür. Bel ve boyun ağrılarının giderilebilmesi için mutlaka doğal destek alınması ve hiçbir şekilde ağrı yaratacak bir yastık kullanılmaması gerekiyor. Bunun için firmamızdan boyunluk, yatak için de özel üretim olan medikal post ürünlerini temin edebilirsiniz.


Bası Yarası Oluşturmayan Medikal Post

Uzun saatler boyunca uyumayı seven, belirli bir hastalık nedeniyle uzun süre boyunca hastanelerde yatmak zorunda kalan bireyler tarafından sadece yatağın yumuşak olması yeterli değildir. Bir süre sonra mutlaka doğal ürün olan medikal post temin edilmeli ve vücudun baskı noktalarının yatakla olan sürtünmesinin minimuma indirilmesi sağlanmalıdır. Ancak bu sayede bası yarası oluşumunun önüne geçilebilir ve postla baskı noktalarının doku zedelenmesi durdurularak, iyileşme sürecine geçilebilir. Ağrı bulunan, ezilen, dokuda bozulmalar yaşanan, kırık bulunan ve iyileşme problemi bulunan noktalarda medikal hakiki post her zaman için iyileşme sürecinde katkı sağlayacaktır. Vücudun her noktasında kullanıma uygundur. Yatalak hastaların uzun süre boyunca yerinden kalkamaması ve sürekli olarak aynı pozisyonlarda durmaları nedeniyle oluşan sorunlar, yatak kalitesine göre bir değişiklik göstermez. Sadece alt kısmın yumuşak olması yerine, kemik ve organ yapısını destekleyecek bir yapıda olması yeterli oluyor. Bası yaralarının oluşmasına neden olan en önemli neden, vücut baskısının aynı noktalara durmaksızın yapılıyor olmasıdır. Kemikler ve organlar aynı noktaya uygulanan basınç nedeniyle doku zedelenmesine yol açabilir ve doğrudan uzun bir tedavi sürecinin başlamasına yol açabilirler. Bu yaraların oluşumunu engelleyen en önemli materyallerin başında ise medikal post geliyor.