Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Uygun Fiyatlara Bebek Aksesuarları
Uygun Fiyatlara Bebek Aksesuarları
11 Mart 2019

Uygun Fiyatlara Bebek Aksesuarları

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarında kaliteyi her zaman ön planda tutmaktadır. Online alışverişlerinizde Deri Market olarak uygun fiyatlı bebek aksesuarları ile de hizmet vermekteyiz. Bebekler için oto koltuk, araba koltuğu kılıfının yanı sıra birbirinden farklı bebek uyku tulumu modelleri de bulunur.

İstediğiniz ürünü seçtikten sonra oldukça kolay bir şekilde ödeme işlemlerinde bulunmanız mümkün. Şık tasarımlara sahip olan bebek tulumu sayesinde bebeğiniz derin bir şekilde oldukça huzurlu olarak uyuyabilecek. Bebeklere anne karnındaki sıcaklığı hissettirerek sarıp sarmalayan uyku tulumu modelleri çift fermuarı sayesinde oldukça kolay bir şekilde kapanabilecek. Bebeklerin sağlıklı kalça gelişimini de destekler. Özellikle yeni doğan bebeklerde sıçrama refleksi sıklıkla görülür. Bu refleks sonucunda ise bebekler kendi kendilerini uyandırmaktadır. Ancak uyku tulumu bu sıçramayı ve sarsılmayı engeller. Bebeklerin bacak ve kol hareketleri sonrasında sizin yaptığınız kundaklar gevşer ve sürekli düzeltilmesi gerekir. Ancak bebek uyku tulumu bu durumu engeller. Tek aşamada kolay bir şekilde giydirebileceğiniz uyku tulumu çeşitleri renklerine ve bedenlerine göre değişiklik göstermekte. Pamuklu kumaş yapısına sahip olduğundan dolayı kesinlikle tahriş yapmayacaktır. Ayrıca çift fermuarlı olduğundan dolayı da alt değiştirmenizi büyük ölçüde kolaylaştıracak. Ayrıca esnek bir kumaşı olduğundan dolayı da bebeğinizin doğal hareketlerini engellemez. Bunun yanı sıra uyku tulumlarının içine oda sıcaklığına göre pijamada giydirebilirsiniz. Gece boyunca aynı ısıda kalmasını sağlayacaktır. Bebekler 6 aya kadar sık sık uyanır. Bu sık uyanmalar sonucunda da uyku esnasında üstünü açabilir ve dolayısıyla üşüterek hasta olmasına neden olur. Ancak uyku tulumu ile bu durum ortadan kalkar. Fermuarlı, cırt cırtlı modeller arasından dilediğinizi seçerek sitemiz üzerinden oldukça kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Bebek Kürklü Patik


Bebekleriniz Oto Koltuk İle Güvende!

Bebekleri ile birlikte uzun yolculuklara çıkan ya da sık sık seyahat etmek durumunda kalan insanların en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardan biri de oto koltuk bebek olarak söylenebilir. Bebek oto koltukları kaza anında bebeklerin sağa sola doğru savrulmasını engeller. Bunun yanı sıra emniyet kemeri sayesinde bebeğin öne doğru ya da arkaya doğru düşmesine engel olur. Oldukça konforlu olduğu için de bebeğinizin rahat ve huzurlu bir şekilde uyumasını sağlar. Arabanıza kolay bir şekilde monte etmeniz mümkündür. Çıkarılabilir kılıf kolay bir şekilde temizlenebilir. Bu şekilde hijyeniktir. Bebeklerinizi oto koltuk bebek üzerine oturtmadan önce ise montlarını çıkarmayı unutmayın. Bu sayede terleme yapmaz, bebekleriniz bunalmaz ve güvenli bir yolculukta sağlanmış olur. Ayarlanabilir emniyet kemeri bulunur. Bu sayede bebeklerinizin ağırlığına ve uzunluğuna göre emniyet kemerini sabitleyebilirsiniz. Sırtlığında yer alan kumaş oldukça yumuşak. Ayrıca bacak arası kilit sistemi de mevcut. Yüksek güvenlik sistemine sahip olan bebek oto koltuğu sayesinde güvenli yolculuklar yaşanacak. Ayarlanabilir başlığı da bebeğinizin daha rahat yolculuk yapmasını sağlar. Birbirinden farklı renklerde satışa sunulan bebek oto koltuklarından dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kaliteli kumaş kaplama oto koltukları ile güvenli yolculuklar sizleri bekliyor. Bebeğiniz ile birlikte huzurlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız hemen sipariş verin. Sitemize giriş yaparak satın alma işlemlerinizi de Türkiye'nin her noktasından gerçekleştirmeniz mümkün olacak.