surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ugg Bebek Botu
06 Mayıs 2020

Ugg Bebek Botu

Bebeklerinizi yağmurdan, kardan ve soğuk havalardan korumanın en sağlıklı yolu; mevsim şartlarına uygun, dayanıklı, kaliteli ve ortopedik özelliğe sahip botları tercih etmekten geçer. Bebekler enerjik yapıları nedeniyle genellikle gün boyu hareket halindedir. Bebeklerin kendilerini korumaları pek mümkün olmadığından ebeveynlerin ilgisine muhtaçtır. Özellikle soğuk hava koşullarında; ayaktaki ısıyı koruyan, yağmura ve kara karşı direnç gösteren Ugg bebek botu hem çocuklarınızın sağlığını koruyacak hem de güven vererek içinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Çocuk Kürklü Bot

Ugg Bebek Botu Modelleri

Bebek Ugg botu modelleri, sonbahar ve kış aylarında en çok kullanılan bebek botu çeşitleridir. Deri, süet, nubuk, poliüretan, koyun kürklü gibi çeşitli malzemelerinden üretilir. Bebeklerin hareket kabiliyetleri dikkate alınarak üretilen bu Ugg botu modellerinin; düğmeli, fermuarlı, fiyonklu model gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bebek Ugg botu modelleri, genellikle bileklere kadar uzandığından botun içerisine kar ve yağmur giremez ve oldukça rahat bir kullanım sağlar. Ugg bot modelleri, gelişmiş taban yapıları sayesinde karlı, buzlu, yağmurdan dolayı ıslanmış zeminlerde düşmeye ve kaymaya neden olmaz. Zorlu hava koşulları için tasarlanmış Ugg bebek botu modelleri su geçirmez özellikleri ve destekleyici yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Ugg bebek botu modelleri, içerideki sıcak havanın dışarıya çıkmasını ve dışarıdaki soğuk havanın da içeriye girmesini engelleyerek vücut sıcaklığını korur, sıcaklığın dengede kalmasını sağlayarak ayak sağlığı açısından büyük fayda sağlar. Eğer bebeğinizin veya çocuğunuzun ayağında düz tabanlık, içe ya da dışa basma gibi problemler varsa, anatomilerini destekleyecek özellikte botları tercih etmeniz faydalı olacaktır. Ortopedik özelliğe sahip bu botların topuk ve kavis bölümünde yer alan fazladan destekler, ayak yapısını düzeltmeye ve ağrıların giderilmesinde büyük oranda yarar sağlar. Birbirinden güzel desene ve özelliğe sahip Ugg modelleri, geniş ürün seçenekleri ile derimarket.net adresinde satışa sunulmaktadır. Kalite ve güvenceyi bir arada sunan Derimarket, geniş ürün yelpazesi ile her yaşa ve cinsiyete hitap ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık veren Pegia, tüm ürünlerini Derimarket ayrıcalığı ile beğeniye sunuyor. Bebeğinizin ayak numarasına en uygun bebek Ugg botu modellerini tercih ederek; sıcak ve konforlu bir kış geçirmelerini sağlayabilir, bebeklerinizin ayak gelişimlerine en iyi katkıyı sunabilirsiniz. Rahatlığı kadar görselliği de oldukça sevimli duran bebek Ugg botu modelleri çocukları çok memnun edecek. 

Bebekleri için her bir adımın eğlenceli ve konforlu olmasını isteyen ebeveynler, kışlık bot seçimine büyük önem göstermektedir. Aileler tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen Pegia Ugg bebek botu, sağladığı maksimum sıcaklık ve konfor sayesinde en ideal modeller arasında başköşede yer alır. Bebeklerin sağlığını en ince ayrıntısına kadar düşünen oldukça pratik, rahat ve konforlu Ugg bebek botu modelleri, Pegia’nın kalitesi, Derimarket’in güvencesiyle satışa sunuluyor. 

Ugg Bebek Botu Modelleri

Ugg Bebek Botu Özellikleri

Kışlık botlar ve tabii ki son zamanların en trend modellerden olan Ugg bebek botu, soğuk ve yağışlı havalarda çocuklar için tercih edilen en ideal bot modelleri arasında yer alır. Sıklıkla tercih edilen Ugg botunun sayısız faydaları bu modelleri daha da cazip hale getiriyor. 

Soğuk kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan Pegia Ugg bebek botları; maksimum sıcaklık ve konfor sunuyor. Hakiki kürkten ve hakiki deriden, el işçiliği ile üretilen Pegia Ugg bebek botu modelleri rahat ve esnek yapısı, yumuşacık koyun kürkü ile kaplanan iç dokusu sayesinde bebeğinizin ayaklarını tüm gün sıcacık tutuyor. Hakiki koyun kürkünün doğal yapısı; vücut ısısını dengeler, nem oluşumunu önleyerek, koku ve bakteri oluşmasına engel olur. Aynı zamanda doğal bir ortopedik yastık görevi gören bu modeller, bebeklerin ayak gelişimini destekleyerek sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur. 

Oldukça hafif ve sağlam yapıya sahip bu modeller, bebeklerin hareket kabiliyetlerini engellemeden özgürce hareket etmelerine olanak tanır. Bebeklerin çok seveceği ve giymekten büyük keyif alacağı Pegia Ugg bebek botu modelleri, yumuşacık ve sıcacık tutan özellikleri sayesinde ebeveynlerin de gönlünü fethediyor. İnsan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde barındırmayan Pegia’nın Ugg botu modelleri; Avrupa Reach standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bebeğinizin sağlığı ve çevreniz için güvenle tercih edebilirsiniz. 

Çocuk Kürklü Bot

Bebek Ugg Botu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler biyolojik yapıları gereği çok hızlı büyüdüklerinden, ayakkabı ve bot seçiminde sıklıkla hatalı tercihler yapılabiliyor. Örneğin bazı ebeveynler 3 yaşındaki bebeklere 4 yaş grubuna uygun bot modelleri satın almaktadır. Bu gibi konuların, her ne kadar aile ekonomisine katkı sağladığı düşünülse de durum pek de öyle sayılmaz. Öncelikle çocuğunuza kendi ayak numarasından daha büyük bir ayakkabı giydirmek onun konforuna oldukça zarar verecektir. Bol ayakkabı giydirmek aynı zamanda düşme, çarpma gibi kazalara da yol açabilmektedir.

Bu nedenle bebeğinizin ayak numarası kaç ise o numarayı tercih etmeniz, bebeğinizin ayak gelişimi açısından büyük önem taşır. Bebeklerinizin ya da yaşça küçük olan çocuklarınızın Ugg botu modellerini daha rahat kullanabilmeleri için cırtlı modelleri veya düğmeli modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu hususlara dikkat ederek Ugg botu seçimi veya kışlık bot seçiminizi yaparken çocuklarınızın oldukça sağlıklı ve konforlu bir kış geçirmesini sağlayabilirsiniz. 

Ugg bebek botu; harika tasarımları, sağlığı ve rahatlığı bir arada sunan yapısı ile son zamanlarda oldukça rağbet görüyor. Birçok özelliği ile birlikte kolay giydirilip çıkarılması için oldukça pratik bir kullanım sunan ve bebekler için özel olarak tasarlanmış bu Ugg botu modelleri, bebeklerinizin ayaklarından düşmemesinin yanı sıra, o minik ayaklarını çepeçevre saran yumuşacık kürklü yapısı ile maksimum koruma sağlıyor. Aynı zamanda yarı organik özellikte olan koyun kürkü; bebeklerin ayaklarının terlemesine ve dolayısıyla da tahriş olmasına engel oluyor. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu modeller, titiz bir çalışma sonucu üretilmiştir. 6 aylıktan okul çağına kadar her yaş için üretilen Ugg botu modellerini çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz. Bir hediye olarak da mükemmel bir seçim olan bu modelleri sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. 

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30