Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Süet Deri Hakiki Kürklü Terlik
Süet Deri Hakiki Kürklü Terlik
08 Mart 2019

Süet Deri Hakiki Kürklü Terlik

İmalatımızı sadece hakiki materyaller sayesinde yapıyor olmamız, müşterilerimizin sağlığı açısından son derece büyük bir öneme sahiptir. Hem sağlık açısından hem de şık görüntü nedeniyle hakiki kürklü terlik uzun yıllar boyunca kullanılabilecek, temizlenebilen bir üründür. Süet deri dış kaplamanın bulunması ve iç kısımda özel olarak kürk bulunduruluyor olması, ürünlerin genel yapısını doğrudan etkiliyor.

İndirimli modellerimiz sürekli olarak güncelleniyor. Bundan dolayı mutlaka internet sitemizi takip etmeli ve modaya uygun olan terliklerimizi incelemelisiniz. Sezonun tren terlik modellerisizlerin kullanım alanlarınıza uygun olarak tasarlanıyor. Deri ile üretilen sayısız ürüne Derimarket farkı ile ulaşabilir ve online alışverişinizi yapabilirsiniz. İsteğe uygun olarak whats upp sipariş hattı üzerinden de siparişinizi oluşturabilirsiniz. Süet deri ve kürk materyaller ile üretilen bot, terlik gibi modeller; ayaklarınızın üşümemesini ve terlememesini sağlıyor. Ayaklarınızda şişlik bulunuyorsa dahi giyebilir ve her zaman için ağrı veya koku problemi olmaksızın, evinizde farklı terlik tasarımlarımızı kullanabilirsiniz.  Stoklarımızda bulunan ve yoğun bir şekilde ilgi gören tüm terliklerimiz %20’nin üzerinde indirim oranıyla satın alınmaya uygundur. 

 

Kadın Kürklü Patik

Süet Terlik Modelleri

Süet yüzeye sahip olan terlikler, şık görünümleri kadar kullanışlı yapılarıyla da tercih ediliyorlar. Son derece kaliteli materyaller ile üretilen terlik modelleri, evde iş yapıyorken ya da TV izliyorken kullanabileceğiniz nitelikte tasarlanmaktadır. Uzun yıllar kullanıma müsait olan hakiki deri terlik modelleri, ev kadınlarının en vazgeçilmez parçası oluyor. Ev şıklığından ödün vermeyen her kadının kullanışlı bir ev terliği olmalıdır. Derimarket tam da bu ihtiyacınıza uygun model seçenekleri ile öne çıkıyor. Renkli ve canlı terlik modelleri, kadınların ev düzeni için harika bir detay olurak da kendini öne çıkarıyor.