Ana Sayfa Blog Deri Giyim Soğuklara Karşı Belinizi Korsesiz Bırakmayın
Soğuklara Karşı Belinizi Korsesiz Bırakmayın
13 Mart 2019

Soğuklara Karşı Belinizi Korsesiz Bırakmayın

Vücudumuzun merkezi olarak sayılabilen bellerimizi yeteri kadar korumamamız halinde hayatımızın kalan kısmında bel ağrısı başta olmak üzere pek çok rahatsızlık yaşamamıza neden olacaktır. Soğuk kış günlerinde korumasız bıraktığımız belimizi üşütmemizin yanı sıra aynı etki böbreklerde görülecektir. Belinizi üşütmeniz halinde bel ağrısı çekmenize kesin gözüyle bakılmakla birlikte bel fıtığı olmanız da yüksek olasılıktır. Bel sağlığına dikkat edilmemesi halinde eklemler ve bağlar gerilerek hasar alıyor. Alacağınız basit bir önlem bir ömür hareket kabiliyetinizi kaybetmemeniz için yeterli olacaktır. Bel sağlığınızı nasıl riske atmak istemeyeceğinizi merak ediyorsanız www.derimarket.net adresini ziyaret ederek size özel hazırladığımız ürünlerimize göz atabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde belinizi ısıtması amacıyla satışa sunduğumuz bel ısıtıcı korse modelleri ile bu kış çok rahat edeceksiniz. Modellerimiz belinizi sıcak tuttuğu gibi Böbreklerinizi soğuğa karşı korur. Vücut duruşunuzu düzeltir. Belinize destek olarak ani hareketlerde belinizi korur. Bel bölgenizde kan dolaşımını düzenleyerek bel ağrısı oluşumu engeller, bel fıtığı oluşumunu engeller. Bazı modeller bel ağrılarını tedavi edebilmektedir.
Sağladığı tüm bu konforun yanı sıra korse modellerimiz uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir. Yılın her gününde indirimli satış yapma ilkesini benimseyen firmamız ayrıca kredi kartı kullanıcılarına taksit imkanı tanımaktadır. Modellerimizi sitemiz görselleri aracılığıyla yakından inceleyebileceğiniz gibi her modelin özelliklerini ve nelere iyi geldiğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sağladığımız tüm olanaklarla ürünlerimizi değerlendirerek sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi Whatsapp veya telefonla firmamızı arayarak siparişlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan en geç 1 gün sonra tarafımızdan kargoya teslim edilecektir. Sitemizden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerin hiçbir aşamasında gereksiz zaman kaybı yaşamayarak siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz.

Tepeden Tırnağa Sağlığınız Emin Ellerde

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satış prensibini benimseyen firmamız Deri Market internet sitesi üzerinden tepeden tırnağa sağlığınıza iyi gelecek ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Bel ısıtıcı korse çeşitleri ile bel sağlığınıza gösterdiğimiz özeni sizlere ispatladık. Bel ağrısından mustarip olan pek çok müşterimizin şifa bulduğu korse modellerimiz sunduğu sağlığın yanı sıra bayanların vücutlarını da şekillendirerek fit bir görünüm kazanmalarını sağladı. Müşterilerimiz yaptıkları olumlu geri dönüşlerle bütün bir kışı hiç rahatsızlık atlatmadan sitemiz ürünlerini kullanarak geçirdiklerinden bahsettikleri yorumlarında ürünlerimizden ve hizmetimizden övgüyle bahsetmeye devam etmektedir. Medikal ürünlerimiz sadece ayakta geçirilen rahatsızlıklarla ilgilenmemekte olup yatalak hastaların konforuna ve rahatına yönelik üretilerek yatalak hasta yaralanmalarının önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Koyun postundan ürettiğimiz yatak örtüleri tek başına pek çok müşterimizin uzun süreli yatışlarında yatalak yaralarını önlediği gibi sitemizde bulunan havalı yatak modelleri benzer özellikleri ile hastanede yatan hastaların geçirdikleri sürelerdeki konforunu sağladı. Sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi için küçük yaşlardan itibaren doğal ürünlerin kullanılması gerektiğine inanan firmamız, çocuklara yönelik sunduğu kanguru, uyku tulumu ve oyun halıları ile küçük yaşlardan itibaren çocuklarınızın sağlığını korumayı amaçlamaktadır. Tepeden tırnağa tüm vücudunuzu koruyan ürünlerimiz aynı özeni en kıymetli varlıklarınıza da göstererek hiçbir ticari kaygı taşımadan sağlıklı nesillerin temelinin atılmasına yardımcı olmaktadır. Ürünlerimizden herkesin faydalanabilmesi için yıl boyu indirimlerimiz devam etmekle birlikte tüm ürünlerimizi peşin fiyatına 9 ayı geçmemek üzere taksitle satın alabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam

Yatalak Hasta Yaralarını Önleyen Havalı Yataklar

Medikal ürünlerimizin hastanede yatışta olan hastalarımızın vücut bütünlüklerini korumak amaçlı kullanıldığından bahsetmiştik. Özellikle bası yarası olarak da bilinen yatalak hasta yaralarının önlenmesi ve tedavi edilmesinde önemli rol oynayan havalı yatak modelleri hastaların olduğu kadar hasta yakınlarının da rahat etmesini sağlayacaktır. Hastanın yatak ile vücudu arasında tampon görevi gören havalı yataklar, uzun süreli hareketsiz yatış gerçekleştirilmesi durumunda bile omurgada ve yumuşak dokularda ezilme gerçekleşmesini önlemektedir. Sitemizde en çok tercih edilen 3 tip model bulunmaktadır:

Boru tipi,

Baklava tipi,

Pozisyon aldıran

Olarak sitemizde bulunan havalı yataklar, el pompası aracılığıyla kolayca şişirilerek hasta yatağının üzerinde kullanılmaktadır. Havalı yataklar hastanın dokularında basıncı azaltarak doku ezilmesini ve yara oluşmasını önlediği gibi;
Hastanede yatış geçirilen günlerin rahat içerisinde geçirilmesine yardımcı olur.
Hastanın kan akışını düzenleyerek dokulara giden oksijenin ve besinlerin aksatılmamasını sağlar.
Hastanın maruz kaldığı basıncı sürekli dağıtarak hareket edilmemesi halinde bile problem yaşanmasını önler.
Hastanın yatış pozisyonunun değiştirilmesine olanak tanır.
Ürünlerimiz aynı zamanda terletmez özelliği ile vücut sağlığı için olumsuzluğa neden olacak tüm riskleri ortadan kaldırmaktadır. Yataklarımızın kullanılması durumunda yatalak hasta yarası oluşumu engelleneceği gibi yaraların oluşması durumunda ürünlerimiz kullanıldığında kısa sürede yara tedavisi gerçekleşecektir. Piyasadan uygun fiyata havalı yatak satın almak istediğinizde sitemizi ziyaret ederek tüm modelleri inceleyerek en uygun modeli seçebilir, seçtiğiniz modeli sipariş vererek en kısa sürede adresinizden teslim alabilirsiniz.