Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Sneakers Sezonluk Ürünler
Sneakers Sezonluk Ürünler
15 Mart 2019

Sneakers Sezonluk Ürünler

Sneakers her sezon modası geçmeyen zamansız parçalardan bir tanesidir. Hemen hemen her giyim tarzına yakışacak modellere sahip spor ayakkabıları günlük hayatınızın her saatinde her mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günümüzde modanın felsefesini oluşturan mottolardan bir tanesi de rahatlık ve konfordur. Rahatlık ve şıklık ayrılmaz bir bütündür ve günlük hayatın akışında özellikle ayakların sağlık açısından konforlu olması gerekmektedir. Günümüzde Hollywood yıldızları dahil olmak üzere birçok moda ikonu sneaker modellerini sürekli olarak kullanmaktadır. Dünyaca ünlü dev markalar ve daha birçok tekstil markası da ayakkabı koleksiyonlarında sneaker modellerini sıklıkla kullanır hale gelmektedir.
Sneakers Ayakkabı Nerelerde Kullanılır?
Sneakers kombinlenmesi oldukça kolay bir parça gibi gözükse de neyi nerede giyeceğiniz spor tarzda oldukça önemlidir. Ayakkabılar oldukça şık ve elegan bir görünüm kazandırırken bununla birlikte kullanacağınız bir çanta nedeni ile şıklık ve rüküşlük arasındaki ince çizgide kalabilirsiniz. Bu sebepten ötürü illa ki birtakım bilgileri bilmeniz gerekmektedir. Öncelikle seçim yaparken mutlak suretle ayak numaranıza en ideal olanı seçmeniz önem taşımaktadır. Bir diğer yandan renk, model ve desen sneaker ürünlerde değişkenlik göstermektedir. Bunlara değinmek gerekirse; koşu ayakkabı, cross-fit ayakkabısı, basketbol ayakkabısı gibi çeşitlenebilen sneaker ve spor ayakkabılar göze çarpmaktadır.


Sneakers Rengi Nasıl Belirlenmelidir?

Sneakers bir kadının dolabında olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesidir. Her zaman kullanabileceğiniz sadeliğe sahip, şık ve rahat ayakkabıları tercih etmeniz önerilmektedir. Beyaz, siyah, gri veya nude tonlarında seçimler yapmanız giyeceğiniz hemen her renge mutlaka bir yerinden uyum sağlayacaktır. Ancak ayakkabı tutkunlarına özel olarak çıkartılan rengarenk yazlık sneaker modeller de değerlendirilebilmektedir. Önceleri yalnızca spor ve yürüyüş yaparken kullanılan bu ayakkabılar günümüzde ofis kıyafetlerinin altında bile oldukça estetik bir görünüm sergilemektedir. Ancak bu noktada ayakkabıların temiz ve özenli kullanılması gerekmektedir. Her bütçeye uygun yüzlerce marka seçeneği ile sneaker tutkusu uzun yıllar daha devam edecek ve modanın kalbinde olacaktır. Bu sebepten ötürü mutlak suretle hem yaz hem de kış sezonunda kullanmak için yüksek tabanlı yahut orta ökçeli bir spor ayakkabı sahibi olmanız önerilmektedir.