surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Medikal Ürünler Sağlıklı ve Konforlu Bir İbadet İçin Koyun Postu Seccade
Sağlıklı ve Konforlu Bir İbadet İçin Koyun Postu Seccade
28 Mart 2023

Sağlıklı ve Konforlu Bir İbadet İçin Koyun Postu Seccade

İbadet ederken doğal ürünler kullanarak sağlığınızı olumsuz etkilemeyecek, medikal bir üründen destek almaya ne dersiniz? Gerçek ve doğal malzemelerden hazırlanan koyun postu seccade sayesinde namaz kılarken daha rahat edebilir ve ibadetinizi en konforlu şekilde tamamlayabilirsiniz. Gerçek koyun postu seccade nedir, nasıl üretilir, faydaları nelerdir, nereden satın alınabilir öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

Medikal Koyun Postu Seccade Nedir?

Koyun postu seccade, hem doğaya hem de insan sağlığına zararsız, doğal bir tabaklama yöntemi ile elde edilen bir seccade çeşididir. Namaz kılarken ekstra konfor sunacak kürk seccade modelleri arasında kalitesi ile öne çıkan Sheepy Care medikal koyun postu seccade, Avustralya menşeili merinos koyun postları ile hazırlanır. Yumuşacık dokusunu da bu sayede kazanır. Doğal yapısından ötürü beyaz değil sarımsı bir renge sahip olan seccadeler, herhangi bir boya ya da renklendirici içermez. Hafif yapısı ile kolayca taşınabilen, katlanıp kaldırılabilen koyun postu seccadeleri gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Seccadenizi sadece evde değil, seyahatlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Doğal koyun postundan elde edilen koyun post seccade modelleri, cilt ile temasta herhangi bir soruna yol açmaz. Kokusuz bir yapıya sahip ürünler, kötü koku oluşumunu da engeller. Böylece ibadetinizi yaparken sizi rahatsız edecek durumların da oluşmasına, namaz süresinde dikkatinizin dağılmasına da engel olur. 

Günlük olarak konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz koyun postu seccade modelleri, düzenli ve sık kullanım için uygundur. Neredeyse fark edemeyeceğiniz kadar az bir dökülme yapan seccade halısı modelleri, ideal bir kullanım sunar. Bu sayede ilk günkü görünümlerini de uzun süre koruyabilir. 

Medikal Koyun Postu Seccade

Medikal Koyun Postu Seccade Nasıl Yapılır?

Sheepy Care medikal koyun postu seccadeler, sadece kürkleri ya da derileri için yetiştirilmiş hayvanlardan değil çiftliklerde besi amaçlı yetiştirilen hayvanların kürkleri ya da derilerinden hazırlanır. Böylece doğaya saygılı bir üretim sürecinden geçerek ortaya çıkar. 

Medikal koyun postu seccade, farklı koyun postlarının birleştirilmesi ile elde edilir. Koyun postunun arka kısmı ise bir kumaş ile astarlanır. Sheepy Care medikal koyun postu seccade, konforlu ve faydalı yapısının yanında tasarımı ile de öne çıkar. Hoş görünümlü seccade, üzerinde bulunan tesbih takma alanı ile pratik bir kullanım da sunar. Tüy uzunluğu 2,5 cm olan Sheepy Care medikal koyun postu seccadeler, 65 cm X 130 cm ölçülerinde hazırlanır. 

Doğal bir malzemeden hazırlanması sayesinde antialerjik ve hijyenik bir kullanım sunan hakiki koyun postu seccade modellerini temizlemek de oldukça pratiktir. Seccadenizi çamaşır makinesinde ya da elinizde yıkayabilirsiniz. Elde yıkamada 30 derece su kullanabilir, çamaşır makinesinde ise yine maksimum 30 derece suda, narin programda yıkama yapabilirsiniz. Koyun postunun formunu ve görünümünü bozmamak için seccadenizi ağartıcı ve kimyasal içermeyen özel yün şampuanı ya da yün deterjanları ile temizleyebilirsiniz. 

Koyun postu seccadeyi yıkadıktan sonra oda içerisinde kurutmak en sağlıklı yöntem olacaktır. Kurutma makinesi ya da doğrudan güneş ışığı, ürünün formunu olumsuz olarak etkileyebilir. Kuruyan seccadenizi bir fırça ile tarayarak ilk günkü görünümünü koruyabilirsiniz. Daha hijyenik bir kullanım için seccadenizi sık sık havalandırmayı ve silkelemeyi unutmayın. 

Medikal Koyun Postu Seccadenin Faydaları

Koyun postu seccade, sahip olduğu özellikler ile pek çok avantaj sunar. İşte koyun postu seccadenin faydaları:

  • Yumuşacık dokusu ile ibadetinizi yaparken rahat etmenizi sağlar. Namaz kılarken dizlerinizin ya da kollarınızın tahriş olmasını engeller. Yün liflerinde bulunan ve bir çeşit değerli yün yağı olan lanolin sayesinde oluşan tahriş ve kızarıklıkların da azalmasına destek olur. 
  • Vücuttaki negatif elektriği nötrleyen medikal koyun postu, sürtünmeden kaynaklanan statik elektriği de emer. Böylece elektriklenmeleri engeller. 
  • Organik, hijyenik, antibakteriyel ve hipoalerjenik yapısı ile ibadet ederken sizi rahatsız edecek durumların oluşmasını engeller. Alerjik reaksiyonların önüne geçer.
  • Medikal koyun postu dokusu ve doğal içeriği ile rahatlamanıza yardımcı olur. Bilimsel araştırmalar sonucu elde edilen bilgiler ile kas ve eklem ağrılarının engellenmesine destek olduğu bilinen ürünler, bu problemler nedeniyle ortaya çıkabilecek tükenmişlik sendromunun da önüne geçilmesinde etkilidir. 

Medikal Koyun Postu Seccade Nereden Alınır?

Medikal koyun postu seccade, avantajlı özellikleri ve doğal yapısı ile namaz kılarken daha rahat etmenize, ibadetinize daha rahat odaklamanıza yardımcı oluyor. Siz de ibadetinizi daha huzurlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirmek için koyun postu seccadelere yönelebilirsiniz. 

Gerçek koyun postu seccadelere ulaşmak için deri konusunda uzman, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile öne çıkan Deri Market’i tercih edebilirsiniz. Medikal koyun postu seccade denince akla ilk gelen marka olan Sheepy Care’in hazırladığı koyun postu seccadeleri Deri Market’te bulabilirsiniz. 

Dilerseniz kendiniz dilerseniz de sevdikleriniz ya da aile büyükleriniz için satın alabileceğiniz bu özel ürün ile ibadetinizi huzurlu bir şekilde yerine getirmek için Sheepy Care medikal koyun postu seccade ürününü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30