0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
15 Kasım 2018

Sağlam Korse Modelleri Belinize İyi Gelecek

Bel ağrısı insan sağlığını tehdit eden en önemli sorunların başında gelir. İnsanların gün içindeki her türlü hareketi, belden geçen omurlar sayesindedir. Bundan dolayı belde oluşabilecek bir sorun, hareketleri kısıtlar. Beldeki sorunlar, sadece bu bölgeyi etkilemez. Aynı zamanda bacaklara da vurur. Bu gibi durumlarda dolayı sıkıntı çeken kişiler, medikal bel korsesi ise rahatlayabilirler. Mevcut korse özel bir şekilde üretilmiştir. Çeşitli beden numaraları üzerinden satılır. Her beden uygun korseyi bulmak mümkündür. Korsenin temel görevi beli sıkı tutmasıdır. Bu şekilde bel daha dik bir duruşa sahip olur. Bu sayede hareketlerdeki kısıtlanma da nispeten azalır.

Havalı Yatak Kullanımı Sağlığınızı Olumlu Bir Şekilde Etkileyecek

Havalı yatak, modern hayatımızda ciddi anlamda bir kurtarıcı olarak tanımlanmaktadır. Birçok önemli sağlık probleminin çözümünde tercih edilmektedir. Bunların başında ise yatak yarası diye bilinen olumsuzluk gelmektedir. Havalı yatakların temel çalışma prensibi, içine hava pompalanarak çalışmasıdır. Bu şekilde havanın olduğu bölümler sürekli değişebilmektedir. Yataktaki hava eşit miktarda dağıtılmaz. Yatalak hastaların vücudu bu şekilde korunabilmektedir. Mesela kuyruk sokumu bölümü ya da kalça, aynı orandaki hava ile karşı karşıya kalmadığı için sabit bir biçimde durmaz. O bölgedeki kan dolaşımı sağlıklı bir biçimde devam eder.

Doğru Yatak Seçimi İle Fibromiyaljiden Kurtulun

Fibromiyalji rahatsızlığı, kaslarda oluşan ağrı ile kendisini göstermeye başlar. Hastalığın tıp tarihindeki yeri çok yenidir. Bundan dolayı nedenlerine dair yapılan araştırmalar halen devam etmektedir. Bu rahatsızlığa yakalanan kişilerin vücudunda sürekli ağrı olur. Ağrıların toplandığı yerler ise genellikle kas kümelerdir. Ayrıca eklem bölgelerinde de ağrının olduğunu söylemek gerekiyor. Hasta, çok uzun saatler boyunca uyumasına rağmen kendisini her zaman yorgun hisseder. Vücudunda hassasiyet gelişir. Küçük travmalar bile çok büyük olarak algılanabilmektedir. Bu sorunun çözümlerinden birisi ise sağlam ve kaliteli bir yatak kullanmaktır. Ancak bu yatağın mutlaka havalı olarak tabir edilen özel yataklardan olması gerekmektedir. Korse ve havalı yatak gibi ürünler, insanların sağlığı ile doğrudan alakalı olan ürünlerdir. Rahatsızlık duyan, yatalak olan ve uyku problemi çeken kişiler, bu ürünler sayesinde sağlıklarına kavuşabilmektedirler. Bundan dolayı, sağlıklı bir yaşam için bu ürünleri satın alabilirsiniz. Bu noktada fiyata bakmamak ve sağlığı ön plana koymak gerekmektedir.