Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Orijinal Ceylan Derisi Almak İsteyenlere Avantaj
Orijinal Ceylan Derisi Almak İsteyenlere Avantaj
20 Mart 2019

Orijinal Ceylan Derisi Almak İsteyenlere Avantaj

İnternet sitemiz aracılığıyla satışını yapmış olduğumuz ceylan derisi modelleri özellikle ressamlar tarafından uzun zamandır kullanılıyor. Ressamlar bu orijinal ceylan derisini tuval olarak kullanıyorlar. Bu özel deri üzerine yazılan yazıları ve üzerine çizilen resimleri yıllar boyunca korunuyor. Bunun sebebi de ceylandan alınan derinin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasındandır. Çok öncelerde dünya genelinde insanlar derinin üzerine Tevrat’ı yazmışlardır. Tam 1900 sene boyunca Tevrat yazılarının üzerinde kaldığı deri parçaları vardır. Ayrıca çok önceleri insanlar yazı yazmak ve resim yapmak için de kalıcılık nedeniyle bu deriyi tercih etmişlerdir. Bu sayede günümüze kadar uzanan yazılı birçok eser vardır.

Orijinal Ceylan Derisinin Özellikleri Nelerdir?

Sitemiz içinde satışı yapılan bu deri tabaklama işleminden geçirildikten sonra satılacak ürün haline getirilir. Tabaklama işleminden geçirildiği için kokusuz bir yapısı vardır. Aynı zamanda dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapısı vardır. Bunlara ek olarak kullanım açısından da son derece kolay bir yapısı vardır. Orijinal şekilde satılan bu deri üzerine yazılan yazıları ve üzerine çizilen resimleri asırlar boyuna koruyabiliyor. Tabaklama işleminden geçirilmiş olan deri ürün çok incedir. Ancak çok ince olmasına rağmen de son derece dayanıklıdır. Ayrıca yumuşak bir yapısı da vardır. Parlak bir ürün olması nedeniyle üzerine yazılan yazıyı ya da üzerine çizilen resmi daha güzel bir şekilde gösterir. Kaliteli şekilde olan bu deri üzerine değen mürekkebi ve boyayı anında en uç noktasına kadar çeker.

Firmamız aracılığıyla satışa sunulan bu derinin daha birçok özelliği vardır. Sitemizde satılan bu deri özel bir tabaklama işleminden geçirildikten sonra hazır bir ürün olarak satışa sunuluyor. Ürün doğal olduğu için renk ve ton farklılıkları olabilir. İnce bir yapısı olmasına karşın dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde yazının icadından beridir bu deri üzerine yazı yazılarak günümüze kadar uzanan eserler vardır. Parlak bir yapısı vardır. Böylece hat sanatı için yapılan resimleri çok güzel bir görüntüde size sunar. Has lif yapısı olması sayesinde üzerindeki yazıyı ve resimleri binlerce yıl koruyabiliyor. Dekor amaçlı olarak da evlerinizde bu ürünü kullanabilirsiniz.

 

Ceylan Derisini Online Nasıl Satın Alırım?

Erdoğan Deri markası tarafından uzun yıllardır üretilen bu deri ürünleri sitemiz üzerinden satışa sunuluyor. Bu ürünü satın almak için internet sitemize giriş yapmalısınız. Ardından da model seçenekleri arasından hangi ürünü beğenirseniz onun üzerine tıklıyorsunuz. Ardından da sipariş ver seçeneğine tıklıyorsunuz. Sonrasında ise ürünün hangi adrese teslim edilmesi gerektiğini yazıyorsunuz. Kredi kartınızla da ödeme yaparak işlemi tamamlıyorsunuz. Sipariş ettiğiniz ceylan derisi ürünü kısa süre içerisinde evinize getirilir ve teslim edilir.