0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
09 Şubat 2019

Medikal Ürünlerde Güvenilir Alışveriş

Erdoğan Deri, medikal koyun postu ile üretilen sağlık odaklı ürünler ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Doğal tabaklama işlemi ile kullanıma kazandırılan sayısız koyun postu malzeme içeren ürün, Derimarket.net adresi üzerinden satışa açılıyor. Derimarket olarak sağlık alanında da sizlerin yanınızdayız. Her daim olduğu gibi kaliteli malzeme kullanılarak üretilen tüm ürünlerimizi uygun fiyat aralıklarıyla sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunuyoruz.

Koyun postları insan yaşamı boyunca sürekli olarak kullanmayı tercih ettiği ürünlerden biridir farklı amaçlara hitap etmesinin yanı sıra sağlık alanında da faydalı olması son dönemlerde daha fazla üstüne konuşulan bir ürün olmasını da sağlamaktadır. Koyun postunun faydalarını saymaya başladığımızda ilk sırada prematüre bebeklerin gelişimleri üzerinde olumlu etkilerinin olduğu bilinen bir gerçektir. Bunun yanı sıra uyku bozukluğu problemi olanların derdine deva olan Koyun postları bası yarası evreleri sürecinde de iyileştirme özelliği bulunan faydalı bir üründür. Yatalak olan hastalarınızın yataklarında kullanabileceğiniz aksesuarların yanı sıra seyahatleriniz sırasında boynunuzu rahat ettirecek seyahat yastıkları ve gün içinde hareketlerinizi zorlayacak bel ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak bel korsesi medikal ürünler içinde bulabileceğiniz ürünlerdir. Eklemler için oluşan yaralanmalarınızı koruma altına alabileceğiniz dirsek ve diz bantlarını da bu bölümde bulabilmektesiniz. Derimarket.net sayfamızı ziyaret ettiğinizde deri malzeme kullanılarak üretilmiş olan birçok ürünü bir arada bulmaktasınız. Ayakkabılardan, aksesuarla, medikal malzemelerden kadın kürklü mont çeşitlilerine kadar deri firmamız tarafından her türlü aksesuar ve giyim içinde kullanılmaktadır. 1.sınıf deri malzemeler kullanarak sağlığınızı koruma altına almakta ürünlerimizin kalitesini de ortaya koymaktayız.

 

Uyku Konforu


Medikal Ürünlerde Koyun Postu Kullanımı

Sitemiz içinde ayakkabı ve mont çeşitlerinin yanı sıra birbirinden farklı terlik ve aksesuar ürünleri de bulabilmektesiniz. Beylere ve bayanlara yönelik tüm ihtiyaçlarınızı sitemizde karşılayabileceğiniz gibi sitemizde birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılarak üretimi gerçekleşen medikal ürünleri de bulabilmektesiniz. Özellikle kuzu postunun kullanımı sağlık açısından da önemlidir. Bel korsesi medikal ürünler arasında yer alan seçeneklerdendir. Özellikle lastikli esnek bir bağlama sisteminin olması kroşenin her kişiye uygun olmasını sağlamaktadır. Günlük yaşam içinde birçok kişinin en fazla sorun yaşadığı bölgelerden biridir bel ağrıları. Yapılan ani hareketler, duruş bozuklukları, sağlıksız ayakkabı kullanımı, sürekli ayakta durmak gibi nedenlerden dolayı bel ağrıları oluşabilmektedir. Sitemizden satın alabileceğiniz bel korsesi modelini kullanarak bel ağrılarınızdan kolaylıkla kurtulabilmektesiniz. Medikal kuzu postu bel korsesi kan dolaşımınızı hızlandırmaktadır. Belinizin hareket kabiliyetinin arıtışında böylelikle etkili olmaktadır. Soğuk havalarda kullanmanız halinde böbreklerinizin soğuktan etkilenmesinin önüne geçmiş olmaktasınız. Yaşam kalitenizin yükseltilmesini sağlamaktadır.  Medikal ürünler olarak kullanılan koyun postunun rengi sarısıdır. Bu rengi almasını sağlayan özellik ise tabaklanması sırasında yumurta sarısı kullanıldığı için proteinden almaktadır. Bu işlemin uygulanması bakteri ve virüslerin post üzerinde oluşmasını ve barınmasının önüne geçilmesini sağlamaktadır. Boya kullanılmadığı için renk vermeyen ürünlerdir. Hijyenik ürünler olması gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlamaktadır. Makinede yıkanabilir özelliği sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Açık ortamda kurutulması halinde postun özelliği bozulmamaktadır. Site olarak farklımız koyun postu kullanılan medikal malzemelerin üretiminde koyun postunun işlemden geçirilirken özellikle medikal amaçlı kullanılacağına dikkat edilmekte ve kimyasal ürünler kullanılmamaktadır.