0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
15 Kasım 2018

Medikal Malzemelerde Deri Kullanımının Önemi

Günlük yaşam içerisinde koşuşturmaların neden olduğu, yanlış hareketlerin yapılması, spora ağırlık verilmemesi ve tabi k yaşla birlikte meydana gelen bir takım sağlık sorunlarının oluşması nedeniyle kuzu postu kullanımı zorunlu hale gelebilmektedir. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kuzu postlarının insan sağlığı üzerinde epey bir faydası bulunuyor. Bunların başında gelirken uyku düzeni bozukluğu olan kişilerin bile uykularının düzene girmesi konusunda kuzu postlarının önemli bir yeri olduğu ifade edilmektedir. Özellikle prematüre bebeklerin gelişimlerinde kullanılmasına özen gösterilmesi gereken bir ürün olup bebeklerin yaşam kalitesini arttırması konusunda ada ayrı bir yere sahiptir. Bebeği olanların alınacaklar listesine eklemesi gereken önemli bir ürün olduğunu söylemeliyiz. Firmamız bünyesinde üretimi yapılan tüm kuzu postlarının birinci sınıf kaliteli deri ve kürk malzemeler kullanılarak yapıldığını özellikle belirtmemiz gerekir. Sağlığınızı ön planda tutarak sizleri koruyup kollayacak ayrıca birçok olumsuzluğu ortadan kaldırarak ürünleri üretmek konusunda taviz vermiyoruz. Kuzu kürkü kullanılarak yapılan medikal korselerin kullanılması sağlığınıza olumlu katı sağlarken fiyatlarının uygun olması bütçenizi de korumaktadır. Yatarak tedavi gören hastalarınızın rahat etmesi için özel olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz yatak medikal postları; uyku sorunu yaşayarak yaşam kalitesi düşen kişiler için uyku sorunlarını çözecek medikal postlar; bebeklerinin sağlığını her şeyden ön planda tutan anne ve babalar için özel oto koltuğu koyun postu; eklem yaralanmalarına özel olarak kullanılacak olan kol ve diz bandajları; seyahatler ve ağrılar için kullanılacak olan bel ve boyuna yönelik seyahat yastığı ve bel korsesi ürünleri birinci sınıf deri malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bizler sizlerin sağlığına önem veriyor ve hayatınızı kaliteli yaşamanız için sizlere derimarket.net adresinden hizmet sunuyoruz.

Kuzu Postunun Bilinmeyen Faydaları Nelerdir?

Günlük yaşamın içinde farklı alanlarda kullanıma müsait olan kuzu postu özellikle bebek gelişiminde yıllarda faydası görülmüş bir malzemedir. Eski dönemlerde yeni doğan bebeklerin kuzu postuna kundaklanmasının bir anlamı olduğu yapılan araştırmalarla ortaya çıkmıştır. Özellikle zayıf olan bebeklerin posta sarılarak korumaya alınmasının altında yatan nedenlerin modern tıp araştırmalarıyla ortaya koyulmasıyla ne denli önemli bir uygulama olduğu da açıklığa kavuşmuştur. 1970’li yıllarda başlayan bir uygulamadır. Prematüre bir bebek dünyaya getiren anne bebeğini korumak amaçlı olarak kuzu postuna sarmasıyla başlamıştır. Bu uygulama sayesinde prematüre bebeğin gelişimi daha hızlı olmuş ve sorunsuz bir şekilde büyümeye başlamıştır. Bu örnekten yola çıkan uzmanlar kuzu postunun özellikle zayıf olan bebekler yani prematüre olarak dünyaya gelen bebeklerin korunması açısında önemli olduğunu ortaya koymuşlardır. Kuzu postundan yapılan tulum ürünlerinin bu tarz bebeklerde kullanılmasını da tavsiye etmeye başlamalarıyla bebeklerin sağlıklı büyümeleri konusunda ihtiyaçları olan ürünlerin üretimi tarafımızca yapılmaya başlanmıştır. Bebeklerin gelişimleri için kullanılan ürünler olmasının yanı sıra bası yarası bakımı içinde faydalı olan bir üründür. Kuzu postu üzerinde yer alan lif yapısı yünlerin sürtünmesiyle birlikte iletkenlik oluşturmaktadır. Bu sayede insan vücudunda biriken elektrik nötralize etme işlemini gerçekleştirmektedir. Kişilerin kan dolaşımları hızlanmaktadır. Sinir sistemi bu sayede düzene gitmekte ve vücutta oluşan teri ve nemi çekme konusunda faydalı olmaktadır. Uykusuzluk problemleri içinde sıklıkla kullanılan bir üründür. İnsan sağlığına zarar verecek madde içermeyen bir ürün olması da rahat bir kullanım sağlamaktadır. Bel korsesi modelleri içinde de bel ağrılarınızı ortadan kaldıracak özellikle olan tasarımlardan seçimler yapabilirisiniz. Gün içinde kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Bel korsesi modelleri esnek bağlama lastikleri bulunan ürünlerdir. Bu sayede her bedende kişiler rahatlıkla ürünü kullanabilmektedirler.

Kadınlar İçin Mont Tasarımlarında Deri Konforu

Deri market olarak rahatlığa ve konfora önem veriyoruz. Hayatın içinde her diam şıklığı barındırmak isteyen bayanların kıyafet seçimlerinde rahat olmalarını sağlamak görevimiz. Gerçek kürklü mont modellerimizle deriyi hayatınızın içine dahil ediyoruz. Derinin sağlamlığı, sağlıklı oluşu, şıklığı ve uzun ömürlü kullanım sağlaması özellikleri göz önüne alındığında özellikle mont tasarımlarında kullanılmasına özen gösteriyoruz. Gerçek kürklü mont modellerimiz her zevke uygun tasarımlarla ön plana çıkmaktadır. Temizliğinin kolay olması, dayanıklı ürünler olması bayanların bizi tercih etmesinin asıl nedenleridir. Şıklık arayışında olan günlük ve iş hayatından her diam kendi farklarını ortaya koymak isteyen hanımlar için birbirinden farklı tasarımları yıllardır gerçekleştiriyoruz. Kadın giyim konusunda ayılardır farklı tasarımlara imza atan bir isim olarak deri kullanımı için de kürk modelleri ön planda tutuyoruz. Kış aylarının soğuğundan koruması, uzun süreli kullanımının olması, sağlıklı olması ve tabi ki temizliğinin son derece kolay olması bayanların deriyi tercih etme nedenleridir. Bizler de firma olarak 1.sınıf deri malzeme ve kürk kullanarak müşterilerimizin sağlığını onlardan daha fazla önemsiyor tüm ürünlerimizde kaliteyi ön planda tutuyoruz.