surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Medikal Ürünler Medikal Koyun Postu Seccade Modelleri
Medikal Koyun Postu Seccade Modelleri
17 Temmuz 2021

Medikal Koyun Postu Seccade Modelleri

İslamiyet’te namaz ibadetinin yerine getirilmesi konusunda yardımcı bir araç olarak kullanılan örtüye seccade adı verilmektedir. Üzerinde yalnızca bir kişinin namaz kılabileceği kadar büyüklüğe sahip olan seccade; medikal koyun postu, halı, kilim, hasır, kumaş ve bunun gibi çeşitli malzemelerden elde edilebilmekte ya da dokunabilmektedir. Bu gibi seccade türleri arasında en çok dikkat çekeni ise medikal koyun postu seccade modelleridir.

Medikal koyun postu seccade modelleri, günümüzde oldukça sık tercih edilen ve kullanılan modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğal, organik tabaklama yöntemleri ile elde edilen koyun postu seccadeler; cilt dostu olarak bilinmektedir. Taşıması ve saklaması kolay, nefes alabilir yapısı nedeniyle nemden etkilenmez, uzun ömürlü olması tercih nedeni olmaktadır. Üstelik Medikal koyun postu seccadeler, merinos yünlerinden doğal tabaklama yöntemi ile elde edilmekte ve kimyasal madde kullanılmadan imal edilmektedir.

Medikal Koyun Postu Seccade Neden Çok Tercih Ediliyor? 

Medikal Koyun Postu Seccade Neden Çok Tercih Ediliyor?

Medikal koyun postu, insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal içermediği için çevreye ve insan sağlığına faydalı olan bir üründür. Medikal postun sarı rengi, üretiminde kullanılan bitkisel özler ve yumurta sarısından gelmektedir. Medikal koyun postları; kokusuz, hijyenik ve sağlıklıdır. Medikal postun en önemli özelliği, merinos yüne sahip koyun postlarından üretilmesidir. Bu yün yoğun lif yapısına sahiptir. Bu nedenle üzerine ne kadar basınç yapılırsa yapılsın, yün liflerinin arasında kalan hava sirkülasyonu kesilmez. Havadaki nemi emen yapısına rağmen kuru dokusunu korur. Medikal post, teri emen özelliğiyle oldukça kullanışlı oluyor. Özellikle yazın sıcak havalarda insan vücudunda oluşan teri emerek teninin kuru kalmasını sağlamaktadır.

Medikal

İbadetlerinizi Yerine Getirebilmek İçin Medikal Post Seccade Alabilirsiniz

Medikal koyun postu seccade modelleri, ayrıca namazda dikkat dağınıklığı yaşayan ya da yaşamaktan korkan, tadil-i erkana riayet ederek namaz kılmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Desensiz olan medikal koyun postu seccadeler, genellikle tek renkte olmakta ve dikkat dağıtmayacak kadar az desene sahip olmaktadır. Üstelik Cami, Kabe gibi resimlerin yer almadığı bu seccadeler ile bir mekruhun da önüne geçilmiş olmaktadır.


Hediye Etmek İçin Yumuşak Medikal Koyun Postu Seccade Alabilirsiniz

Seccade, Müslümanların bir sünneti olan hediyeleşme konusunda ideal ve oldukça anlamlı bir hediye olmaktadır. Bu gibi durumlarda medikal koyun postu seccade modelleri, tercih edilebilecek en güzel seccade modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Medikal koyun postu, Derimarket.net adresinde satışa sunuluyor. Kürklü ve yumuşak seccadeler oldukça şık ve sade bir görünüme sahip olurken, hediyeyi alan kişi tarafından büyük beğeni kazanacak türden olmaktadır.

Medikal Koyun Postu ve Romatizmal Ağrılar

Medikal koyun postu, doğal yapısı ve yoğun lif dokusu ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Hem dekor açısından ve hem de konforlu kullanım bakımından oldukça ilgi çeken bir alternatif olmaktadır. Medikal koyun postu, Derimarket.net adresinde satışa sunuluyor. Sadece post olarak değil, başka eşya alternatifleriyle de karşımıza geliyor. Örneğin; çocuk uyku tulumu, yatak örtüsü ve oto koltuk kılıfı gibi günlük yaşamda sürekli kullanılacak modelleri mevcuttur. Aynı zamanda eklem ağrısı ya da romatizmal problemleri önlemek amacı ile geliştirilen dizlik, kol bandajı ve korse gibi kişisel destek ürünleri de bulunuyor. Medikal koyun postu ile desteklenen bu ürünler, sağlık açısından düzenli kullanım halinde oldukça etkili olmaktadır. Eklem bölgelerinde oluşan ağrıları önler ve romatizmal sorunların önüne geçer. Bel ağrısı ya da anlık hareketlerle bel incinmesi gibi günlük hayatta karşımıza çıkabilecek sorunları da medikal bel korsesi engelliyor.

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30