0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
19 Mart 2019

Medikal Korse Modelleri Ve Faydaları

Bel ağrısı insan sağlığını tehdit eden en önemli sorunların başında gelir. İnsanların gün içindeki her türlü hareketi, belden geçen omurlar sayesindedir. Bundan dolayı belde oluşabilecek bir sorun, hareketleri kısıtlar. Beldeki sorunlar, sadece bu bölgeyi etkilemez. Aynı zamanda bacaklara da vurur. Bu gibi durumlarda dolayı sıkıntı çeken kişiler, medikal bel korsesi ise rahatlayabilirler. Mevcut korse özel bir şekilde üretilmiştir. Çeşitli beden numaraları üzerinden satılır. Her beden uygun korseyi bulmak mümkündür. Korsenin temel görevi beli sıkı tutmasıdır. Bu şekilde bel daha dik bir duruşa sahip olur. Bu sayede hareketlerdeki kısıtlanma da nispeten azalır.

Medikal Korse Özellikleri

Medikal korse, modern hayatımızda ciddi anlamda bir kurtarıcı olarak tanımlanmaktadır. Birçok önemli sağlık probleminin çözümünde tercih edilmektedir. Rutin hayatın etkisi ile sürekli sabit kalan vücutta oluşan ağrılara doğal bir tedavi sunuyor. Havalı yatakların temel çalışma prensibi, hava alan dokusu ile vücudun doğal ısısını koruyarak tedavi etmektir. Bu özel medikal ürün, kan dolaşımınızı düzenleyerek mevcut bel ağrılarından sizi kurtaracaktır. Hiçbir kimyasal madde kullanılmayarak organik yöntemler ile üretilen medikal korse, vücudunuzda alerjik hiçbir rahatsızlığa meydan açmayacaktır. İnternet sitemizde yer alan ve İstanbul’da bulunan mağazamızda satışa sunulan medikal bel korseleri, mustarip olduğunuz şiddetli bel ağrılarından sizi kurtaracaktır.

Sağlıklı Yaşam

 
Doğru Yatak Seçimi İle Fibromiyaljiden Kurtulun
Fibromiyalji rahatsızlığı, kaslarda oluşan ağrı ile kendisini göstermeye başlar. Hastalığın tıp tarihindeki yeri çok yenidir. Bundan dolayı nedenlerine dair yapılan araştırmalar halen devam etmektedir. Bu rahatsızlığa yakalanan kişilerin vücudunda sürekli ağrı olur. Ağrıların toplandığı yerler ise genellikle kas kümelerdir. Ayrıca eklem bölgelerinde de ağrının olduğunu söylemek gerekiyor. Hasta, çok uzun saatler boyunca uyumasına rağmen kendisini her zaman yorgun hisseder. Vücudunda hassasiyet gelişir. Küçük travmalar bile çok büyük olarak algılanabilmektedir. Bu sorunun çözümlerinden birisi ise sağlam ve kaliteli bir yatak kullanmaktır. Ancak bu yatağın mutlaka havalı olarak tabir edilen özel yataklardan olması gerekmektedir. Korse ve havalı yatak gibi ürünler, insanların sağlığı ile doğrudan alakalı olan ürünlerdir. Rahatsızlık duyan, yatalak olan ve uyku problemi çeken kişiler, bu ürünler sayesinde sağlıklarına kavuşabilmektedirler. Bundan dolayı, sağlıklı bir yaşam için bu ürünleri satın alabilirsiniz. Bu noktada fiyata bakmamak ve sağlığı ön plana koymak gerekmektedir.