Ana Sayfa Blog Medikal Ürünler Medikal Bebek Oto Koltuk Kılıfı ile Sağlıklı Bir Yolculuk
Medikal Bebek Oto Koltuk Kılıfı ile Sağlıklı Bir Yolculuk
28 Şubat 2019

Medikal Bebek Oto Koltuk Kılıfı ile Sağlıklı Bir Yolculuk

Bebeklerinizin otomobildeki uzun seyahatlerde ve şehir içi trafiğinde rahat ve konforlu olmasını istiyorsanız mutlaka firmamızın bünyesinde bulunan kaliteli bebek oto koltuk kılıfı çeşitlerine göz atmalısınız. 

Oldukça modern uygulamalar neticesinde üretmiş olduğumuz minderler sayesinde çocuklarınız bebek koltuklarında son derece konforlu ve rahat seyahat etme imkânı bulacaktır. Bilindiği gibi bebekler özellikle uzun seyahatlerde araç içerisinde sıkılıp bunalmakta uyku düzenleri altüst olmaktadır. Bu noktadan hareket etmekte olan firmamızın üretim konseptinde bulunan bebek arabası minderlerinde Avustralya’dan elde edilen sheppycare ismi verilen medikal koyun postu kullanılmaktadır. Oldukça modern bir uygulama olan bu koyun postunun minderler de oluşturmuş olduğu hijyen ile birlikte bebekler son derece rahat bir şekilde seyahat edebilmektedir.

Yazın Terletmeyen Kışın Üşütmeyen Bebek Oto Koltuk Kılıfı

Elde edilen bu kaliteli yünlerle örülmüş olan bebek oto koltuğu kılıfı çeşitleri yazın sıcak günlerde ferah ve serin bir ortam oluştururken kışın soğuk günlerde bebeğinizi üşütmeyecek derecede ısı transferi gerçekleştirebilmektedir. Böylece son derece konforlu ve hijyenik bir ortamda bebeğiniz seyahat edebilecektir. Ayrıca koyun postundan elde edilen bu minderlerin anti bakteriyel yapısı özellikle hassas cilde sahip olan bebeklerde son derece rahatlatıcı sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Alerjik reaksiyonu olan, astım ve bronşit hastası olan bebekler için son derece uygun olan minderler sayesinde hiç bir solunum ve cilt sorunu yaşamayacaktır. Ergonomik yapısı sayesinde her bebek için istenen ebatlarda üretilen ve koltuk yapısına uygun olan minderlerle bebeğiniz seyahat boyunca rahat bir şekilde uyuyup dinlenebilecektir.

Bebek Sağlığı


Hijyenik ve Ekonomik Bebek Oto Koltuk Kılıfı

Sheppycare medikal koyun postundan elde edilmiş olan minder çeşitlerinin tamamında doğal boya ürünleri kullanılmaktadır. Ağır metal artıkları içeren ve bebeğin cildi için son derece zararlı olan boyama yöntemleri kesinlikle bulunmamaktadır. Bu sebeple çok rahat bir şekilde bebeğiniz bu koltuk minderlerinde uzun seyahatlerde dahi hiç sıkılmadan oturabilecektir. Isı transfer noktasında son derece stabil olan minder sayesinde terleme ve pişik gibi sorunlar olmayacağı için bebeğin huzursuzluk gibi sorunları da ortadan kalkacaktır.