Ana Sayfa Blog Deri Giyim Kürklü Mont Modasını Hiçbir Zaman Kaybetmez
Kürklü Mont Modasını Hiçbir Zaman Kaybetmez
18 Mart 2019

Kürklü Mont Modasını Hiçbir Zaman Kaybetmez

Montlar, özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilen ve olmazsa olmazımız ürünlerdir. Soğuk havalarda kıyafetlerin üzerine giyilir ve soğuğun ve serin havanın vücuda girmesini engeller. Bu sayede kişilerin sağlığını muhafaza ederek yaşam kalitesini yükseltir. Bugün piyasada birçok farklı üründen imal edilmiş mont çeşitlerine rastlanabilir. Fakat deri kürklü mont çeşitleri, cazibesini ve modasını hiç kaybetmezler. Bunun öncelikli nedeni derinin sağlıklı ve dayanıklı yapısındır. İnsanoğlunun en eski yiyim hammaddelerinden birisi olan deri hem spor hem klasik birçok faklı mont türünde kullanılabiliyor. Mağazamızda bulabileceğiniz onlarca model içerisinde her zevke ve tarza hitap eden bir model bulmak mümkün olacaktır.

Hem Sıcak Tutar Hem Şıklık Katar

Mağazamızda çeşitli renk ve desenlerde kürklü mont çeşitleri mevcuttur. İnce veya kalın seçenekleri ile tercihe sunulan montların ince olanları biraz daha mevsimlik, kalın olanlarıysa kışlık olarak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda uzun ve kısa modeller de vardır. kişiler bunlar arasından zevklerine uygun olanı rahatlıkla tercih edebilirler. Kürklü mont çeşitleri hem bayanlar hem de erkeklerin vazgeçilmezidir. Modanın her geçen gün değiştiği ortamda kürklü mont çeşitleri hiçbir zaman yerini kaybetmemekte, sürekli ilgi duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Siyah, kahverengi, haki yeşili, bordo gibi ideal renklerde bulunan kürklü mont çeşitlerimiz hemen her renkte kıyafetle rahatlıkla kombin edilebilir. Kürk, her zaman kullanıldığı ürünlere ayrı bir hava katmaktadır. Bu yüzden kürk detayı hem montlarda hem de diğer kıyafetlerde ayrı bir estetiğin, farklı bir tazın yakalanmasını sağlar.


İnce Ayrıntılar Zarif Dokunuşlar

Kürklü mont çeşitlerimiz, görselliğin yanında kullanım avantajı ve sıcak tutma özelliği ile de üstün performans gösterir. Yumuşacık dokusu ile esnek kullanım sağlarken sıcak tutma özelliği sayesinde de zorlu soğuk hava koşullarında bedeninizi korur. Kürklü mont çeşitlerinde kürk ayrıntısı hem beden içinde hem de yaka kısmında bulunur. Montun iç kısmında bulunan kürk, montun kalınlığını ve sıcak tutuşunu arttırır. Yaka kısmındaki kürk detayı ise montların şıklığını artırır. Daha asil bir görünüm kazandırır.