0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
15 Kasım 2018

Kürklü Mont Asaleti

Yüzyıllar boyunca asaletin simgesi olmuş kürkler günümüzde kürklü mont formatına büründü ve çok daha yaygınlaştı. Gerçek olmadığı sürece hayvanlara hiçbir zarar vermeyen kürkler bu halleri ile birçok kişinin dikkatini çekiyor. Gerçek ya da taklit, bir kürke sahip olabilmek için ilk olarak akıldan çıkarılmaması gereken nokta ödenmesi gereken bedelin fazla olabileceği. Özellikle birebir taklit kürklerde malzemelerin gerçek kürk gibi görünmesi için uygulanan kimyasallar kürkün değerini artırabilir. Ancak yine de tüm bu masrafların gerçek bir kürkün yanında çok az kaldığını unutmamak gerekir. Ayıca gerçek bir kürk için bir hayvanı öldürmek, yüzmek gibi işlemler gerekirken taklit kürklerde yalnızca birkaç küçük detayla oynamak gerekir.


Kürklü Mont Modası

Kürklü mont severler özellikle kış ayları yaklaşırken birçok kaliteli üreticinin kapısını yoklamaya başladı. Bazıları erken alışverişe karar verirken bazıları da yalnızca kendisinde olan parçaları kullanabilmek için aylar öncesinden özel sipariş verdi. Bu senenin kürklü mont modasına hâkim olacak bu sipariş ve alışverişler de sokağa şimdiden yansımaya başladı. Her sene olduğu gibi bu sene de kürklü montlarda tam bir zıtlık söz konusu. Bir kesim bu parçaları olabildiğince asil ve şık kullanmaya çalışırken bir kesim de daima asilik simgesi olarak görüyor. Bu iki ucun çekişmesini bir defile keyfi ile izleyebileceğiniz moda haftası defilelerini siz de kaçırmayın!


Kürklü Mont Fiyatları

Kürklü montlar ihtişamlı görüntüleri ve ağırlıkları ile giyildiği zaman mutlaka ilgi toplayacak parçalar. Birçok kişi de kış gelirken kendine bir adet kürklü mont edinmenin hayalini kuruyor. Peki, bu ihtişamlı parçaların fiyatları ne kadardır? Aslına bakılacak olursa kürklü mont fiyatları kürklerin kalitesine göre çok fazla değişebiliyor. Ancak genel olarak birebir taklit kürkler çok daha kısa yoldan üretildikleri için çok daha ucuz oluyorlar. Orijinal kürkler için ise mutlaka önceden sipariş vermek ve ciddi miktarlarda parayı gözden çıkarmak şart. Ancak orijinal kürklerin kullanımı toplumsal olarak çok hoş karşılanmıyor. Bu yüzden insanlar genelde birebir taklit kürklere yönelerek hem hiçbir canlıya zarar vermemiş oluyorlar hem de ciddi miktarlarda tasarruf ediyorlar.