Ana Sayfa Blog Deri Giyim Kürklü Mont Asaleti
Kürklü Mont Asaleti
15 Mart 2019

Kürklü Mont Asaleti

Hakiki kürk kaliteli görünümü ile tüm dikkatleri çeken bir yapı taşır. Son derece şık kombinlere asil bir dokunuş ile asalet katan kürkler, mont modelleri ile birleşerek daha fazla kullanım alanı kazandırıyor. Kürklü mont modelleri, spor ve klasik giyimlere uygun bir tamamlayıcı olabilmektedir. Kadın ve erkekler için farklı tasarımda mont alternatifleri üretiliyor. Derimarket.net online alışveriş mağazasında yer alan ürünleri hem kadınların ve hem de erkeklerin kullanımına uygun tasarlıyor. Günlük ya da özel günlere uygun modeller, online satın alma rahatlığı ile öne çıkıyor. 

Kürklü Mont Modası

Kürklü mont modası tüm dünyada yaygın olarak kendini gösteriyor. Kürk detayın aksesuar olarak deri mont modellerinde kendini gösterdiğini kış modasında sıkça görüyoruz. Özellikle kışlık mont modellerinde kürk yaka ve manşet ağırlıklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Kışın sıcak tutan kürk aynı zamanda görsel bakımdan zarif bir detay olduğu için kendini deri ile bütünleyerek mont modası ile öne çıkmaktadır. Kışın giyim modasının öncü parçalarından biri de kaban, ceket ve mont modelleridir. Özellikle kürklü montlar, her tarza adapte olan yapıları ile öne çıkarlar. Spor bir giyimin ya da klasik bir stilin sıcak tutan tamamlayıcısı oluyor. 

Kürklü Mont Fiyatları

Kürklü montlar ihtişamlı görüntüleri ve ağırlıkları ile giyildiği zaman mutlaka ilgi toplayacak parçalardır. Birçok kişi de kış gelirken kendine bir adet kürklü mont edinmenin hayalini kuruyor. Peki, bu ihtişamlı parçaların fiyatları ne kadardır? Aslına bakılacak olursa kürklü mont fiyatları kürklerin kalitesine göre çok fazla değişebiliyor. Ancak genel olarak birebir taklit kürkler çok daha kısa yoldan üretildikleri için çok daha ucuz oluyorlar. Orijinal kürkler için ise mutlaka önceden sipariş vermek ve ciddi miktarlarda parayı gözden çıkarmak şart. Ancak orijinal kürklerin kullanımı toplumsal olarak çok hoş karşılanmıyor. Bu yüzden insanlar genelde birebir taklit kürklere yönelerek hem hiçbir canlıya zarar vermemiş oluyorlar hem de ciddi miktarlarda tasarruf ediyorlar.