Ana Sayfa Blog Kürklü Bot Kürklü Botlar Neden Tercih Edilmeli
Kürklü Botlar Neden Tercih Edilmeli
27 Şubat 2019

Kürklü Botlar Neden Tercih Edilmeli

Günümüzde kürkün tüm faydalarının, estetik ve görünümde sunduğu şıklıkla birleştirilerek giyim modasına da taşınması, kürkün değerini daha da artırmıştır. Milattan önceki yıllarda insanlar tarafından kullanıldığı saptanan kürklü botlar da bugüne çok sayıda değişimle ve gelişimle ulaşmıştır. Artık amaç sadece sıcaklık değil, daha fazla rahatlık, daha iyi bir duruş ve çok daha şık bir görünüme kavuşmaktır. Bu amaçlara hizmet eden kürklü botlar da ayak sağlığına sunduğu faydaları ve insanlara sağladığı avantajları ile de soğuk kış günlerinin en çok tercih edilen bot modellerinin başında gelmektedir.
Kürklü Botların Faydaları
Kürklü botların tercih edilmesi, kışı çok daha sıcak, sağlıklı, konforlu ve zarif geçireceğiniz anlamına geliyor. Çünkü insan sağlığı, rahatlığı ve görünümü açısından çok sayıda faydası ve avantajı bulunan kürklü botlar, kalitesi ve uzun ömürlü olmasıyla da çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyorlar. Kürklü botların insanlara sağlamış olduğu faydaları ise şu şekilde sıralayabiliriz: Kürklü botlar, kış aylarında estetik açıdan ödün vermenizi engeller.  Sağladığı sıcaklık ve rahatlı sayesinde, ayak sağlığınızı korur, soğuktan kaynaklanan hastalıklardan sizi uzak tutar. 
Kan dolaşımını hızlandırarak insan vücudunu her zaman dinç ve sağlıklı tutarlar.
Yumuşak olmalarından dolayı ayak konforu ve rahatlığını da fazlasıyla arttırırlar. 
Ayrıca kürk içerisinde bulunduğu tüm bot modellerine; şık, zarif, ihtişamlı ve cool bir hava katar.
Antibakteriyel özelliği sayesinde ayaklarda bakteri oluşumunu engeller.
Nefes aldırmaları sayesinde de terleme, koku oluşumu gibi olumsuzlukları yok ederler.
Sağladığı rahatlık ve sunduğu yumuşaklıkla son derece konforlu bir kullanım sağlar.
Koyun yünü doğal lif yapısından dolayı terlemeyi önler, kir tutmaz, tüylenmez ve kırışmaz.

Botlarda Kürk ve Deri Kombinasyonu 

Ayakkabı modası içerisinde kış trendleri içerisinde en fazla tercih edilen kürklü botlar, hakiki deri kullanılarak kombinlenmektedir. Bunun en büyük nedeni ise, insanlara maksimum fayda ve avantajı sunmaktır. Esneklik, sağlık, zarafet, dayanıklılık, uzun ömürlülük ve kolay temizlenme gibi çok sayıda avantajı sağlayan gerçek deri ile sıcaklık, konfor, şıklık ve zenginlik sunan kürkü bir araya getiren kürklü deri botlar, en zorlu kış şartlarında bile güvenli bir kullanım sağlarlar. Bu da kürklü deri botların neden bu denli çok tercih edildiklerinin de yanıtını oluşturur. Stil sahibi olan kadınların ve beylerin ayakkabı ve botlara yönelik tüm beklentilerine en sağlıklı ve doğru ürünlerle yanıt veren Derimarket, aynı zamanda kürk ve deri kombinasyonunda son derece zarif, kaliteli, dayanıklı ve estetik bot modellerini sizlerle buluşturuyor.

Kadın Kürklü Bot

Kalitenin Adresi Derimarket

Hakiki deri ve kürkten üretilen yüzlerce ürün çeşidini, kalite ve güvenilirliğini kanıtlamış markaların seçkin koleksiyonlarından temin eden Derimarket, tüm ayakkabı modellerinde olduğu gibi, deri bot modelleri ve içi kürklü bot modellerinde de kaliteyi önceliği olarak belirlemektedir. Günümüzde deri ve kürk sektörünün farklı ve yenilikçi bir yüzü olarak; 1998 yılından bu yana uzman ekibi, tecrübesi ve teknolojisi ile çalışmalarına devam eden Erdoğan Deri, bu markalardan biridir. Ayrıca,  gerçek deri ve kürkü, üretimine imzasını attığı tüm bot modellerinin ayrılmaz birer parçası yapan, insan sağlığından ve kalitesinden asla ödün vermeden, en iyi işçilik ve her sezona damga vuran en şık tasarımlarıyla da son derece başarılı çalışmalar gerçekleştiren Pegia marka kürklü bot modelleri Derimarket ile sizlere sunulmaktadır. Kürklü bot modelleri ile tarzından ödün vermeyen, seçici kişilere hitap eden, sezon trendlerini özel tasarımlarına yansıtan ve sağlığı ile konforu yaşatırken; şıklığı, çekiciliği, gösterişi ve ihtişamı da farklı stillerle sunan Cool Moon markasının kürklü kar botu modelleri de Derimarket’in ayrıcalıklarla dolu dünyasında sizlerin emrinde. Her kombine kolaylıkla uyum sağlayacak yüzlerce farklı model kürklü botlar ile siz de kışı sağlıklı, rahat, şık ve modanın içerisinde geçirebilirsiniz. Her sezon ayakkabı modasındaki sezonun en trend modellerini ziyaretçilerine sunan Derimarket; özgün, dinamik, şık ve kaliteli yüzlerce kürklü bot modeli ile de farkını ortaya koyuyor. Tüm botlarında gerçek deri ve kürkü harmanlayarak; asil, zarif, uzun ömürlü ve ayak sağlığını güvenceye alan geniş ürün gamını değerli müşterileriyle buluşturan Derimarket;  Pegia ve Cool Moon botlarıyla mükemmelliğin, tutkunun ve asaletin, en cool yansımasını da ayaklarınıza sunuyor.

Çevreye Duyarlı Ürünler

Sadece insan sağlığına zararsız maddeler kullanarak üretim yapan markaların ürünlerinin sunulduğu Derimarket, başta ayak sağlığınızı güvene alarak, derinin sağladığı dayanıklılık, şıklık, uzun ömürlülük, esneklik,  kolay temizlenebilirlik ve rahatlıkla sizlere kendinizi her zaman ayrıcalıklı hissetmenize de katkı sağlıyor. Rahatlığından ve tarzından asla ödün vermeyen, tarzıyla özgün bir kimlik yaratmak ve her ortamda dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar için tasarlanan birbirinden şık, asil ve özgün kürklü botlarımızı her türlü kış koşulunda güvenle kullanabilirsiniz!