Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)

Ana Sayfa Blog Deri Giyim Kışlık Deri Giyim Modelleri
Kışlık Deri Giyim Modelleri
18 Mart 2019

Kışlık Deri Giyim Modelleri

Kış ayları geldiği zaman vücudumuzu soğuktan korumak için farklı ürünler satın alırız. Özellikle vücudun üst kısmını korumak için mont kullanmak gereklidir. Çünkü soğuk günlerde mont ile ısınır ve daha rahat hareket ederiz. Bu çerçevede en fazla koruma sağlayan ürünlerin başında kürklü mont gelir. İçinde kürk kullanılan mont, soğuğu geçirmemesi ile bilinir. Oldukça kalındır. Ayrıca daha ince olmasına rağmen etkisini kaybetmeyen modelleri de vardır. Bu noktada değişik fiyatlar üzerinden satılır. Renk seçenekleri ise oldukça fazladır. Seçim yaparken, koyu renkleri tercih etmek daha akıllıca bir işlemdir. Kürk bölümü yaka kısmında da bulunabilir. Bu şekilde yakayı kaldırarak da bir kullanım tercih edilebilir.

Kürklü Terlik Modelleri Son Derece Şık

Kürklü terlik adı verilen ve oldukça şık bir görünümü olan ürün, genellikle kış aylarının gelmesi ile beraber kullanılıyor. Terliğin üst kısmında yer alan kürk sayesinde, ayakların üşümesi engellenmiş oluyor. Kürkün olduğu alanın büyüklüğü terliğin türüne göre değişiklik gösterebiliyor. Bazı terliklerde kürkler çok büyük bir biçimde baştanbaşa terliği sarmalarken, farklı modellerde ise daha az kürkün kullanıldığını görebiliyoruz. Bu ürünün popüler olması, ürün çeşitliliğinin de artmasını sağlıyor. Piyasaya sunulan kürklü terliklerden satın alarak, ayaklarınızın üşümesini, ev içinde bile engelleyebilirsiniz.

Kadın Kürklü Terlik


Farklı Desenli Kışlık Botlar Göz Kamaştırıyor

Kışlık bot, erkek ya da kadın fark etmeden kullanılan bir üründür. Piyasada değişik birçok modeli bulunur. Genelde soğuk günlerde tercih edilir. Bir lüksten ziyade ihtiyaç haline gelmiştir. Suni deri ya da daha farklı malzemeler kullanılarak imal edilen bot, en kaliteli olarak deri şeklinde piyasaya sürülmektedir. Bundan dolayı, sağlığını düşünen kişiler, fiyatına bakmadan deriden üretilen botları satın almaktadır. Botları sadece tek bir kış değil, birkaç sene boyunca kullanabilmeniz mümkündür. Çünkü deriden üretilen malzemeler, giysiler, aksesuarlar ve botlar her zaman uzun ömürlü olmaları ile bilinmektedir. Kış aylarının soğuk ve içinizi karartan etkisinden kurtulmanın yolu, kendinizi sıcak tutmanızdan geçer. Bunun için yapılacak olan şey deri menşeli ürünler satın almaktır. Bu ürünlerin kullanım alanının sürekli genişleyerek büyümesi sizin için bir avantaja dönüşecektir. Piyasada satılan deri ürünlerin en kalitesini arayarak bulabilirsiniz. Gerçek deriden yapılan ürünlerin çok ucuz fiyatlar ile satılmadığını hatırlatmak gerekiyor. Çünkü derinin değeri her zaman çok yüksektir.