Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Kısa Botlar Yine Zirvede
Kısa Botlar Yine Zirvede
22 Mart 2019

Kısa Botlar Yine Zirvede

Kadın bot modeli denildiğinde akla ilk gelen modellerden biri olan kısa botlar, yeni sezonda da zirvedeki yerini koruyor. Ugg tarzı adı verilen ve bilekte biten bu kadın botlar, özellikle de gençlerin en fazla rağbet gösterdiği botlardan biridir. Kıyafetlerle kombinleme konusunda sınır ve kural tanımayan bu botlar aynı zamanda tarzınızın en büyük destekçisi olacaktır. Kış aylarında olduğu kadar mevsimsel geçiş dönemlerinde de fazlasıyla kullanılan kısa kadın bot modelleri,  süet ve deri olarak karşımıza çıkıyor. Klasikten asla vazgeçmeyen, giyiminde düz çizgilere ve rahatlığa dokunmadan edemeyen kadınlara özel tasarlanan hakiki deri Ugg tarzı kısa bayan bot modelleri de sezonun öne çıkan parçaları arasına adını yazdırdı. Son yılların trendleri arasında yer alan metal donanımlarla süslenmiş, fermuarlı ve topuklu kışlık botlar da yine yeni sezonda özellikle de bordo ve taba renkleri ile bolca sahnede olacağa benziyor. Siyahın asaletinden istifade etmenize oldukça olanak sağlayan yeni sezon kışlık bayan bot modelleri, deri ve kürk birlikteliğinin eşsiz büyüsünü yeniden yaşatıyor. Zarafetten ödün vermeden tasarlanan bağcıklı deri bot çeşitleriyle de hem günlük sokak modasında hem de klasik davetlerde kendi stilinizi en başarılı şekilde yansıtmaya da fırsat bulacaksınız. Özellikle de etek ve deri ceketlerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bu model ile kendi modanıza aradığınız ilhamı da sonunda bulacaksınız. 

Kim Korkar Zorlu Hava Şartlarından

Soğuk kış günlerinin en korkutucu yanı, dış mekânlarda ve alanlarda geçirilen zaman olmaktadır. Bunun nedeni ise, ayaklarımızı sıcak tutmanın ve güvenli bir yürüyüş yapmanın zorlu bir süreç haline gelmesidir. Özellikle de karlı havalarda bu nedenlerden dolayı eve kapanmak zorunda kalmak pek çoğumuz için sevimsiz bir durumdur. Ancak kaliteli bir kar botumuz varsa o zaman saatlerce dışarıda kalmamız gerekse bile içimiz rahat, ayaklarımız sıcak ve adımlarımız güvenli olacaktır. Tüm bu imkânları sağlamak ve ayaklarımızın sağlığını da korumak için bayanlara özel üretilen bayan kar botu ile kışın zorluklarının üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz.

Kadın Kürklü Bot


Kış ayları için en değerli yatırım olan kar botları, ayaklarınızın sıcaklığını korurken, karın ve suyun da ayaklarınıza geçişini engeller. Son derece dayanıklı ve dirençli olan kar botlarını seçerken tarzınızı da en şık şekilde oluşturabilirsiniz. Kendinizi rahat, güvenli ve daha güçlü hissedebilirsiniz. Kar botunuzun içini saran bu kürk astar, ayaklarınızı sıcak tutarken aynı zamanda kan dolaşımını da hızlandıracak, yumuşaklığı ile ayaklarınızı rahat ettirecektir.  Kar botları, tüm bu avantaj ve faydaları ile dikkat çekici tasarımları bir araya getiriyor. Alanında kalitesiyle ön plana çıkan Cool Moon kar botları sizleri büyülü dünyasına davet ediyor. Bir kar botunda aradığınız tüm özellikleri bir araya getiren Cool Moon kar botları ile siz de kış boyunca sıcak, sağlıklı, güvenilir, şık ve konforlu anlar yaşayabilirsiniz. Yeni sezon Cool Moon marka kadın kar botu modelleri şimdi Derimarket.net adresinde sizleri bekliyor.