Ana Sayfa Blog Kürklü Bot Kış Modasına Uygun Erkek Bot Modelleri
Kış Modasına Uygun Erkek Bot Modelleri
12 Mart 2019

Kış Modasına Uygun Erkek Bot Modelleri

Bot seçiminde erkekler de en az kadınlar kadar seçicidir. Erkeklerin kış kombinlerinde sahip olunan kemer ve mont uyumunun botlarla tamamlanması kusursuz şıklık sağlanmasını sağlamaktadır. Şıklık ile birlikte kullanım amacını da ön planda tutan erkekler için Deri Market olarak tüm ihtiyaçları bir arada sunacak seçeneklerle hizmet veriyoruz. Erkek deri bot modelleri ile aranan şıklık kolaylıkla yakalanırken en soğuk kış günlerinde bile ayaklar sıcacık kalacaktır.

Modeller mevcut olup sahip olunan tüm botlarla başarılı bir uyum yakalanabilecektir. Modellerde indirimler bulunmakta olup kredi kartı kullanımlarında taksit şansı elde edilebilmektedir. Ürünler kalitesini kanıtlamış markaların tasarım ürünleri olarak hazırlanmış olup 14 gün içerisinde iade garantisi ile satışa sunulmaktadır. Ürünlerde kullanılan deri ve kürkler hakiki materyaller olup hiçbir kimyasal içermeden üretilerek ayak sağlığı gözetilmiştir. Ayaklarınızda ağrıtmayacak şekilde tasarlanan ürünler ile tüm gün ayakta kalmak bile sizi yormayı başaramayacaktır. Uygun fiyatları ile kaçırmak istemeyeceğiniz modellerimiz ile kış hazırlığınızı tamamlayacak, içinde bulunduğumuz yaz aylarının çabuk geçmesini isteyeceksiniz. Tarzınızı yansıtmanız için sitemizi ziyaret ederek sipariş verebileceğiniz gibi İstanbul’da bulunan mağazamızı ziyaret ederek ürünlerimiz için sahip olduğunuz deneme şansını kullanabilirsiniz. Ürün kalıplarımız standart olup 40 numara dan başlayan bedenler 45 numaraya da içermektedir. Standart ayak bedeninize göre sipariş vermeniz, ürünümüzün size uygun olması açısından yeterli olacaktır.

Erkek Kürklü Bot


Erkeklere Özel Şık Erkek Deri Ayakkabı Çeşitleri

Derimarket.net adresinde pek çok deri materyali kullanılarak üretilen yazlık ve kışlık ayakkabı seçeneği bulunuyor. Ürünler erkeklerin en çok satın aldığım model ve renklerde satışa sunularak erkeklerin talep ettiği tüm özelliklere sahiptir. Günlük kullanıma uygun olarak üretilen deri modeller oldukça kaliteli olup uzun yıllar kullanılabilecektir. Sitemizin tüm ürünlerinde olduğu gibi deri erkek modellerinde büyük indirim kampanyaları bulunmaktadır. Bu indirim kampanyaları sayesinde kredi kartı sahipleri yaptıkları alışverişi taksitlendirerek tek çift ayakkabı almakla yetinmemektedirler. Bağcıklı ve klasik modellerin sadeliğinden gelen şıklığı hakiki deri kalitesi ile buluşturan yazlık modellerinin yanı sıra kışlık modellere kürk de ilave edilerek ayağınızı rahat ettirecek tasarımlar elde edilmiştir. Hemen sitemizi ziyaret ederek stoklarımız tükenmeden en kaliteli ve şık modelleri birbirinden avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.