Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Kaliteli Markaların Buluşma Noktası
Kaliteli Markaların Buluşma Noktası
27 Şubat 2019

Kaliteli Markaların Buluşma Noktası

Dericilik sektöründe adını ilk sıralara yazdırmayı başaran deri ayakkabı markaları, ayakkabı modasına hem yön veren hem de ondan beslenen yapıdadırlar. Bu açıdan bakıldığında deri ayakkabı markaları içerisinden yer alan pek çok ünlü marka, deri ayakkabı modasına, ürettikleri birbirinden kaliteli ve başarılı modelleri ile de ilham olmaktadır.

Derimarket,  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor ve tüm ürünlerinde kaliteye öncelik veriyor. Erdoğan Deri, bünyesinde bulunan Pegia ve Cool Moon markalarının en seçkin ayakkabı modellerini Derimarket aracılığı ile müşterilerinin beğenisine sunuyor.
Erdoğan Deri
Deri ve kürk üretiminde öncü markalardan biri olan Erdoğan Deri, 1998 yılında kurmuş olduğu deri fabrikası ile faaliyetlerine başlamıştır. Konfeksiyon & tekstil sektörü, ayakkabı sektörü, otomotiv ve boya sanayi gibi birçok farklı sektöre yönelik deri ve kürk imalatı yapmaktadır. Erdoğan Deri’nin en seçkin, kaliteli ve özgün medikal post, kürk post, deri halı ve kürklü deri ayakkabı modelleri de Derimarket’te sizlerle buluşuyor.

PEGİA 
Pegia markasıyla üretilen tüm ayakkabı modelleri; kendine has tasarımları, profesyonel ve sanatsal işçiliği ile öne çıkıyor. Pegia Modellerinin renklerin büyüsünden esinlenilerek oluşturulan kusursuz renk bütünlüğü, konforu, sağlık ve sıcaklık veren içyapısı oldukça dikkat çekicidir. Bu modeller görsel şıklığı ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Her sezon yenilikçi trendleri koleksiyonlarına katmayı da ihmal etmeyen Pegia, her zevke ve her türlü kombine hitap etmesiyle de beğeni toplamaktadır. Tüm bu özellikleri ile herkes tarafından sevilen, tercih edilen ve beğenilen bir markaya dönüşmesinin gururunu yaşayan Pegia, modaya uygun, insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen yönü ile tanınıyor. Aynı zamanda sağlıklı ve konforlu ayakkabılar üretme vizyonunun hakkını da başarıyla vermektedir. Modern ve yaratıcı tasarımları yeni birer kimliğe dönüştüren Pegia, kadın ayakkabı modasını yeni baştan tanımlıyor. Ayakkabı modasının en yeni trendlerini tasarımlarına yansıtan Pegia, sezonun en iddialı koleksiyonu ile şimdi Derimarket’te!

Kadın Kar Botu


COOL MOON
Cool Moon markası, tüm bot ve ayakkabı ürünlerinde kadın, erkek ve çocuklara özel tasarımlara yer vermektedir. Çatlamayan ve renk atmayan deriler ile üretilen ürünleri, üretim portföyünde ayrıca tasarım noktasında spor ve klasik giyime eşlik edecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Böylece ayakkabılarınızla birlikte sağlık ve hijyeni yaşarken diğer taraftan da tasarım bakımından estetik kaygılarınız giderilmiş oluyor. Cool Moon, bünyesinde bulunan tüm ürünlerinde birinci sınıf deri ve işçilik kullanarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi de sürdürüyor. 

Bunun yanı sıra uzman yerli işçilik ve seçkin materyallerin kullanılmasıyla üretilen; estetik, şık ve zarif  Cool Moon kürklü kar botları ile sizde cool bir tarza sahip olabilir, ayakkabıya dair aradığınız tüm özelliklerine, Derimarket’in özgün, kaliteli, şık ve yeni tren ayakkabı modelleri ile ulaşabilirsiniz.  Rahatlık ve özgünlüğün, farklı renk ve tasarımlarla bir araya geldiği tüm ayakkabı modelleri, kaliteli markaların tasarımları eşliğinde, Derimarket.net ’in ayrıcalıklı dünyasında sizlerle buluşuyor.