Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Kadın Deri Giyim Ceket Ve Şapkalar
Kadın Deri Giyim Ceket Ve Şapkalar
20 Mart 2019

Kadın Deri Giyim Ceket Ve Şapkalar

Mont ve ceketlerle tarzınızı her ortamda yansıtabilir, hakiki materyallerle hazırladığımız ürünlerle sağlığınızı koruyabilirsiniz. Klasik kesim montlarda ve şapkalarda iç kısımda kürk kullanıyor ve dış kısımda ise hakiki deriden yararlanarak kadın giyiminde şıklıkla birlikte soğuktan koruma imkanı sağlayabiliyoruz.
Özel Üretim Deri Şapkalar
Özel olarak üretimlerimizi gerçekleştirdiğimiz şapkalarda tasarımların birbirinden farklı olmasına rağmen, kullandığımız iki materyal aynıdır. Hem iç materyal hem de dış materyal olarak tercih ettiğimiz malzemeler hakiki deri ile hakiki kürktür. İç materyal için kullanımla ilgili çalışmalarımızı tasarımların genel durumuna bağlı olarak değiştirebiliyoruz. Hakiki kürk özellikle kulaklar ve alın kısmında son derece yoğun bir şekilde doldurularak, üşütmeyi engelleyebiliyor. Ayrıca istediğiniz zaman ürünlerimizle ilgili bilgi edinebilir ve şapkaların hem dış yüzeylerini hem de iç kısımlarını, kürk ve deri özelliklerine göre detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimizde tüm müşterilerimizin isteklerine uygun bir şekilde iç kısımda üşütmeyi engelleyecek alanlarda hakiki deriden yararlanabiliyoruz. Bu sayede hava sıcaklığı eksiye düştüğü taktirde dahi kulaklarınız ve başınız üşümeyecektir. Ayrıca rüzgarlı havalarda da terleme ve terin soğuması gibi durumların oluşmaması için dış kısımdaki deri kaplama oldukça büyük bir öneme sahip oluyor. Kadınlar için imal ettiğimiz ürünlerde fotoğrafları inceleyebilir ve görünüş, iç ve dış tasarım hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Tüm ürünlerde hakiki deri ve hakiki kürkün kullanılması, farklı numaralara sahip ürünlerde de aynı soğuktan koruma özelliğinden yararlanmayı kolaylaştırıyor.
Kadın Deri Ceket Tasarımları
Kadınlar için hem şık hem de soğuktan koruyacak şekilde gerçekleştirdiğimiz üretimlerde ceket tasarımları oldukça büyük bir öneme sahip oluyor. Hakiki deri dış kaplamaya sahip olan ceketlerimizin iç kısımlarında sıcaklığın korunması ve dışarıdaki soğuk havanın vücuda işlemesinin önüne geçilmesi için kürkten yararlanılıyor. Böylece deri hem dış kısımdaki soğuk havayı içeriye almıyor hem de terleme sorunlarının oluşmaması amacıyla vücutla ceket arasındaki bölümde havalandırmayı sağlıyor. Kalıp bilgilerini kendi vücudunuza uygun şekilde inceleyebilir ve stoklarda size uygun ürünlerin bulunup bulunmadığını sepete ekle kısmından görebilirsiniz.

Tasarımlarımızla ilgili merak ettiğiniz durumlar, içerisinde bulunulan sezonda stokların tükendiği ürünlere yönelik bilgiler ve alışveriş süreci için canlı destek hattından yardım alabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca operatörlerimizden, tüm müşterilerimiz klasik kesim mont yapıları veya hakiki kürklü ve deriye sahip ürünlerimiz için bilgi edinebilir. Kadın deri giyim için heyecanlı bir şekilde yeni sezonlardaki hakiki deri tasarımlarıyla ceket, şapka üretimlerinin planlarını yapıyoruz. Modaya uygun olmaları, her zaman şık görünmelerinizi sağlamaları için tasarımlarımızı ayrıca sağlıklı olan gerçek materyaller kullanarak geliştiriyoruz.