0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
06 Kasım 2018

İndirimli Hakiki Bayan Deri Ceket

Yüzlerce adet satılan ve bayan deri ceket modellerini Türkiye’nin dört bir yanına gönderebiliyoruz. Tüm ürünlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde S- M – L – XL – XXL kalıplarındaki ceketlerimizi indirimli olarak satışa çıkarıyoruz. Herkesin değerlendirebileceği fiyatlar hakiki kürk ve hakiki deri kullandığımız ürünlerde sadece yeni sezon modellerinde belirlenerek sitemizde yer alıyor. Kaliteli ve kullanışlı malzemeleri tasarım yapısına uygun şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

Gerçek Deri Ürün Özellikleri

Hakiki deri olması sayesinde özellikle kadıların giyim tarzlarına son derece uygun olan ceketlerimizde imalatlar tamamen modaya uygun şekilde gerçekleştiriliyor. Hem uzun süreli kullanım için hem de yırtılma, sökülme ve açılma problemleri bulunmaması amacıyla ürünlerimizde son teknoloji imalat faaliyetlerini sürdürüyoruz. Özellikle hakiki deri kullanmamız, tüm ürünlerimizin kaliteli bir materyalle yıllar boyunca müşterilerimizin giyebileceği yapıya sahip olmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca kürkle birlikte özel bir model oluşturularak şıklığını artırdığımız ürünlerin sayısı da her geçen gün artış gösteriyor.

İstediğiniz zaman internet sitemiz üzerinden onlarca farklı deri ve kürk özelliklerine sahip olan çeşitlerden faydalanılmaya devam edilebiliyor. Renge, boyuta, kalıp bilgisi, dış ve iç materyal ile ilgili incelemeyi gerçekleştirebilir ve tarzınızı çok daha net yansıtabileceğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Kargo avantajıyla ürünleri tam olarak istediğiniz şekilde elde edebilir, canlı renklere sahip olan tüm ürünlerle özel kombinler yapabilirsiniz. Pastel renklere sahip doğal ürünler olmaları sayesinde hakiki derikullandığımız her bir ceketten yararlanmanız mümkündür. Sağlıklı olması ve hiçbir şekilde insan vücuduna zararı bulunmaması nedeniyle ürünlerimiz, dünya genelinde tüm sağlık değerlerine uygundur.

Hakiki Kürk Ve Deri Ceketler

Deri ceketlerimizde ve özel olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ceketler sayesinde pastel renklerdeki her bir ürünümüzün kalıp özelliklerine uygun şekilde siparişinizi verebilirsiniz. S – M – L – XL – XXL olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin uygun fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Hem yaz aylarında hem de kışın rahatça kullanabileceğiniz ceketlerimiz ve montlarımız, kürk ile deriden imal ediliyor. İç ve dış materyallerinde hakiki malzemeler kullanıyor olmamız sağlık açısından son derece önemlidir. Fermuar, düğme ve kemer ile üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler için mavi, bej, gri, siyah, kahverengi renklere sahip ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Pegia özel yapıya sahip hakiki deri kadın ceketiyle hem ayakkabılarınızı hem de çantanızı şık bir hale getirmeniz mümkün. Yedi gün yirmi dört saat boyunca canlı destek hattımıza sitemizin sağ alt kısmından bağlanabilir ve direkt olarak operatörlerimizden bilgi edinebilirsiniz. Siparişlerinizle ilgili sorular sorabilir, ödeme yöntemlerini öğrenebilir ve ürünlerin genel özellikleriyle ilgili açıklamalar yapılmasını isteyebilirsiniz. Bayan deri ceket ile ilgili çalışmalarımız uzun yıllardır sadece hakiki deri üzerinden gerçekleştiği için, deriye hiç zarar vermeden ürünü oluşturabiliyoruz. Dikiş noktaları, fermuar, düğmeler, cepler ve kol kısımlarında sadece kalıba uygun tasarım düzenlemeleri yapıyoruz.