Ana Sayfa Blog Kürklü Bot İçi Kürklü Botlar Sizi Soğuktan Koruyor
İçi Kürklü Botlar Sizi Soğuktan Koruyor
08 Mart 2019

İçi Kürklü Botlar Sizi Soğuktan Koruyor

Kış aylarının en çok satılan ürünlerinden birisi bottur. Özellikle soğuk günlerde giyilen içi kürklü bot, hem karlı hem de yağmurlu havalarda çok işe yarar. Çünkü botların, yapılan malzemeye göre su ve kar geçirmeyen modelleri vardır.

Bu sayede ayaklarınızı güzel bir biçimde soğuk havanın olumsuz etkisinden koruyabilirsiniz. İçi kürklü bot ise en fazla satılan modellerin başında gelir. Çünkü bu ürünün içine özenli bir şekilde yerleştirilmiş olan kürk, ayakları her daim sıcak tutar. Kış aylarında ayakların sıcak tutulması oldukça önemli bir konu olduğu için kürklü botları satın almak önerilmektedir. Renk seçimi çerçevesinde siyah rengin daha çok tutulduğunu söylemek gerekiyor. Bunun yanı sıra kahverengi renkten üretilen botlar da piyasada ilgi görmeye devam ediyor.

İçi Kürklü Ve Deri Bot

İçi kürklü bot, son dönemde satışı git gide artan ürünler içinde bulunuyor. Kış aylarının çok sert geçtiği yerlerde, bu içi kürklü bot ile ısınmak oldukça basit. Çünkü botun iç yüzeyinde dayanıklı ve aynı zamanda yumuşak olan bir kürk kullanılıyor. Bundan dolayı sıcaklıklar eksiye bile düşse, botun size sağlamış olduğu sıcaklık hissi asla kaybolmuyor. İçi kürklü botların fiyatları, kullanılan malzeme çerçevesinde değişiklik gösteriyor. 

Erkek Kürklü Bot


Erkek Bot Modası

Son yıllarda en revaçta olan giyim materyali tartışmasız deri olmaktadır. Hakiki deri, şık tasarımlar ile bir araya gelerek size ömürlük kullanım vaat eden harika modeller ortaya çıkmasını sağlıyor. Karlı ve soğuk havalarda su geçirmeyen, ayakları üşütmeyen ve ayak tabanına zarar vermeyen kar botları ideal oluyor. Erkek kürklü bot modelleri, fermuar detayı ile kullanışlı bir seçenek oluyor. Moda artık görsel bir şıklığın yanı sıra kalitenin de kendini göstermesini istiyor. Bu nedenle de hakiki deri ve kürk modanın olduğu her yerde kendini gösteriyor.