surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Hakiki Kürklü Oyuncaklar
Hakiki Kürklü Oyuncaklar
08 Haziran 2020

Hakiki Kürklü Oyuncaklar

Çocukların, oyun dönemini en verimli şekilde geçirmeleri çok önemli. Bu nedenle henüz küçükken ve eğlenmek için çokça vakti varken, çocukların oyuna bol bol vakit ayırmasını sağlamalıyız.

Gelişen teknolojiyle beraber artık oyuncaklar çok çeşitlendi ve neredeyse her çocuğun elinde telefon/tablet var. Tabii ki uygun yaş ve saat kontrolünde olduktan sonra buna sözümüz yok. Ama şimdi sana tüm bunların ötesinde zamana meydan okuyan bir şeyden söz edeceğiz: oyuncak ayılar!

%100 Doğal Hakiki Kürklü Oyuncaklar

Her ne kadar tüm oyuncaklar çeşitlenip inanılmaz oyuncaklar üretilse de oyuncak ayıların gördüğü ilgi ve onlara duyulan sevgi asla bitmiyor. Peki, nedir bu oyuncak ayıları bu kadar sevdiren şey? Neden çocukların oyuncak ayısı olmalı? 

Çocukların duygularını dışarı vurabilmeleri açısından arkadaşlık kurmaları çok önemli. Arkadaşlarıyla vakit geçirerek sosyalleşen çocuklar kendilerini daha iyi ifade edebiliyorlar. Ancak çocukların her zaman bir arada vakit geçirebilmesi ne yazık ki mümkün olmayabiliyor.

İşte, şimdi sana çocuğun için çok iyi bir arkadaş tavsiyesi veriyoruz, oyuncak ayılar! Evde, çocuk odasında, bahçede, ormanda, arabada, piknikte… Aklına gelebilecek her yerde çocuğunun yanında olabilir.

Birlikte çocuk kitaplarına bakmak için de harika bir dost. Oyuncak ayıyla böyle bir duygusal bağ kuran çocuklar daha minicikken kendilerini ifade etmeye başlıyor ve bir şeyler paylaşmanın tadına varıyorlar.

Sarılmak dünyadaki en huzur verici eylemlerden biridir ve insanın doğasında var. Bir çocuğun şefkat dolu bir birey olmasının yolu, sevgi dolu bir çocukluktan geçiyor. Sarılmaksa bunun en güzel yollarından biri. Çocuklarda rahatlamayı sağlıyor ve onlara güven veriyor.

Sarılarak şefkat göstermeyi öğrenen çocuk, arkadaş ilişkilerinde ve grup çalışmalarında da başarılı oluyor. Bu yüzden onu, senin sevgi dolu kucağından sonra dünyanın en pofuduk sarılmasını yaşatacak hakiki kürklü ayıların kollarına bırakmanı tavsiye ediyoruz. Yumuşacık dokusu ve sıcacık tüyleriyle pofuduk ayılar bir harika.

Evcilik ve doktorculuk gibi oyunlar, çocuklarda rol yapma ve taklit yeteneklerini geliştirerek onlara sorumluluk duygusu kazandırıyor. Aynı zamanda çocuklarda ince motor becerilerin gelişmesini sağlıyor. Bu tarz ev oyunlarının kahramanlarından biri olan Barbie bebeklerden sonra tabii ki ayıcıklar. Minik oyuncak ayısıyla arasında derin bir bağ bulunan çocuklar için oyuncak ayıdan daha iyi bir hasta yok.

Çocuk


Oyuncak ayılardan bahsedip de bebeklerin en cici yatak dostu olan uyku arkadaşı ayıcıklardan söz etmemek olmaz. Uyku arkadaşı ayıcığa sahip olan çocuklar, bu pamuk oyuncakların kendilerine verdiği güvenle deliksiz uykuların tadını çıkarıyor. Minnoş ayıcıklarla, tavşancıklarla olan arkadaşlığın temeli işte bu tatlış zamanlara dayanıyor. O yüzden ne diyoruz? Her bebeğe bir uyku arkadaşı ayıcık şart.

Çocukların en sevdiği oyuncak türlerinden olan kürklü ayılarla hayvan sevgisi kazanılıyor. 

Derimarket.net binlerce doğal kürklü ürünlerinin yanı sıra, %100 doğal koyun kürkünden Teddy Bear tasarım oyuncaklarını sizlere sunuyor. 

Günümüzde çokça karşılaştığımız, petrol türevi zararlı peluşlar yerine doğal oyuncaklar ile sevdiklerinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Bebekler, hakiki kürklü oyuncakların yumuşacık yünlerine temas etmekten çok hoşlanırlar ve dokunma duyuları gelişir.

Sitede bulunan büyük, yassı Teddy Bear emziren annelerin de en büyük arkadaşı oluyor. Emzirme yastığı olarak kullanabileceğiniz bu ürün, bebeğin doğru beslenebilmesi için öne doğru eğilerek gerçekleştirilen emzirme sebebiyle kadınlarda oluşabilecek bel ve sırt ağrılarının, hatta ve hatta duruş bozukluklarının önüne geçer. Hakiki kürk olması sebebiyle emme sırasında bebeklerde terleme yapmaz.

Deri Aksesuar


www.derimarket.net‘te küçük – orta – büyük olarak birbirinden sevimli hakiki kürklü ayıcık, kedicik ve tavşancıklara göz atabilirsiniz. Şimdi en indirimli fiyat garantisi ile doğal kürklü oyuncaklara sahip olma zamanı. Çocuklarınızı, sevdiklerinizi sevgi dolu sarılası bir post ayıcık ile ödüllendirebilirsiniz.
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30