Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Hakiki Deriyi Tanımanın 3 Yolu
Hakiki Deriyi Tanımanın 3 Yolu
22 Mart 2019

Hakiki Deriyi Tanımanın 3 Yolu

Hakki deri uzun ömürlü ve sağlam özelliklidir. Deri hem kadın ve hem de erkek giyim üretiminde kullanılan önemli bir ham maddedir. Gerçek deri çevre için çok daha faydalıdır. Suni deri, kimyasal bir süreçten geçtiği için üretimi çok zarara yol açar. Aynı zamanda kimyasal bir kalıntı haline gelen suni deri, doğadan uzun yıllar kaybolmaz. Bu yan etkilerinin yanı sıra kullanıcı için de zararlı etkileri çoktur. Hakiki deri ise, kullanıcı ve çevre dostudur. Hakiki deriyi suni deriden ayırabileceğiniz sayısız bariz detay vardır. Bunlar içerisinde en dikkat çeken maddeleri sizin için derledik. 
Hakiki Deri Kokmaz
Hakiki derinin en çok bilinen ve sevilen özelliği kokusuz olmasıdır. Çanta, ayakkabı ve giyim modellerinde karşımıza çıkan hakiki deri; kokmaz. Suni deri ise, kimyasal yapısı nedeni ile plastik koku taşır. Bu da suni ürünleri itici hale getirmektedir. Hakiki deri çanta modelleri ile karşımıza çıkar. Farklı ebatlarda her zaman kullanılabilen deri çanta modelleri, kötü koku içermeyen yönleri ile de özellikle sevilmektedirler. 
Hakiki Deri Gözeneklere Sahiptir
Hakiki deri, yüzeyinde gözenekler taşır. Bu ufak kusuru aslında deriyi kullanıcı için kusursuz kılan en önemli detaydır. Gerçek deri, nefes alan bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde kullanılan deri ayakkabı, çanta ve giyim modellerinin hava olmasına sağlar. Nefes alan hakiki deri ürünler, doğal olarak da kullanım sonrası kötü koku oluşumunu önler. Her giyim eşyası bir süre kullanıldıktan sonra kötü kokuya neden olabilmektedir. Hakiki deri ürünler kesinlikle böyle bir probleme yol açmazlar. Bu kullanışlı özelliğini ise, deri gözenekli yapısından alır.

Kadın Kürklü Bot


Gerçek Deri Kimyasala Maruz kalmaz
Hakiki deri, kimyasal işlem görmez. Doğal bir malzemedir ve doğal yöntemler ile elde edilir. Bu nedenle de zararsızdır. Özellikle zararlı maddelerin dört yanı kuşattığı bu zamanda bireylerin en çok tercih etmesi gereken malzemelerin başında gelir. Hakiki deri, renk elde ederken bile bitkisel malzemeler ile renklendirilmektedir. Derimarket.net internet sitesinde yer alan deri ürünler, ekosistem için tamamen zararsızdır. İç rahatlığı ile deri ve medikal ürünleri tercih edebilirsiniz.