Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Hakiki Deri Ev Dekorasyonu İmalatı
Hakiki Deri Ev Dekorasyonu İmalatı
20 Mart 2019

Hakiki Deri Ev Dekorasyonu İmalatı

Beğeni toplayan ürünlerimizin her biri hakiki deri ve kürk olmaları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabiliyorlar. Deri ev dekorasyonu için firmamızı tercih edebilir ve her zaman canlı destekten ürünlerimizle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Dana Derisi Özel Tasarım Halı

Dana derisinden imal ettiğimiz halılarımız her zaman için hem evinizde hem de diğer ortamlarda odaların son derece şık bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Firmamız tarafından basit bir şekilde kullanım, kir tutmama ve uzun yıllar boyunca dekorasyon olarak değerlendirilebilecek halıları imal etmeye devam ediyoruz. Hakiki dana derisini işleyerek farklı tasarımlarla birlikte tam olarak müşterilerimizin istediği şekilde sunuyor olmamız, tüm yaşam alanlarında asil bir yapının ortaya çıkması mümkün oluyor. Uygun fiyatlar belirlemeniz ve ürünlerimizin her birinin gerçek dana derisinden olması, birbirinden farklı renkte üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerde kaliteli halılar elde edilebiliyor.

Sadece dekor olarak canlılık katması ve kaliteli bir yapıya sahip olması nedeniyle değil, direkt olarak doğal halı isteyen müşterilerimiz için de imalatlarımızı sürdürüyoruz. Dış kısmında yer alan tüylerin 4 cm ve 6 cm uzunlukta olmasını sağlıyor ve ortalama boyutu elde ettikten, imalatı gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Basit bir şekilde çırpılabilen ve hiçbir şekilde yırtılma söz konusu olmadan kullanılmaya uygun olan deri dekorasyon ürünlerimiz sağlıklı, doğal olmaları sayesinde ilgi görüyorlar. Yıllar boyunca hiçbir şekilde eskimeden veya toz, kir tutmadan kullanılmaya uygun olan dana derisi sarı, yeşil, mavi, kırmızı ve mozaik tasarıma sahip olan halılarımıza ulaşabilirsiniz.

Kürk Post

Hakiki Kürklü Post Tasarımı

Özel olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ve büyük bir müşteri kitlesine sunduğumuz ürünlerimiz arasında kürklü postlarımız da bulunuyor. Evinizin veya iş yerinizin en güzel odasını oluşturmasını sağlayacak olan post, duvarda da yerde de kullanıma uygun yapıya sahiptir. Tamamen tüm noktaları birleşik olmasına ve hiçbir şekilde delik bulunmamasına dikkat edilerek elde edilen postlarda her geçen gün çeşitli ürünler ortaya koyuyoruz. Tek parça halinde tasarımı müşterilerimiz için uygun hale getiriyor ve ısı kaynağına veya gün ışığına maruz bırakmadıkları taktirde uzun yıllar boyunca kullanmalarını sağlıyoruz.

Hiçbir şekilde kötü bir kokunun oluşmaması ve her zaman için en güzel kürklere sahip olmaları için deri ev dekorasyonu imalatını sürdürüyoruz. Hakiki kürkten oluşan özel postlarımızda tüy uzunlukları ortalama 4 ila 6 cm olarak değişiklik gösteriyor. Ürünlerimizde ölçü, gerçek post olmaları nedeniyle değişiklik gösteriyor. Eğer özel bir talebiniz bulunuyorsa, canlı desteğimizle iletişime geçebilir ve belirttiğiniz boyutlara yakın olan ürünü bulmamızı talep edebilirsiniz. Standart bir ürün ölçüsü bulunmasa dahi genel olarak 112 cm boy ve 85 cm genişliğe sahip koyun postlarını işleyerek kullanıma hazır hale getiriyoruz. Ürünlerimizin renkleriyle, yeni çeşitlerimizle ilgili ve stoklarımızla bulunan postlarımıza yönelik bilgileri her zaman için almanız mümkün oluyor.