Ana Sayfa Blog Kürklü Bot Hakiki Deri Bayan Bot Modelleri
Hakiki Deri Bayan Bot Modelleri
08 Mart 2019

Hakiki Deri Bayan Bot Modelleri

Hakiki kürk kullanılarak imal edilen ürünlerimiz sayesinde, kıyafetlerinizle uyumlu botlara sahip olacaksınız. Onlarca çeşit renk ve tasarım arasından istediğinizi seçebilir, online sistem üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bayan kürklü bot ve erkek kürklü bot modelleri hakkında bilgi almak için Whats upp sipariş hattını kullanabilirsiniz. Tamamen gerçek kürk kullanılarak üretilen ürünlerimizde herhangi bir yan etki bulunmuyor. Aynı zamanda cilt tahrişine yol açmasını önlemek amacı ile  özel iç tasarım oluşturulmuştur. Islanma durumunda kürk koku yapmaz ve hiçbir şekilde leke tutmaz. 

Hakiki Kürklü Bayan Botları

Her bir deri ürün, uzun süre kullanıma uygun olacak şekilde ve kalıcı bir kirlenme veya deformasyona maruz kalmayacak nitelikte üretiliyor. Belirli aralıklarla yapılan indirimleri takip edebilir ve hayalinizdeki ayakkabıya son derece uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Hakiki kürk kullandığımız ürünlerimizde iç ve dış materyallerde herhangi bir sökük, kırışıklık gibi kullanım problemi oluşmaması için tüm önlemleri almış bulunuyoruz.  Dikiş noktalarının diğer pek çok ayakkabıdan daha sağlam olması için özel imal sürecinden geçiriyor ve gerçek kürk kullandığımız için sağlam olmasına dikkat ediyoruz. Taban kısmında kullandığımız malzeme ve üst ayak kaplama bölümündeki malzemenin birbirinden ayrılmaması veya zamanla deforme olmaması için botlarımızdaki yapıya dikkat ediyoruz. Hakiki kürk ve hakiki deri kullanımlarımız, ürünlerin her zaman için kaliteli olmasını sağlıyor.

Kadın Kürklü Bot


Kürklü Kışlık Bot Modelleri

Sevdiklerinizle güzel zaman geçirmenizi sağlayacak ve ne giyerseniz giyin son derece şık görünmeniz için tasarlanan özel ayakkabılarımızın her birini değerlendirebilirsiniz. Gri, bej, siyah, mavi, yeşil de dâhil olmak üzere, birbirinden farklı ürünlerimizde hakiki deri ve hakiki kürk kullanıyoruz. Bayan bot modasını yakından takip etmek yerine, modaya biz şekil veriyor ve milyonlarca bayanın tercih ettiği şık ayakkabıları tasarlıyoruz. Ürünlerimizde ayaklarınızın ağrımasına ya da arka kısımlardan, yanlardan vurmasına neden olabilecek yanlış dikişler mevcut değildir. Gerçek kürk olması sayesinde, son derece soğuk havalarda dahi yan ve üst kısımlardan hiçbir şekilde soğuk almayacak olan ayaklarınız, hasta olmanıza da yol açmayacaktır. Alt kısımlarda kullandığımız malzemeler sayesinde ise, ayakta ne kadar durduğunuz fark etmeksizin, ayak ve bilek ağrılarınızın oluşmasına neden olmayacak bir ayakkabı tasarımı bulunuyor. Özel kemer yapısına sahip olan ürünlerimizi veya fermuarlı ürünlerimizi inceleyebilir, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak olan ayakkabıyı seçebilirsiniz. Derimarket.net farkıyla online alışverişinizi yapabilirsiniz.