Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Hakiki Deri Ayakkabı Özellikleri
Hakiki Deri Ayakkabı Özellikleri
19 Mart 2019

Hakiki Deri Ayakkabı Özellikleri

Hakiki deri ayakkabılar sayesinde uzun yıllar boyunca hiçbir ağrı ve terleme problemi yaşanmaksızın kullanım mümkün oluyor. Ürünlerimiz tamamen gerçek deri kullanılarak imal edildiği için, deri ayakkabı talep eden müşterilerimize özel ürünler sunabiliyoruz. Gerçek deri kullanmaya devam ettiğimiz onlarca farklı modelde özel olarak siyah, bej, kırmızı, kahverengi renklerle ürünlerimiz farklı tasarımları sayesinde değerlendirilebiliyor. İstediğiniz tüm ayakkabılarımızı kullanabilir ve herhangi bir terleme sorunuyla karşılaşılmaksızın taban bölümü ve iç kaplamaya yönelik bilgi edinebiliyorsunuz.

Şık Erkek Deri Ayakkabı

Klasik ayakkabı seven herkes için üretimlerimizi uzun yıllardır ilgi gören model üzerinden gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bazı ayakkabı tasarımlarımızda ön ve arka kısımlardaki çalışmalarımız sayesinde klasik görünüm, yerini özel üretim ayakkabılara bırakıyor. Hakiki kürk ve hakiki deri olan tüm ürünlerimizi stok durumumuza uygun bir şekilde inceleyebilir, ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiler elde etmek için canlı destek hattımıza ulaşabilirsiniz. İmal ettiğimiz tüm ürünlerin şık olması, herkes tarafından ilgi görmesi ve uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi amacıyla genel üretim özelliklerine uygun ürünler oluşturuyoruz. Canlı destek hattımızla ayakkabıların özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz. Düz renkli olan deri ayakkabılarımıza ek olarak krokodil görünümlü ürünlerimiz arasından beğendiklerinizi de sepete ekleyebilirsiniz. Belirli dönemlerde değişiklik gösteren indirim oranları ve indirimli satış işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Sadece siyah renkli ürünlerimiz bulunmadığı için, stoklarımızı inceleyerek tüm ürünlerimizle ilgili detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Erkek Kürklü Bot


Desenli Deri Ayakkabı

Her yaş grubundan erkek için son derece kullanışlı ve uzun yıllar boyunca kaliteli ürünler arasında gösterilecek olan tasarımları belirlemeye devam ediyoruz. Hakiki deriden imal ettiğimiz tüm ürünlerimizde kumaş pantolonların tüm renkleri için uygun olan ürünlerle ilgili çalışmalar sürdürüyoruz. Kaç saat giyildiği fark etmeksizin hiçbir zaman için terlemeye izin vermemesi ve doğal olarak hava almasını sağlayan gözenekleri, ayaklarınızın uzun saatler rahat olmasını sağlayacaktır. Ayaklarda terleme bulunmadığı için koku problemleri de olmaz ve uzun yıllar boyunca her türlü pantolon ve kombinin altına deri ayakkabı imalatlarımızı inceleyerek ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Krokodil desenli olan ve gerçek deri olarak üretimi gerçekleştirilen ayakkabılarımızda dış tasarım, özel renklerde ve timsah derisi görünümü bulunuyor. Hiçbir şekilde derinin yapısına etki etmeden ayakkabı oluşturma girişiminde bulunmamız da krokodil görünümlü ayakkabılarımızın doğal olmasını sağlıyor. Hem ayaklarınızın rahat olması hem de uzun süre boyunca kullanmaya devam edebilmeniz için ayakkabı tasarımlarımızı numaranıza uygun şekilde geliştiriyoruz. Taban yüksekliği ve topuk yüksekliği, iç materyal ile dış materyal hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yaz modasında son derece dikkat çekici ürünlerimizden bir tanesi olan krokodil desenli ve düz hakiki deri ayakkabılarımız, stoklarımızda yoğun bir şekilde bulunuyor.