Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Hakiki Deri Ayakkabı Özellikleri
Hakiki Deri Ayakkabı Özellikleri
19 Mart 2019

Hakiki Deri Ayakkabı Özellikleri

Hakiki deri ayakkabılar sayesinde uzun süre boyunca hiçbir ağrı ve terleme problemi yaşanmaksızın kullanım mümkün oluyor. Derimarket’te satışa sunduğumuz ürünlerimiz tamamen gerçek deri kullanılarak imal edildiği için, hakiki deri ve kaliteli ayakkabı talep eden müşterilerimize özel ürünler sunabiliyoruz. Gerçek deri kullanmaya devam ettiğimiz onlarca farklı modelde özel olarak siyah, bej, kırmızı, kahverengi renklerle ürünlerimiz farklı tasarımları sayesinde değerlendirilebiliyor. 

Şık Erkek Deri Ayakkabı
Hakiki kürk ve hakiki deri kullanılarak, el işçiliğiyle üretilen en şık erkek deri ayakkabı modellerimizi inceleyebilir, ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiler elde etmek için Whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz. İmal ettiğimiz tüm ürünlerin şık olması, herkes tarafından ilgi görmesi ve uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi amacıyla genel üretim özelliklerine uygun koleksiyonlar oluşturuyoruz. Düz renkli olan deri ayakkabılarımıza ek olarak krokodil görünümlü ürünlerimiz arasından beğendiklerinizi de sepete ekleyebilirsiniz. Belirli dönemlerde değişiklik gösteren indirim oranları ve indirimli satış fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sadece siyah renkli ürünlerimiz bulunmadığı için, stoklarımızı inceleyerek tüm ürünlerimizin diğer renk seçeneklerini ürün detay sayfasından rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Desenli Deri Ayakkabı
Her yaş grubundan erkek için son derece kullanışlı ve uzun yıllar boyunca kaliteli ürünler arasında gösterilecek olan tasarımları belirlemeye devam ediyoruz. Kaç saat giyildiği fark etmeksizin hiçbir zaman için terlemeye izin vermemesi ve doğal olarak hava almasını sağlayan gözenekleri, ayaklarınızın uzun saatler rahat olmasını sağlayacaktır. Ayaklarda terleme bulunmadığı için koku problemleri de olmaz ve uzun yıllar boyunca her türlü pantolon ve kombinin altına deri ayakkabı imalatlarımızı inceleyerek ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Krokodil desenli olan ve gerçek deri olarak üretimi gerçekleştirilen ayakkabılarımızda dış tasarım, özel renklerde ve timsah derisi görünümü bulunuyor. Hem ayaklarınızın rahat olması hem de uzun süre boyunca kullanmaya devam edebilmeniz için ayakkabı tasarımlarımızı numaranıza uygun şekilde geliştiriyoruz. Taban yüksekliği ve topuk yüksekliği, iç materyal ile dış materyal hakkında sitemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.


WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi
09.00 - 18.30