Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Hakiki Dana Derisi Halı Modelleri
Hakiki Dana Derisi Halı Modelleri
08 Mart 2019

Hakiki Dana Derisi Halı Modelleri

Gerçek dana derisi ile üretilen halı modellerine sahip olmak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Deri halı modellerinin tasarımları kadar boyutları önemlidir. Kullanım alanına göre deri halı modeli almak en doğru olacaktır.

Derimarket.net adresinde 165 cm boyutlarına ve 140 cm genişliğine sahip olan ürünlerin yanı sıra 172 cm boy ve 40 cm genişliğe sahip halı modelleri de bulunuyor. Kullanışlı bir malzeme olmasının yanında derinin kaliteli bir malzeme olması hem estetik hem de dayanıklılık bakımından kullanıldığı eşyalara çeşitli özellikler katıyor. Hem mat, hem parlak hem de en son trend renklerle sektörde fırtınalar estirmeye devam etmektedir. Derimarket.net, deri ürünlerinde ev dekorasyon stillerine yeni bir bakış açısı getirirken, en uygun fiyatlar ve kampanya avantajlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Ev dekorasyonu olarak bakıldığında deri ürünlerin her türlü ev dekorasyonuna uyum sağlamasının yanında odalara verdiği elit hava bundan sonra da uzun bir süre derinin vazgeçilmez olmasını sağlayacak gibi gözüküyor.

 

Deri Halı Çeşitleri

Yılın trend dekorasyon malzemelerine bakıldığında deri her zamanki gibi yine en üst sıralarda kendine yer bulmuş durumda. Üstelik deri ev dekorasyon malzemeleri eskisi gibi sadece deri koltuk, sandalye gibi klasik eşyalardan da oluşmuyor. Deri halı modelleri farklı baskı ve desenler ile karşımıza çıkıyor. Kroko baskı geometrik halı tasarımları her odaya uygun bir alternatif oluyor. Yuvarlak desenlerin yer aldığı halı modelleri ise, salonlarınız için harika bir görsel oluşturacaktır. Son derece şık olan bu modeller, kullanışlı yapıları ile öne çıkıyorlar. Derinin yıpranmaz ve eskimez dokusu ile modern zamanların desenleri bir araya geliyor. Her renk ve tarz ev dekoru için ideal deri halı modeli mevcut. İnternet üzerinden ebat ve ölçülerini inceleyerek bilgi edinebilir ve satın alabilirsin.