Ana Sayfa Blog Deri Giyim Fransız Kadınların Mucizesi Derimarket’te
Fransız Kadınların Mucizesi Derimarket’te
11 Mart 2019

Fransız Kadınların Mucizesi Derimarket’te

Fransız kadınların güzelleşmek uğruna 1800’lü yıllarda korseden faydalandığı bilinmektedir. Tarihte korseyi ilk üreten milletin Fransızlar olması nedeniyle korseler Fransız korsesi adıyla bilinmektedir. 1800’lü yıllarda Fransız kadınların kullandığı korseleri sıkmak için birkaç kişi gerekliydi ve bu korseler iç organlara zarar vererek bayılmalara ve sağlık problemlerine yol açardı.

Neyse ki günümüz yıllarına göre korseler gelişerek kolayca kullanılabilir hale getirildi. İsmi Fransız korsesi olarak kalsa da günümüz korseleri fazla kilolarını saklamak isteyen kadınların vücutlarını şekillendirdiği gibi hastalıkların tedavisi amacıyla da kullanılabilmektedir. Yaklaşan yaz günlerinde yeterince incelemediğinden şikâyet eden bayanlar için Deri Market korse çeşitlerini satışa sunmuştur. Her mevsimde kullanılabilecek korse modelleri yer alan sitemizde tüm ürünlerde olduğu gibi korseler de indirimli olarak ve 9 taksit fırsatı ile satılmaktadır. Hayallerinizdeki vücuda ulaşabilmeniz ve ince bel modasına uyabilmeniz için sitemizden vereceğiniz korse siparişleri 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siz de 1800’lü yıllara ait Fransız kadınların göründüğü şekle sağlığınızı kaybetmeden ulaşmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek bedeninize uygun gelen modeli sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Korse kullanımından rahatsız olmanız ve umduğunuz sonucu alamamanız halinde ürünü teslim aldıktan sonra geçecek 14 gün içerisinde iade talebinizi ileterek paranızı geri alabilirsiniz. Korse modellerimiz İstanbul’da bulunan mağazamızda da yer almakta olup sitemizden mağaza adresimizi edinerek mağazamızdan dilediğiniz korse modelini satın alabilirsiniz. Fransız kadınların mucizevi görünüşüne sahip olmak birkaç dakika uzaklığınızda bulunmaktadır. Hemen sitemizi ziyaret ederek sipariş verebilir, birkaç gün içerisinde mucizevi ürünü teslim alabilirsiniz.

 

Sağlıklı Yaşam


Her Derde Deva Medikal Korseler

Koyun postundan imal edilen medikal ürün çeşitlerimiz pek çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılabildiği gibi kullanıcısına kullanım süresi boyunca rahatlık ve konfor sunar. Yatalak hasta tedavilerinden ağrılara kadar pek çok rahatsızlığı tedavi eden medikal ürünlerimiz yüzde yüz orijinal koyun postundan imal edilmiştir. Bel ve sırt ağrılarınızı tedavi etmesi amacıyla satışa sunduğumuz Sheepy Care Medikal Koyun Postu Bel Korsesi, bel ağrılarına ve ani hareketlerden kaynaklı oluşan rahatsızlıklara karşı belinizde tam koruma sağlar. Natural bel korsemizin faydaları sadece bel ağrıları ile sınırlı kalmamaktadır.
Böbreklerinizi sıcak tutarak ağrılara karşı korur.
Kan dolaşımınızı düzenler.
Belinize destek olarak hareket kabiliyetinizi artırır.
Vücut duruşunuzu düzeltir.
Ürünlerimiz terleme yapmadığı gibi hava alarak vücudunuzda kullanım kaynaklı sağlık problemleri oluşturmaz. Postun elde edildiği koyunlar bile doğal yetiştirilerek ürünün doğallığı bozulmamıştır. Medikal korselerimizi dilerseniz spor yaparken de kullanabilirsiniz. Sporla birlikte kullanımlarda vücudunuzun şekle girmesine yardımcı olur. Hava alan yapısı ve doğallığı spor esnasında sizi rahatsız etmez. Diğer korse modellerimiz gibi elbise altında kullanıma da uygundur. Özellikle kışın kullanımlarınızda soğuğa karşı size tam koruma sağlar. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Korsemizin koruma sağladığı tüm bölgeler vücudunuzun hareketi için hayati öneme sahiptir. Mevcut ağrılarınızı tedavi etmek veya rahatsızlık geçirmeden önceden önlem almak için Derimarket.net adresine giriş yaparak medikal sekmemizden ürünümüzü yakından inceleyebilir, beğenmeniz halinde indirimli fiyatı içerisinde sipariş verebilirsiniz.