Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Ev Terliğini Vazgeçilmez Kılan Modeller
Ev Terliğini Vazgeçilmez Kılan Modeller
01 Mart 2019

Ev Terliğini Vazgeçilmez Kılan Modeller

Eğer “Evinizde sıcak ve samimi bir an düşleyin” deseler, herkesin kurgusunun başrolünde mutlaka bir ev terliği olacaktır. Bir insan nerde olursa olsun eğer ev terliği giyiyorsa kendini evinde hissedecektir. Ev terlikleri, sıcak ve samimi ev hayatının en yegâne parçasıdır. Pijamalarla ya da zarif bir kombinle ev terliğini kullanabilirsiniz.

Özellikle misafir ağırlarken ya da ev işi yaparken ayaklarımızın en samimi arkadaşı ev terlikleri olacaktır. Bizim kültürümüzde ev terliğinin özel bir yeri vardır. Örneğin, misafirperverliğin ilk kuralı misafire terlik tutmaktır. Bu eylem ile karşımızdaki misafiri ne kadar önemsediğimizi vurgularız. Akşam iş dönüşü eve girdiğimizde ayakkabıları çıkarır çıkarmaz ilk aradığımız şey yine bir ev terliği olur. Kışın kahvemizle sosyal medya pozları oluştururken en büyük desteği kahveden önce ev terliğinden alırız. Kısaca ev terliği evimizin görünmeyen kahramanıdır. Ev terliğini vazgeçilmez kılan 3 model sayesinde ev terliğine olan sevginiz daha da pekişecek. 
Kürklü Ev Terlikleri
Önü tamamen kapalı olan bu modeller, kürk ile zenginlik kazanmaktadır. İçi koyun kürkü olan bu terlikler ile evde ayaklarınızı sıcak tutmak son derece keyifli olacaktır. Yumuşak dokusu ve mat bir yüzeyi olan koyun kürkü sayesinde ayaklarınız konforlu bir deneyim yaşayacaktır.  Hakiki deri ile üretilen ev terlikleri, ayaklarınızın nemini stabil tuttuğu için terlemeye de yol açmaz. Televizyon izlerken ya da ev içerisinde gezinirken bu ev terlikleri ile kendinizi bütünleşmiş hissedeceksiniz. İster siyah ve asil tonlarda modeller seçin ister pudra gibi soft tonlar, her biri kendine özgü şıklığı ile sizi kendine bağlayacaktır. Dış yüzey süet olan pofuduk ev terlikleri ile kendinizi özel hissedeceksiniz. 

Kadın Kürklü Terlik


Çapraz Sade Kürk Ev Terlikleri 

Günlük giyiminizin şıklığını tamamlayacak bir ev terliği istiyorsanız bu modeller tam size göre. Çapraz kürklü şeritler ile ortaya çıkan bu model, muton koyun kürkü ile üretilmektedir. Tabanı kauçuk olan bu terlikler sizi kayma tehlikesi ile karşı karşıya getirmez. Yumuşak dokusu sayesinde kendinizi hafif hissedeceksiniz. Rahat yapısı ile beraber şık olduğu için de oldukça keyifli bir kullanım sunacaktır. Bu tarz modellerde her zaman önceliğiniz hakiki koyun kürkü ile üretiliyor olması olmalı. Bu doğal malzeme sayesinde hem ev konforunu sağlıklı bir çerçevede yaşayacak ve hem de uzun ömürlü terliklere sahip olacaksınız. 
Fiyonklu Ev Terliği
Ev hayatının kendine özgü o özgürlüğünde kendimizi iyi hissettiren şeylere hususi bir bağlılık duyarız. Fiyonklu ev terliği de bizi özgün hissettiren farklı modellerden biridir. Yumuşak kürk dokusu sıcak tutarken, renk alternatifleri ev kombinimize uygun seçenekleri bize sunuyor. Ev terliği ev yaşamında kendimizi güvende ve huzurlu hissetmemizi sağlar. Özellikle de hakiki kürk olan ev terlikleri bu konuda daha ayrıcalıklıdır. Hakiki kürk fiyonklu ev terliği, ev terliğini vazgeçilmez kılan 3 model içinde en soft özelliğe sahip ve süsü seven kadınların önceliği olarak dikkat çeken bir tasarımdır.