Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Ev Dekorunda Deri Şıklığı
Ev Dekorunda Deri Şıklığı
13 Mart 2019

Ev Dekorunda Deri Şıklığı

Deri, giyim modası kadar dekor modasının da en önemli parçasıdır. Başlı başına oldukça kullanışlı bir malzeme olan deri, fiyat olarak muadillerinin bir kademe üzerinde olmasına rağmen tercih edilebilirliğinden bir şey kaybetmemekle birlikte, deri üreticileri de başta ev dekorasyonu olmak üzere her yıl pazara yeni ürünler sürmeye devam etmektedir.

Kullanışlı bir malzeme olmasının yanında derinin kaliteli bir malzeme olması hem estetik hem de dayanıklılık bakımından kullanıldığı eşyalara çeşitli özellikler katıyor. Hem mat, hem parlak hem de en son trend renklerle sektörde fırtınalar estirmeye devam etmektedir. Derimarket.net, deri ürünlerinde ev dekorasyon stillerine yeni bir bakış açısı getirirken, en uygun fiyatlar ve kampanya avantajlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Ev dekorasyonu olarak bakıldığında deri ürünlerin her türlü ev dekorasyonuna uyum sağlamasının yanında odalara verdiği elit hava bundan sonra da uzun bir süre derinin vazgeçilmez olmasını sağlayacak gibi gözüküyor. 2018’in trend dekorasyon malzemelerine bakıldığında deri her zamanki gibi yine en üst sıralarda kendine yer bulmuş durumda. Üstelik deri ev dekorasyon malzemeleri eskisi gibi sadece deri koltuk, sandalye gibi klasik eşyalardan da oluşmuyor.

Kürk Post

Dekorasyonda Deri Kullanımı 

Tüm ev dekorasyonlarında az da olsa deri kullanımları göze çarpsa da deri aksesuarlar odalara sağladığı şıklık dışında farkındalığı da önemli bir ölçüde arttırmaktadır. Prestijli, ciddi ve ağır bir görünüm sağlayan deri döşeli mobilyaların uzun yıllardan beri ev ve ofislerde ağırlıklı olarak tercih edildiğini görüyoruz. Deri, sağladığı kusursuz atmosfer bakımından özellikle 2000’li yıllardan sonra ev dekorasyonu ürünlerinde kendini sıkça gösteriyor. Ev dekorunda deri post olarak tabir edilen dekoratif halı ve paspas modellerinin kullanımının da çokça arttığını görüyoruz. Bu ürünler, sadece country (kırsal) olarak tabir edilen tarzın dışında, endüstriyel ve modern dünyanın da estetik bir parçası olarak nitelendirilmektedir. Deri market sadece hazır giyim ve ayakkabıda değil, ev dekorasyonu için de özel olarak üretilen ürünleri ile dikkat çekiyor. Deri Halı, Deri Tablo ve Kürk Post ürünleri özellikle ev dekoru bakımından çok ilgi görmektedir. Deri Market tarafından satışa sunulan deri halılara göz atıldığında öncelikle fiyatları konusundaki indirimler göze çarparken tüm halıların hakiki deri olması ve sağladığı doğallık bakımından da oldukça dikkat çekicidir. Bu yönde oğlak, bufalo ve dana derisi ürünler ön plana çekerken halılardaki siyah, beyaz, kahverengi, krem ve bej tonları da oldukça dikkat çekicidir. Tüm halılar 24 saat içerisinde kargo özelliğiyle ve %70’e varan indirimlerle Deri Market tarafından satışa sunuluyor.

Deri Tablo ve Kürk Post

Sadece deri halı da değil, deri tablo ve deri post ürünlerinde de ön plana çıkan deri market hakiki deri doğal dekoratif postları en uygun fiyatla müşterilerine sunarken, ürünlerin kaliteleri bakımından da tam garanti vermektedir. Ev dekorasyonlarında farklı ve önemli bir yer tutan deri tablo konusunda da oldukça başarılı modeller Deri Market adresinde yer alıyor. Deri görsel açıdan baskın ve göze çarpan bir özellik taşır. Buna rağmen her türlü dekoratif ürüne kolaylıkla uyum gösteren deri, dekorasyon alternatifleri için altın değerinde bir alternatif olarak öne çıkıyor.