0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
15 Kasım 2018

Ev Dekorasyonlarında Deri Şıklığı Tam Da Size Göre

Hemen hemen her türlü giyim eşyası ve ev dekorasyonlarında kullanılan ve modası hiçbir zaman geçmeyen deri şıklığı içinde bulunduğumuz yılda da etkinliğini devam ettirmektedir. Dekorasyonun olduğu kadar modanın da öncü parçalarını oluşturan deri malzemeler deri ev dekorasyonu için de oldukça önemli elemanlar olmaya devam etmektedir. Başlı başına oldukça kullanışlı bir malzeme olan deri, fiyat olarak muadillerinin bir kademe üzerinde olmasına rağmen tercih edilebilirliğinden bir şey kaybetmemekle birlikte, deri üreticileri de başta ev dekorasyonu olmak üzere her yıl pazara yeni ürünler sürmeye devam etmektedir. Kullanışlı bir malzeme olmasının yanında derinin kaliteli bir malzeme olması hem estetik hem de dayanıklılık bakımından kullanıldığı eşyalara çeşitli özellikler sağlarken, hem mat, hem parlak hem de en son trend renklerle sektörde fırtınalar estirmeye devam etmektedir.  https://www.derimarket.net/ içerdiği deri ürünlerinde ev dekorasyon stillerine yeni bir bakış açısı getirirken, en uygun fiyatlar ve kampanya avantajlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Ev dekorasyonu olarak bakıldığında deri ürünlerin her türlü ev dekorasyonuna uyum sağlamasının yanında odalara verdiği elit hava bundan sonra da uzun bir süre derinin vazgeçilmez olmasını sağlayacak gibi gözüküyor. 2018’in trend dekorasyon malzemelerine bakıldığında deri her zamanki gibi yine en üst sıralarda kendine yer bulmuş durumda. Üstelik deri ev dekorasyon malzemeleri eskisi gibi sadece deri koltuk, sandalye gibi klasik eşyalardan da oluşmuyor.

Dekorasyonda Deri Kullanımı Ve Kullanım Amaçları

Hemen hemen tüm ev dekorasyonlarında az da olsa deri kullanımları göze çarpsa da deri aksesuarlar odalara sağladığı şıklık dışında farkındalığı da önemli bir ölçüde arttırmaktadır. Prestijli, ciddi ve ağır bir görünüm sağlayan deri döşeli mobilyaların çok eski yıllardan beri ev ve ofislerde ağırlıklı olarak tercih edilmesinin yanı sıra sağladıkları kusursuz atmosfer bakımından özellikle 2000’li yıllardan sonra deri ev dekorasyonu ürünleri üretimine ağırlık verilmesinin yanı sıra evlerde deri post olarak tabir edilen dekorasyon tamamlayıcıların sayılarının da oldukça arttığı görülmektedir. Hem de bu ürünler sadece country (kırsal) olarak tabir edilen tarzın dışında, endüstriyel ve modern dünyanın da estetik birer parçaları olarak nitelendirilmektedir. Deri market sadece hazır giyim ve ayakkabıda değil, ev dekorasyonu için de özel olarak üretilen ürünlerde de müşterilerine en iyisini sağlarken;

  • Deri Halı
  • Deri Tablo
  • Kürk Post ürünleriyle oldukça ön plana çıkmaktadır.

Deri Market tarafından satışa sunulan deri halılara göz atıldığında öncelikle fiyatları konusundaki indirimler göze çarparken tüm halıların hakiki deri olması ve sağladığı doğallık bakımından da oldukça dikkat çekicidir. Bu yönde oğlak, bufalo ve dana derisi ürünler ön plana çekerken halılardaki siyah, beyaz, kahverengi, krem ve bej tonları da oldukça dikkat çekicidir. Tüm halılar 24 saat içerisinde kargo özelliğiyle ve %70’e varan indirimlerle Deri Market tarafından satışa sunulmuştur.

Deri Tablo ve Kürk Postta Aranılan Her Şey Deri Market’te!  

Sadece deri halı da değil, deri tablo ve deri post ürünlerinde de ön plana çıkan deri market hakiki deri doğal dekoratif postları en uygun fiyatla müşterilerine sunarken, ürünlerin kaliteleri bakımından da tam garanti vermektedir. Doğal dekoratif kürk postlarda en çok tercih edilen renkler kahve, yeşil, lacivert, gri, beyaz, turuncu, mürdüm, fuşya, sarı, açık mavi, bordo, siyah, taba, hardal, hâki ve pembe olurken satış rakamlarının da oldukça iyi seviyelerde seyrettiği görülmektedir. Ev dekorasyonlarında farklı ve önemli bir yer tutan deri tablo konusunda da oldukça başarılı modellerle ön plana çıkan Deri Market, deri aksesuarlar başlığında oldukça başarılı ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Hakiki ceylan derisi tablolar en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla alıcılarını beklemekte ve fırsatın kaçırılmaması için de acele edilmesi gerekmektedir.

Görüldüğü üzere çeşitli deri ürünlerin ev dekorasyonundaki dikkat çekici özellikleri ev dekorasyonları için oldukça önemli farklılıklar yaratırken mumluk, abajur, yastık, koltuk, sandalye, tepsi, sarkıt ve kalemlikler de hem ev dekorasyonlarının önemli birer parçası hem de birçok ana ürünün yanında tamamlayıcı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Deride ilk göze çarpan asil görüntü ev dekorasyonları konusundaki baskın görüntüsünün yanında, her türlü dekoratif ürüne gösterdikleri uyumla da deri ev dekorasyonu için altın değerinde çözümler üretmeye devam etmektedir. Ayrıca kaliteli deriden üretilen özellikler modası geçmeyen yapıları ve yıpranmaya karşı özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Özellikle 5 yıl içerisinde ev dekorasyonlarında kullanılan deri ürünlerin şu anda kullanılanların en az iki katı olacağı tahmin edilmektedir.