Ana Sayfa Blog Kürklü Bot Erkek Kürklü Bot Ürün Özellikleri
Erkek Kürklü Bot Ürün Özellikleri
08 Mart 2019

Erkek Kürklü Bot Ürün Özellikleri

Kaliteli malzeme ile üretilen erkek kürklü bot ürünleri aynı zamanda kaliteli bir şekilde imal edildiği için uzun süre kullanılabilir. Firmamızın üretimi altında olan erkek kürklü botları farklı renklere ve özelliklere sahiptir. Hakiki Deri ile ayakkabı üretimi, ürünlerin hem uzun süreli kullanımını hem de daha dayanıklı olmasını sağlar. Erkek kürklü bot ürün özelliklerinden biri ise, imal edilirken dayanıklı dikiş iplerinin kullanılması olabilir. Bu sayede ayakkabınızın yırtılmadan uzun süreler boyu kullanabilirsiniz.

Erkek Kürklü Bot Modelleri

Kürklü bot çeşitleri hakiki deri ile üretildiği için uzun ömürlü kullanım sunuyor.  Erkek botlarının hem iç kısmı hem de dış kısmı hakiki deri ile üretildiği için herhangi bir ıslanma durumunda Kokma yapmaz. Hakiki deri ile üretilmiş olması ve uzun ömürlü kullanılabiliyor olması kalıcı deformasyon oluşmasını engeller. Erkek kürklü bot özelliklerinden biri ise taban kısmının oldukça sağlam bir malzemeden üretilmiş olmasıdır. Erkek ayakkabılarında en çok hasar gören yer taban olduğu için firmamız erkek botlarını üretirken dayanıklı malzemeler kullanmaya özen gösteriyor. Internet sitemizden üretilmiş bütün bot çeşitleri ne ulaşabileceğiniz gibi sitenin sol kısmında bulunan kategoriler ile hangi numarada ve hangi renkte ayakkabı istediğinizi seçerek ürünleri ayırabilirsiniz. Aynı zamanda kategori kısmındaki ücret aralığını belirleme özelliği ile ayakkabının hangi miktar aralığında olacağını belirleyebilirsiniz. Erkek botlar da bulunan su geçirmez özellik yağmurlu ya da karlı havalarda ayakkabının taban ve yan kısımlarından su geçirmesini engeller.

Erkek Kürklü Bot


Özel Yalıtımlı Hakiki Kürklü Bot

Botların su geçirmemesi oldukça önemli bir özellik olduğu için firmamızda üretilen botların özel yalıtımlı ve su geçirmez olmasına dikkat ediliyor. Özel yalıtımlı hakiki Kürklü botlar, dayanıklı malzemeler ile üretildiği için uzun süre kullanımı beraberinde getirir. Aynı zamanda iç ve dış kısımlarının hakiki derilerden ve kaliteli malzemelerden imal edilmesi ayakkabının su ile temas ederek uzun ya da kısa sürede kokmasını engeller.  Çeşitli renklere ve özelliklere sahip olan erkek bot türleri firmamızın internet sitesinde satışa sunuluyor. Eğer vaktiniz yok ise bilgisayarınızdan internet sitemizi açarak dilediğiniz bot çeşidini Sipariş verebilirsiniz. Bot siparişi verirken hangi numarada ayakkabı kullanıyorsanız botunuzda da aynı şekilde numarasını belirleyerek sipariş verebilirsiniz. Dikiş iplerinin kaliteli olması ile beraber dikiş işlemleri de özenli ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede ayakkabılarınızın kolayca yırtılması engellenebiliyor.