0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
27 Şubat 2019

En Moda Deri Ceket Modelleri


Yüksek kalitesi ve estetik görünümü ile göz alıcı tasarıma sahip, kış modası içerisinde en çok tercih edilen modellerin deri ceketler oluyor. tarzından ödün vermeyenler için özel olarak tasarlanan kürklü deri ceket ve deri yelek modellerine kadar birbirinden farklı trendler yeni sezonda vitrinleri süsleyecek. 

Özellikle de ilkbahar ve sonbahar gibi ara mevsimlerin en gözde giyim parçası olan deri ceketler, her koşulda cool bir görünümü garanti altına alarak kadınların şıklıklarına şıklık katmasıyla da vazgeçilmezliğini sürdürüyor. Birbirinden farklı modelleri en iyi şekilde ev sahipliği yapan deri ceketler, özellikle de kadın modası içerisinde uzun yıllardır trend olmayı başarmıştır. Podyumlardan sokaklara, en gösterişli davetlerden en sıradan anlara kadar her zaman kadınların giyim konusunda en büyük dostu olmuştur. Eğer söz konusu olan deri ise, her zaman avantaj sizde olacaktır. Çünkü deri giyim, modanın hiç bir zaman kendisine sırt dönmediği tek unsurdur. Çünkü hiçbir moda akımı, asaleti, zarafeti, şıklığı ve çekiciliği göz ardı edemez.

Erkek Ceket & Yelek


Trend Deri Ceket Modelleri 

Biker (Motorcu) Modeli: Modası hiçbir zaman geçmeyen ve hiçbir sezon eskimeyen deri ceketlerde belli dönemlerde bazı modeller daha fazla ön plana çıkıyor. Bu yılın en trend deri ceket modellerinin başında ise biker modeller geliyor. Yeri asla doldurulamayan bir klasik olan ve motorcu ceketi olarak da bilinen biker model deri ceketler her ne kadar erkek deri ceket modelleri içerisinde daha fazla poz verse de kadın deri ceket modelleri içerisinde de fazlasıyla tercih edilmektedir. 2018 yılı içerisinde en gözde modellerinden biri olan biker modeli, yeni sezonda püskül, zımba ve metal gibi detaylarla bir hayli zenginleştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Geniş yakası, fermuarlı tasarımı ve büyük cepleri ile farklı bir duruşa sahip olan bu model, kadın deri ceketler içerisinde popülerliğini koruyacağa benziyor. Kombine gelirsek, karşınızda duran bu model ile dilediğiniz giyim parçasını eşleştirebilirsiniz. Tek bir şartla, giyeceğiniz deri ceket, bedeninize ve vücut hatlarınıza uygun olmalı. 

İçi Kürklü Deri Ceketler 
Hakiki koyun postu son yıllarda giyim alanında fazlasıyla tercih edilen materyallerden biri olmuştur. sağladığı rahatlık, yaşattığı sıcaklık ve sunduğu sağlık ile hem ayakkabı ve botlarda hem de deri ceket ve montlarda sıkça kullanılan kürk, daha asil ve cool görünmek isteyen kadınların da öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.Özellikle de kış aylarında deri ceket tutkusunu devam ettirmek isteyen kadınlara özel tasarlanan içi kürklü kadın deri ceketler, yeni sezonda da farklı tasarım ve modellerle karşımıza çıkıyor. Deri malzemenin o asi ve cool tavrı ile kürkün sıcaklık ve zarafetini bir arada yorumlayan kürklü deri ceket modelleri ile çok daha şık, sıcak ve rahat bir kış geçireceksiniz.

Renkli Deri Ceketler

Bahar aylarının ışıltısı, renkliliği ve enerjisi yeni sezon deri ceket modellerinde de bizlere eşlik ediyor. Deri ceket dediğin siyah ya da kahverengi olmalı algısını en şık ve net şekilde yıkan renkli kadın deri ceket modelleri ile canlılığı tarzınızın vurucu etkisi haline dönüştüreceksiniz. Mavi, pembe, açık yeşil, pudra ve sarı başta olmak üzere bahara uygun renkli deri ceketler ile yeni sezonun trendini siz de yakalayın. Yılın en gözde renkleri olan bordo ve tabayı da es geçmemekte fayda olduğunu vurgulamakta yarar var.