surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Deri Takı Aksesuar Modası
Deri Takı Aksesuar Modası
22 Temmuz 2019

Deri Takı Aksesuar Modası

Deri aksesuar modelleri, her mevsim kombinlerimizin tamamlayıcısı oluyor. Hakiki deri bileklik tasarımları, unisex özelliği ile çok kullanışlı bir alternatif sunuyor. Takı aksesuar modelleri kadın ve erkek kullanıcıların favorisi olmaktadır. Özellikle bileklik modelleri, sık kullanıma uygun yapısı nedeni ile bay ve bayan kullanıcılar için öncelikli oluyor. Deri bileklik modelleri ise günlük kombilerin vazgeçilmezi sayılır. Deri bileklikler, hafif yapıları nedeniyle bilekte ağırlığa neden olmaz. Bu özelliği ile her zaman kolay kullanım olanağı sunmaktadır. Kadın ve erkek model ayrımı olmaksızın kullanılabilen deri bileklikler, metal aksesuar detaylarıyla da dikkat çekiyor. Bileklik modelleri el yapımı tasarımlarla her stile uygun bir kullanım sunuyor. El yapımı örgü bileklik ya da el yapımı deri bileklik modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Yeni sezon deri bileklik modelleriyle beraber bazı kullanıcılar, kendileri de bileklik yapmak isteyebiliyor. El yapımı takı aksesuar örnekleri sayesinde çoğu kullanıcı evde kendi imkanları ile deri bileklik tasarımları yapabilmektedir. El yapımı deri tasarımları seven fakat bunu kendi başına yapmaya vakit bulamayan kullanıcılar da bulunuyor. Bu kullanıcılar için ise el yapımı deri takı aksesuar ürünler satan online mağazalar ideal çözüm oluyor. 

Deri Bileklik Yapımı

Deri Bileklik Yapımı 

Evde kendi imkanlarınız ile deri bileklik yapmak oldukça kolaydır. Ancak doğru malzemelerin elinizde olduğunu bilmeniz çok önemlidir. Takı aksesuar malzemeleri elinizde eksiksiz varsa deri bileklik el yapımı oldukça kolay olacaktır. Bileklik yaparken dikkat edilmesi gereken detay, bilekliğin ortasında yer alan ayrıntı olacaktır.  Öncelikle bileklik yapımı için kullanacağınız deri şerit önemlidir. Metal aksesuar parçasını deri ipin ortasında yer alacak şekilde ayarlayarak konumlandırabilirsiniz. Daha sonra ise bilekliğin boyunu bileğe uygun gelecek şekilde ölçün. Çok az bir bolluk payı bırakabilirsiniz. Bu sayede bileği sıkmayıp, daha ideal bir görünüm yakalayacaktır. Kullanmaya karar verdiğiniz aparatları da deri üzerine geçirerek aksesuar görünümü oluşturabilirsiniz. Bilekliğinizi bağlayarak kullanabilirsiniz. İliklemek için metal aksesuarlardan da destek alabilirsiniz. Kendi yaptığınız bu bileklik ile şık kombinler yapabilir ya da sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Deri bilekliklerin avantajlı yanı bayanlar gibi erkeklerin de çokça tercih ettiği, görünüşü şık bir şekilde tamamlayan objeler olmasıdır.

Deri Bileklik ve Aksesuarlar

Deri Bileklik ve Metal Aksesuarlar

Deri bileklik modelleri, metal aksesuar detaylarla dikkat çekici bir görünüm kazanıyor. Her tarz giyimi kolay kombinleyen şık bir tamamlayıcı oluyor. Kişiye özel tasarım olanağı sunan metal semboller, bileklikler aracılığı ile giyimin de bir parçası oluyor. Denizci sembollerini sevenler için dümen ve çapa gibi aparatlar, deri bilekliklerin bir parçası olmaktadır. Metal harf aksesuarları ile isim yazılı bileklik modelleri de yaparak kullanabilirsiniz. Evde bileklik yapımını bir hobiye dönüştürebilirsiniz. Bu noktada kendinize bir adet bileklik yapma seti almanız oldukça ideal olacaktır. Boncuklu bileklik yapımı, ip örgü deri bileklik yapımı ya da el yapımı lastik bileklik modelleri ile renkli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bileklik yapımı için kullanacağınız ip detayı ne olursa olsun her zaman metal aksesuarlardan destek alabilirsiniz. 


Deri Örgü Bileklik

Deri Örgü Bileklik Yapımı 

Deri örgü bileklik yapımı da oldukça kolay olmaktadır. Deri ip ve birleştirici aparatlar ile yapabileceğiniz bu model, renkli deriler ile de hareket kazanabilir. Renkli deri şeritleri, saç örgüsü şeklinde örerek bu şık el yapımı takı modelini elde edebilirsiniz. Hazırladığınız bilekliğin iki ayrı ucunu birleştirici aparattan geçirerek yapım işlemini tamamlayabilirsiniz. Böyle pratik el yapımı bileklik modellerini sadece kendinize değil sevdiklerinize de yapabilirsiniz. Bu sayede güzel bir hobi ve hediyelik eşya edinmiş olacaksınız. 

 Deri Bileklik Yapımı

Ayarlanabilir Deri Bileklik Yapımı

Deri bileklik yapımı kadar pratik şekilde ayarlanabilir deri bileklik modeli yapmak da oldukça kolaydır. İsteğe göre yaptığınız bilekliğin uç kısmına ayarlanabilir düğüm atarak da kullanışlı kılabilirsiniz. Ayarlanabilir erkek deri bileklik ya da ayarlanabilir kadın deri bileklik modelleri yapabilirsiniz. Unisex deri bileklik modelleri de çoğunlukta ayarlanabilir düğüm detayı ile yapılmaktadır. Otantik takı modelleri, çoğunlukta deri ile yapılmaktadır. Deri yapı itibari ile yumuşak ve hafiftir. Aynı zamanda eski zamanı hatırlatan etnik bir tarzı vardır. Bu nedenle etnik takı modelleri ya da otantik deri bileklik modelleri için özellikle deri materyal tercih edilir. 

Boncuk Bileklik Yapımı

Deri Boncuk Bileklik Yapımı 

Deri ip ve boncukların bir araya gelmesi ile yapılan şık deri bileklik modelidir. Renkli boncuklar ile zarif bileklikler yapabilirsiniz. Yuvarlak deri bileklik yapımı için genellikle büyük boncuk modelleri tercih edilmektedir. Öncelikle tahta boncuk ile bileklik yapımı oldukça rahattır. Aynı şekilde renkli boncuk modelleri ile de kolaylıkla deri bileklik modelleri yapılabilir. İnce ip şeklinde olan deri ipleri, boncuk bileklik yapımı için tercih edebilirsiniz. Üç farklı deri ip modelin uç kısımdan birleştirip metal aparat bağlayın. Birbirine bağlı olan bu deri ip modellerinden birine boncuk geçirin ve tüm ipleri birleştirecek şekilde bağlayın. Aynı şekilde yine bir başka ipe boncuk geçirin ve aynı şekilde bağlayarak devam edin. Bu şekilde devam ederek renkli boncuklar ile oldukça dikkat çekici bir bileklik modeli yapabilirsiniz. 

Süet Deri Bileklik

Süet Deri Bileklik Nasıl Yapılır?

Süet deri bileklik, metal zincir ile beraber yapılmaktadır. Kalın şerit halinde olan süet deri ip, kalın zincirin halkaları içerisinden geçirilir. Zincirin halkalarından bir yukarı, bir aşağı şekilde geçirilerek yapılır. Bu şekilde deri bileklik, gümüş detay ile bütünleşecektir. Süet, zımparalanarak elde edilen deri türüdür. Bu nedenle dokusu daha hareketlidir. Metal zincir ile beraber hoş bir bütünlük yakalayacaktır. Evde artık kullanamadığınız zincir modellerinizi de deri bileklik yapımı için kullanabilirsiniz. Bu sayede geri dönüşüm ile takı tasarımı da yapmış olacaksınız. 

Deri Ürünleri ve Aksesuarlar Çeşitleri

Takı Aksesuar Online Satış

Online alışveriş kolaylığı ile günümüzde artık her istediğimize çok daha kolay ulaşabiliyoruz. Evde bileklik yapımı, hobi olarak çok eğlenceli olsa da her zaman bileklik yapmaya vakit bulamayabiliriz. Bu durumda kombinlerimizi tamamlayacak el yapımı deri bileklik modeli satın almak daha makul olacaktır. İstenilen renk ve tasarımda deri bileklik modelleri, hesaplı fiyatlar ile satışa sunuluyor. 

Bayanlara Özel Deri Ürünler

Deri ürünler arasında en çok tercih edilen deri takı modelleri, en önemli aksesuarların başında gelir. Deri, gün içerisinde en çok kullanılan materyallerden biridir. Kimi zaman ayakkabı, kimi zaman ceketlerde veya tayt modellerinde karşımıza çıkan bu ürünler çoğu zaman bir ihtiyaçtan da fazlası oluyor. Özellikle bayan deri bileklik, kadınların en fazla satın aldığı ve ilgi gösterdiği deri ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü deri her zaman görünüm itibari ile çok asil bir üründür. Görünümü son derece şıktır. Birçok kişide harika durur. Ayrıca uzun bir süre boyunca kullanılabilir. Birçok deri ürün için ömürlük tabiri kullanılır. Kadınların deri bilekliklerinde renk seçenekleri çok fazladır. Siyah en çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra kahverengi bayan deri bileklik modelleri de oldukça ilgi görmektedir. 


Deri AksesuarEn Şık Deri Ürünleri ve Aksesuarlar Çeşitleri

Deri aksesuar, kadınların en çok satın aldığı ve en beğendiği deri ürünlerinin başında geliyor. Çünkü derinin karşı konulamaz bir çekiciliği var. Deri ürünlerden üretilen birçok aksesuarın olduğunu görüyoruz. Bunların başında gelen deri ayakkabı, deri bot, deri bileklik ve deri kolye en çok satılan deri ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Deri kolyelerin görünümünün son derece şık olması, kadınların bu ürünü seçmesindeki en önemli sebeplerden birisidir. Bunun yanı sıra derinin dayanıklı ve kullanışlı yapısı, uzun ömürlü kullanım sunduğu için en tercih nedenlerinden biri oluyor. 

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30