Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Deri Takı Aksesuar Modası
Deri Takı Aksesuar Modası
22 Temmuz 2019

Deri Takı Aksesuar Modası

Deri aksesuar modelleri, her mevsim kombinlerimizin tamamlayıcısı oluyor. Hakiki deri bileklik tasarımları, unisex özelliği ile çok kullanışlı bir alternatif sunuyor. Takı aksesuar modelleri kadın ve erkek kullanıcıların favorisi olmaktadır. Özellikle bileklik modelleri, sık kullanıma uygun yapısı nedeni ile bay ve bayan kullanıcılar için öncelikli oluyor. Deri bileklik modelleri ise, günlük kombilerin vazgeçilmezi sayılır. Deri bileklikler, hafif yapıları nedeniyle bilekte ağırlığa neden olmaz. Bu özelliği ile her zaman kolay kullanım olanağı sunmaktadır. Kadın ve erkek model ayrımı olmaksızın kullanılabilen deri bileklikler, metal aksesuar detaylarıyla da dikkat çekiyor. Bileklik modelleri el yapımı tasarımlarla her stile uygun bir kullanım sunuyor. El yapımı örgü bileklik ya da el yapımı deri bileklik modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Yeni sezon deri bileklik modelleriyle beraber bazı kullanıcılar, kendileri de bileklik yapmak isteyebiliyor. El yapımı takı aksesuar örnekleri sayesinde çoğu kullanıcı evde kendi imkanları ile deri bileklik tasarımları yapabilmektedir. El yapımı deri tasarımları seven fakat bunu kendi başına yapmaya vakit bulamayan kullanıcılar da bulunuyor. Bu kullanıcılar için ise, el yapımı deri takı aksesuar ürünler satan online mağazalar ideal çözüm oluyor. 


Deri Bileklik Yapımı 

Evde kendi imkanlarınız ile deri bileklik yapmak oldukça kolaydır. Ancak doğru malzemelerin elinizde olduğunu bilmeniz çok önemlidir. Takı aksesuar malzemeleri elinizde eksiksiz varsa, deri bileklik el yapımı oldukça kolay olacaktır. Bileklik yaparken dikkat edilmesi gereken detay bilekliğin ortasında yer alan ayrıntı olacaktır.  Öncelikle bileklik yapımı için kullanacağınız deri şerit önemlidir. Metal aksesuar parçasını deri ipin ortasında yer alacak şekilde ayarlayarak konumlandırabilirsiniz. Daha sonra ise, bilekliğin boyunu bileğe uygun gelecek şekilde ölçün. Çok az bir bolluk payı bırakabilirsiniz. Bu sayede bileği sıkmayıp, daha ideal bir görünüm yakalayacaktır. Kullanmaya karar verdiğiniz aparatları da deri üzerine geçirerek aksesuar görünümü oluşturabilirsiniz. Bilekliğinizi bağlayarak kullanabilirsiniz. İliklemek için metal aksesuarlardan da destek alabilirsiniz. Kendi yaptığınız bu bileklik ile şık kombinler yapabilir ya da sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Deri bilekliklerin avantajlı yanı bayanlar gibi erkeklerin de çokça tercih ettiği, görünüşü şık bir şekilde tamamlayan objeler olmasıdır.


Deri Bileklik ve Metal Aksesuarlar

Deri bileklik modelleri, metal aksesuar detaylarla dikkat çekici bir görünüm kazanıyor. Her tarz giyimi kolay kombinleyen şık bir tamamlayıcı oluyor. Kişiye özel tasarım olanağı sunan metal semboller, bileklikler aracılığı ile giyimin de bir parçası oluyor. Denizci sembollerini sevenler için dümen ve çapa gibi aparatlar, deri bilekliklerin bir parçası olmaktadır. Metal harf aksesuarları ile isim yazılı bileklik modelleri de yaparak kullanabilirsiniz. Evde bileklik yapımını bir hobiye dönüştürebilirsiniz. Bu noktada kendinize bir adet bileklik yapma seti almanız oldukça ideal olacaktır. Boncuklu bileklik yapımı, ip örgü deri bileklik yapımı ya da el yapımı lastik bileklik modelleri ile renkli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bileklik yapımı için kullanacağınız ip detayı ne olursa olsun her zaman metal aksesuarlardan destek alabilirsiniz. 
Deri Örgü Bileklik Yapımı 

Deri örgü bileklik yapımı da oldukça kolay olmaktadır. Deri ip ve birleştirici aparatlar ile yapabileceğiniz bu model, renkli deriler ile de hareket kazanabilir. Renkli deri şeritleri, saç örgüsü şeklinde örerek bu şık el yapımı takı modelini elde edebilirsiniz. Hazırladığınız bilekliğin iki ayrı ucunu birleştirici aparattan geçirerek yapım işlemini tamamlayabilirsiniz. Böyle pratik el yapımı bileklik modellerini sadece kendinize değil sevdiklerinize de yapabilirsiniz. Bu sayede güzel bir hobi ve hediyelik eşya edinmiş olacaksınız. 


Ayarlanabilir Deri Bileklik Yapımı

Deri bileklik yapımı kadar pratik şekilde ayarlanabilir deri bileklik modeli yapmak da oldukça kolaydır. İsteğe göre yaptığınız bilekliğin uç kısmına ayarlanabilir düğüm atarak da kullanışlı kılabilirsiniz. Ayarlanabilir erkek deri bileklik ya da ayarlanabilir kadın deri bileklik modelleri yapabilirsiniz. Unisex deri bileklik modelleri de çoğunlukta ayarlanabilir düğüm detayı ile yapılmaktadır. Otantik takı modelleri, çoğunlukta deri ile yapılmaktadır. Deri yapı itibari ile yumuşak ve hafiftir. Aynı zamanda eski zamanı hatırlatan etnik bir tarzı vardır. Bu nedenle etnik takı modelleri ya da otantik deri bileklik modelleri için özellikle deri materyal tercih edilir. 


Deri Boncuk Bileklik Yapımı 

Deri ip ve boncukların bir araya gelmesi ile yapılan şık deri bileklik modelidir. Renkli boncuklar ile zarif bileklikler yapabilirsiniz. Yuvarlak deri bileklik yapımı için genellikle büyük boncuk modelleri tercih edilmektedir. Öncelikle tahta boncuk ile bileklik yapımı oldukça rahattır. Aynı şekilde renkli boncuk modelleri ile de kolaylıkla deri bileklik modelleri yapılabilir. İnce ip şeklinde olan deri ipleri, boncuk bileklik yapımı için tercih edebilirsiniz. Üç farklı deri ip modelin uç kısımdan birleştirip metal aparat bağlayın. Birbirine bağlı olan bu deri ip modellerinden birine boncuk geçirin ve tüm ipleri birleştirecek şekilde bağlayın. Aynı şekilde yine bir başka ipe boncuk geçirin ve aynı şekilde bağlayarak devam edin. Bu şekilde devam ederek renkli boncuklar ile oldukça dikkat çekici bir bileklik modeli yapabilirsiniz. 


Süet Deri Bileklik Nasıl Yapılır?

Süet deri bileklik, metal zincir ile beraber yapılmaktadır. Kalın şerit halinde olan süet deri ip, kalın zincirin halkaları içerisinden geçirilir. Zincirin halkalarından bir yukarı, bir aşağı şekilde geçirilerek yapılır. Bu şekilde deri bileklik, gümüş detay ile bütünleşecektir. Süet, zımparalanarak elde edilen deri türüdür. Bu nedenle dokusu daha hareketlidir. Metal zincir ile beraber hoş bir bütünlük yakalayacaktır. Evde artık kullanamadığınız zincir modellerinizi de deri bileklik yapımı için kullanabilirsiniz. Bu sayede geri dönüşüm ile takı tasarımı da yapmış olacaksınız. 


Takı Aksesuar Online Satış

Online alışveriş kolaylığı ile günümüzde artık her istediğimize çok daha kolay ulaşabiliyoruz. Evde bileklik yapımı, hobi olarak çok eğlenceli olsa da her zaman bileklik yapmaya vakit bulamayabiliriz. Bu durumda kombinlerimizi tamamlayacak el yapımı deri bileklik modeli satın almak daha makul olacaktır. İstenilen renk ve tasarımda deri bileklik modelleri, hesaplı fiyatlar ile satışa sunuluyor. 

Bayanlara Özel Deri Ürünler

Deri ürünler arasında en çok tercih edilen deri takı modelleri, en önemli aksesuarların başında gelir. Deri, gün içerisinde en çok kullanılan materyallerden biridir. Kimi zaman ayakkabı, kimi zaman ceketlerde veya tayt modellerinde karşımıza çıkan bu ürünler çoğu zaman bir ihtiyaçtan da fazlası oluyor. Özellikle bayan deri bileklik, kadınların en fazla satın aldığı ve ilgi gösterdiği deri ürünlerinin başında gelmektedir. Çünkü deri her zaman görünüm itibari ile çok asil bir üründür. Görünümü son derece şıktır. Birçok kişide harika durur. Ayrıca uzun bir süre boyunca kullanılabilir. Birçok deri ürün için ömürlük tabiri kullanılır. Kadınların deri bilekliklerinde renk seçenekleri çok fazladır. Siyah en çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra kahverengi bayan deri bileklik modelleri de oldukça ilgi görmektedir. 

En Şık Deri Ürünleri ve Aksesuarlar Çeşitleri

Deri aksesuar, kadınların en çok satın aldığı ve en beğendiği deri ürünlerinin başında geliyor. Çünkü derinin karşı konulamaz bir çekiciliği var. Deri ürünlerden üretilen birçok aksesuarın olduğunu görüyoruz. Bunların başında gelen deri ayakkabı, deri bot, deri bileklik ve deri kolye en çok satılan deri ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Deri kolyelerin görünümünün son derece şık olması, kadınların bu ürünü seçmesindeki en önemli sebeplerden birisidir. Bunun yanı sıra derinin dayanıklı ve kullanışlı yapısı, uzun ömürlü kullanım sunduğu için en tercih nedenlerinden biri oluyor. 

En Zarif Kadın Deri Ürünler 

Kadın deri giyim ürünleri, ülkemizdeki yükselen sektörlerin başında geliyor. Çünkü deri ürünlerin kadınlar üzerindeki etkisi ve görselliğe yapmış olduğu muhteşem katkı, başka hiçbir ürün tarafından sağlanmıyor. Ürün çeşitliliğinin bu noktada çok fazla olduğunu görüyoruz. Kış aylarında çok çekici ve şık görünmek istiyorsanız, siyah ya da kahverengi bir deri mont alabilirsiniz. Oldukça zarif duran bu ürün, soğuğa maruz kalmanızı da başarılı bir biçimde engelleyecektir. Her mevsim kullanılabilen deri ürünler, değerini hiçbir zaman kaybetmezler. Bundan dolayı deri malzeme kullanılarak tasarlanan kıyafetler ya da aksesuarlar, ağırlıklarını korumaktadır. Bu şekilde derinin yeri her zaman ayrıdır. Deri kıyafet kullanan kişiler, çevreleri tarafından özenilen insanlardır. Gösterişi seven kişilerin tercih ettiği en şık deri ürünleri asil bir görünüm sunar. Bu yüzden siz de, en güzel deri giysileri satın alabilir ve şıklığınızı birkaç adım öteye çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Şapka modelleri hayatın en vazgeçilmez aksesuarları arasında ilk sırada yer alır. Kışın soğuktan yazın ise güneşten korunduğumuz şapka çeşitleri, her yıl kendini yenileyen tasarımları ile kombinlerde dikkat çekiyor. Ezber bozan çeşitlerle karşımıza çıkan şapka modelleri bir ihtiyaçtan da öteye geçerek tarz bir stil oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Birbirinden farklı hem kadın hem de erkek şapka modelleri sıra dışı tasarımlarla sokak modasına yön veriyor. Her yaşa ve cinsiyete uygun şapka çeşitleri her ne kadar bir aksesuar veya şık bir görünüm için tercih edilse de fonksiyonel yapısı ve kalitesi de oldukça önem taşıyor. 

Özellikle soğuk kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz, sert ve rüzgarlı havalarda başımızı korumak ve etkilenip hastalanmamak için taktığımız materyallerden biridir şapkalar. Genellikle kalın ve sıkı giyindiğimiz bu dönemde tercihimizi hep kürkü veya yünlü şeylerden yana kullanırız. Fakat çoğu zaman maruz kaldığımız imitasyon ürünler, çeşitli alerjen maddeler içerdiği için hem sağlığımızı tehdit ederken hem de kısa sürede deformasyona uğrar. Kış ayları için ideal bir seçenek olan kürklü şapka modelleriyse maksimum sıcaklık ve konfor sunar. Özellikle içi kürklü olan deri şapka çeşitleri kullanıcıların en büyük kurtarıcısı sayılıyor. Şık görünümü, rahat ve kullanışlı yapısı ile pratik bir kullanım sunan bu ürünler, derimarket.net adresinde görücüye çıkıyor. Deri sektörünün öncü firmalarından biri olan Derimarket, tüm ürünlerini orijinal deriden ve orijinal koyun kürkünden üretmektedir. Özgün tasarımlarıyla kendini güncellemeye devam eden Derimarket, sayısız çeşitliliğe sahip ürün yelpazesi ile her kesime hitap eder. Cool bir görünüm sunan bayan şapka modelleri ile tarz bir stil oluşturmak için oldukça iddialı olan şapka çeşitleri erkek kombinlerine de çok yakışıyor. 

En Şık Erkek Şapka Modelleri

Asırlardan bu yana zenginliğin ve asaletin simgesi olan deri, erkek şapka modellerinde de asaletini koruyor. Erkek kombinlerinde oldukça tarz bir görünüm sunan deri şapkalar; hakiki deri kasket şapka çeşitlerinden içi hakiki kürklü pilot şapka çeşitlerine kadar sayısız alternatifle erkeklerin beğenisine sunuluyor. Deri şapka çeşitleri erkek modasına farklı bir hava katarken şık tasarımlarıyla da tarzını yenilemek isteyen erkekler için en iyi seçenek oluyor. İster golf yaparken kasket tarzı modelleri, ister soğuk kış günlerinde işe giderken veya kayak yaparken içi kürklü pilot şapka modellerini kullanabilir, tarzınızı ortaya koyarken soğuktan ya da güneşten korunabilirsiniz. Hakiki deri ve hakiki kürkten, en iyi kalite malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretilen bu şapka modelleri dayanıklı ve esnek yapısı ile de uzun yıllar kullanım sunuyor. Gerçek koyun kürkünün vücut ısısını dengeleyen yapısı sayesinde, başınızı sıcacık tutarken, nem oluşumunu engelleyerek terletmiyor. Nemden ve suni deri ürünlerin kullanımından kaynaklanan çeşitli alerjik problemlerin oluşmasına da engel oluyor. Birbirinden şık erkek şapka modellerini müşterisiyle buluşturan Derimarket, en özel tasarımlarını müdavimleri için üretiyor. Kalite ve güvenceyi garanti altına alan Derimarket, sayısız şapka çeşitleri erkek müşterilerinin beğenisine sunuyor. Her ortamda tarzınızı yansıtan bu şık modelleri satın almak için derimarket.net adresini ziyaret edebilir, istediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. 

En Gösterişli Bayan Şapka Modelleri

Son yıllarda gittikçe dikkat çeken şapka modelleri bayan kombinlerinde sıkça karışımıza çıkıyor. Kadın kombinlerine cool bir hava katan özellikle kürklü şapka modelleri, yumuşacık dokusu ile kadınların beğenisini kazanıyor. Şıklığı ve sıcaklığı bir arada sunan bayan şapka modelleri kış aylarında kadınların en büyük kurtarıcısı oluyor. Gerçek deriden ve gerçek koyun kürkünden üretilen bu modelleri; ister günlük hayatta ister dağda ister kayak yaparken ister işte ya da yürüyüşe giderken rahatlıkla kullanabilir, soğuktan korunurken şık ve gösterişli kombinler oluşturabilirsiniz. Çok seveceğiniz ve üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz bu şapka modelleri orijinal koyun kürkünden üretildiği için sıcak tutarken terletmez, koku ve nem oluşumuna da engel olur. Oldukça konforlu olan bu şapka çeşitlerinden kasket stili olanın yanı sıra, birbirinden farklı pilot şapka modelleri de bulunuyor. Kulağı kapatan modellerden, ponponlu şapka modeline kadar, oldukça şık bir görünüm sunarken, sağladığı sıcaklıkla da kadınların baş tacı oluyor. Kış kombinlerinin en vazgeçilmez parçası sayılan ve sayısız alternatifleri olan bu orijinal şapkalara sahip olmak için derimarket.net adresini ziyaret edebilir, tarzınıza uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Zorlu iklim koşullarında bile sıcaklığı ve konforu bir arada sunan deri şapka çeşitlerini, her zaman ve her mekanda rahatlıkla takabilirsiniz. 

Şapka Modelleri ve Fiyatları

Seçkin stile sahip Fransız kadınlarının en çok tercih ettiği kürklü bayan şapka modelleri, bu kış sokak modasına yön veriyor. Her dolapta kendine yer açmaya hazırlanan şık ve asil bir görünüm sunan şapka modelleri bayan giyimin yanı sıra erkek kombinlerinde de sıkça karşımıza çıkıyor. Her kombinde farklı bir duruş sergileyen deri şapkalar, bu yüzyılda da zarafetin simgesi olmaya devam ediyor. Oldukça gösterişli olan kürklü şapka modelleri, soğuk ülkelerin yanı sıra sıcak ülkelerde de bir ihtiyaçtan öteye geçerek bir stilin temsilcisi oluyor. Kadınlarda olduğu kadar kürklü pilot erkek şapka modelleri stil sahibi erkeklerin en çok tercih ettiği modellerin başında geliyor. Deri, yün ve kadife parçalarla sıklıkla kullanılan bu şık kürklü şapka modelleri; kaşe, pardesü, palto ve montlarla beraber şık bir kombin oluşturuyor. Kalın kemerler, uzun çizmeler, kısa botlarla ya da deri eldiven ve şallarla da dikkat çeken kombinler oluşturmanıza yardımcı oluyor. Kullanıcılarına gizemli ve elegan bir imaj sergileyen kürklü pilot şapka modelleri, özgün çizgileri ile ön plana çıkıyor. Deri detaylar, kürklü eklentiler, aksesuar kullanmanın stil için önemini bir kez daha ispatlıyor.

Beraber kombinlendiğinde sade tasarımlı bir paltoyu bile yıldız bir parçaya dönüştüren bu şık deri şapka çeşitleri derimarket.net adresinde sizleri bekliyor. Derimarket’in şapka koleksiyonu, modanın nabzını tutan tasarımlarla ikonik bir stil oluşturmanız için fırsat sunuyor. Günlük hayatta, kamp yaparken ya da kar tatilinizde geziye giderken yanınızdan ayırmayacağınız bu modeller, deri eldiven ve deri kemerlerle şık bir bütünlük oluşturuyor. Sağladığı şıklık ve konforuyla bağımlılık yapan bu deri şapka modellerini deneyimleyerek tarzınızı benzersiz kılabilir, modaya yön veren iddialı seçimlerinizle göz kamaştırabilirsiniz. Bu birbirinden şık ve gösterişli şapka modelleri ve fiyatları; ürünün kalitesine, kullanıldığı malzemeye, tasarımına ve hatta üretim biçimine göre farklılık göstermektedir. Her markada şapka modelleri ve fiyatları markanın satış politikasına göre de farklılık gösterir. Kimi büyük markalar suni veya imitasyon olan bir ürünü çok ciddi fiyatlara satarken bazı çok duyulmamış markalarsa kaliteli ve orijinal ürünlerini makul fiyatlarla satışa sunmaktadır. Bu sebeple şapka modelleri ve fiyatları bazen ürünün kalitesinden bağımsızdır. Her kesime hitap eden gerçek deri ve gerçek kürkten üretilen deri şapka modellerini indirimli kampanyalarla uygun fiyata derimarket.net adresinden satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şıklığı ve konforu bir arada sunan derimarket.net adresini hemen ziyaret ederek istediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. 

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30