Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Deri Takı Aksesuar Modası
Deri Takı Aksesuar Modası
22 Temmuz 2019

Deri Takı Aksesuar Modası

Deri aksesuar modelleri, en çok yaz mevsiminde öne çıkıyor. Hakiki deri bileklik tasarımları, unisex özelliği ile çok daha kullanışlı bir alternatif sunuyor... Takı aksesuar modelleri kadın ve erkek kullanıcıların favorisi olmaktadır. Özellikle bileklik modelleri, sık kullanıma uygun yapısı nedeni ile bay ve bayan kullanıcılar için öncelikli oluyor. Gümüş bileklik ve altın bileklik modelleri zarif kullanımları ile gece kombinlerinin tamamlayıcısı olmaktadır. Deri bileklik modelleri ise, günlük kombilerin vazgeçilmezi sayılır. Deri bileklikler, hafif yapıları nedeniyle bilekte ağırlığa neden olmaz. Bu özelliği ile her zaman kolay kullanım olanağı sunmaktadır. Kadın deri bileklik ve erkek deri bileklik olarak kullanıma müsait bu modeller, metal aksesuar detaylar ile de dikkat çekiyor. Bileklik modelleri el yapımı tasarımlar ile her stile uygun bir kullanım sunuyor. El yapımı örgü bileklik ya da el yapımı deri bileklik modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Yeni sezon deri bileklik modelleri ile beraber bazı kullanıcılar, kendileri de bileklik yapmak isteyebiliyor. El yapımı takı aksesuar örnekleri sayesinde çoğu kullanıcı evde kendi imkânları ile deri bileklik tasarımları yapabilmektedir. El yapımı deri tasarımları seven fakat bunu kendi başına yapmaya vakit bulamayan kullanıcılar da bulunuyor. Bu kullanıcılar için ise, el yapımı deri takı aksesuar ürünler satan online mağazalar ideal çözüm oluyor. 


Deri Bileklik Yapımı 

Evde kendi imkânlarınız ile deri bileklik yapmak oldukça kolaydır. Ancak doğru malzemelerin elinizde olduğunu bilmeniz çok önemlidir. Takı aksesuar malzemeleri elinizde eksiksiz varsa eğer, deri bileklik el yapımı oldukça kolay olacaktır. Bileklik yaparken dikkat edilmesi gereken detay bilekliğin ortasında yer alan ayrıntı olacaktır.  Öncelikle bileklik yapımı için kullanacağınız deri şerit önemlidir. Metal aksesuar parçasını deri ipin ortasında yer alacak şekilde ayarlayarak konumlandırabilirsiniz. Daha sonra ise, bilekliğin boyunu bileğe uygun gelecek şekilde ölçün. Çok az bir bolluk payı bırakabilirsiniz. Bu sayede bileği sıkmayıp, daha ideal bir görünüm yakalayacaktır. Kullanmaya karar verdiğiniz aparatları da deri üzerine geçirerek aksesuar görünümü oluşturabilirsiniz. Bilekliğinizi bağlayarak kullanabilirsiniz. İliklemek için metal aksesuarlardan da destek alabilirsiniz. Kendi yaptığınız bu bileklik ile şık kombinler yapabilir ya da sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Deri bilekliklerin avantajlı yanı bayanlar gibi erkeklerin de çokça tercih ettiği modeller olmasıdır. Bileklik yapmak gözünüzde büyüyorsa eğer, o zaman deri bileklik el yapımı modelleri satan bir yerden alışveriş yapmanızı öneririz. 


Deri Bileklik Ve Metal Aksesuarlar

Deri bileklik modelleri, metal aksesuar detaylar ile dikkat çekici bir görünüm kazanıyor. Her tarz giyimi kolay kombinleyen şık bir tamamlayıcı oluyor. Kişiye özel tasarım olanağı sunan metal semboller, bileklikler aracılığı ile giyimin de bir parçası oluyor. Denizci sembollerini sevenler için dümen ve çapa gibi aparatlar, deri bilekliklerin bir parçası olmaktadır. Metal harf aksesuarları ile isim yazılı bileklik modelleri de yaparak kullanabilirsiniz. Evde bileklik yapımı bir hobiye dönüştürebilirsiniz. Bu noktada kendinize bir adet bileklik yapma seti almanız oldukça ideal olacaktır. Boncuklu bileklik yapımı, ip örgü deri bileklik yapımı ya da el yapımı lastik bileklik modelleri ile renkli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bileklik yapımı için kullanacağınız ip detayı ne olursa olsun her zaman metal aksesuarlardan destek alabilirsiniz. Sevdiğiniz her tarza uygun aksesuar aparat mutlaka olacaktır. 
Deri örgü bileklik yapımı 

Deri örgü bileklik yapımı da oldukça kolay olmaktadır. Deri ip ve birleştirici aparatlar ile yapabileceğiniz bu model, renkli deriler ile de hareket kazanabilir. Renkli deri şeritleri, saç örgüsü şeklinde örerek bu şık el yapımı takı modelini elde edebilirsiniz. Hazırladığınız bilekliğin iki ayrı ucunu birleştirici aparattan geçirerek yapım işlemini tamamlayabilirsiniz. Böyle pratik el yapımı bileklik modellerini sadece kendinize değil sevdiklerinize de yapabilirsiniz. Bu sayede güzel bir hobi ve hediyelik eşya edinmiş olacaksınız. 


Ayarlanabilir Deri Bileklik Yapımı

Deri bileklik yapımı kadar pratik şekilde ayarlanabilir deri bileklik modeli yapmak da oldukça kolay olmaktadır. İsteğe göre yaptığınız bilekliğin uç kısmına ayarlanabilir düğüm atarak da kullanışlı kılabilirsiniz. Ayarlanabilir erkek deri bileklik ya da ayarlanabilir kadın deri bileklik modelleri yapabilirsiniz. Unisex deri bileklik modelleri de çoğunlukta ayarlanabilir düğüm detayı ile yapılmaktadır. Bu yöntem ile kahverengi deri bileklik, siyah deri bileklik ya da mavi deri bilekli modelleri yapabilirsiniz. Otantik takı modelleri, çoğunlukta deri ile yapılmaktadır. Deri yapı itibari ile yumuşak ve hafiftir. Aynı zamanda eski zamanı hatırlatan etnik bir tarzı vardır. Bu nedenle etnik takı modelleri ya da otantik deri bileklik modelleri için özellikle deri materyal olarak tercih edilir. 


Deri Boncuk Bileklik Yapımı 

Deri ip ve boncukların bir araya gelmesi ile yapılan şık deri bileklik modelidir. Renkli boncuklar ile zarif bileklikler yapabilirsiniz. Yuvarlak deri bileklik yapımı için genellikle büyük boncuk modelleri tercih edilmektedir. Öncelikle tahta boncuk ile bileklik yapımı oldukça rahattır. Aynı şekilde renkli boncuk modelleri ile de kolaylıkla deri bileklik modelleri yapılabilir. İnce ip şeklinde olan deri ipleri, boncuk bileklik yapımı için tercih edebilirsiniz. Üç farklı deri ip modelin uç kısımdan birleştirip metal aparat bağlayın. Birbirine bağlı olan bu deri ip modellerinden birine boncuk geçirin ve tüm ipleri birleştirecek şekilde bağlayın. Aynı şekilde yine bir başka ipe boncuk geçirin ve aynı şekilde bağlayarak devam edin. Bu şekilde devam ederek renkli boncuklar ile oldukça dikkat çekici bir bileklik modeli yapabilirsiniz. 


Süet Deri Bileklik Nasıl Yapılır

Süet deri bileklik, metal zincir ile beraber yapılmaktadır. Kalın şerit halinde olan süet deri ip, kalın zincirin halkaları içerisinden geçirilir. Zincirin halkalarından bir yukarı, bir aşağı şekilde geçirilerek yapılır. Bu şekilde deri bileklik, gümüş detay ile bütünleşecektir. Süet, zımparalanarak elde edilen deri türüdür. Bu nedenle dokusu daha hareketlidir. Metal zincir ile beraber hoş bir bütünlük yakalayacaktır. Evde artık kullanamadığınız zincir modellerinizi de deri bileklik yapımı için kullanabilirsiniz. Bu sayede geri dönüşüm ile takı tasarımı da yapmış olacaksınız. 


Takı Aksesuar Online Satış

Online alışveriş kolaylığı ile günümüzde artık her istediğimize çok daha ulaşabiliyoruz. Evde bileklik yapımı, hobi olarak çok eğlenceli olsa da her zaman bileklik yapmaya vakit bulamayabiliriz. Bu durumda yazlık kombinleri tamamlayacak el yapımı deri bileklik modeli satın almak daha makul olacaktır. Özellikle online alışveriş kolaylığı ile el yapımı deri bileklik satın almak, oldukça pratik bir çözüm oluyor. İstenilen renk ve tasarımda deri bileklik modelleri, hesaplı fiyatlar ile satışa sunuluyor. Derimarket.net adresinde yer alan indirim kampanyalarını takip ederek de istediğiniz deri bileklik modeline sahip olabilirsiniz. Yüzde elli indirim ya da 1 alan 1 bedava tarzında yapılan kampanyalar bulunuyor. Bu tarz indirim kampanyaları ile birden fazla bileklik modeline sahip olabilirsiniz. Üstelik bu alışverişten en yine en çok siz karlı çıkacaksınızdır.