0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
07 Şubat 2019

Deri Mont Tadilat İşlemi

Geçmişten günümüze kadar uzanmakta olan deri mont ürünleri, pek çok farklı beden ve boylarda üretilmektedir. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de çoğu kişi tarafından tercih edilen deri mont ürünlerinde daraltma işlemleri yapılmakta ve bu sayede mont ürünleri, kişilerinin vücut ölçülerine uygun hale getirilmektedir. Pek çok kişi tarafından sorulmakta olan deri mont nasıl daraltılır sorusunun cevabında ise, çeşitli uygulamalar yer almaktadır. Kullanılmış ve zamanla kısaltılması gereken deri mont ürünlerinin, normal terzilerde daralttırılması yerine deri sektöründe hizmet vermekte olan firma ve işyerlerinde gerçekleştirilmesi daha doğru olmaktadır. Kesme ve dikim işlemleri ile daraltılan deri ürünler, bu alanda hizmet veren firmalarca daha doğru şekilde daraltılmaktadır.

Deri Mont Daraltma 

Deri mont nasıl daraltılır sorusu için öncelikli olarak, deri sektöründe hizmet veren kişi ya da iş yerlerinin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Günümüzde çeşitli hayvanın derisinden elde edilerek üretilmekte olan montlar, her türlü bedene uygun olarak piyasaya sürülmektedir. Çeşitli sebepler ile daralttırılması gereken deri mont ürünlerinin, daraltma işlemi sırasında ürünlerin astar kısımlarında sorun oluşmayacak şekilde uygulamalar yapılması gerekir ve söz konusu olan uygulamayı da deri alanında uzman kişi ve firmalar tarafından yapılabilmektedir. Bahsedilen firmaların da alanında kaliteli hizmet vermeleri oldukça önemli olduğundan, kişilerin detaylı araştırmaları yapmaları tavsiye edilmektedir.

 

Ceket & Yelek


Deri Mont En Ve Boy Daraltma İşlemi

Pek çok kişi tarafından yaygın olarak tercih edilen deri mont ürünleri, çeşitli hayvanların derilerinden elde edilerek üretilmektedir. Çeşitli marka ve firmalar tarafından piyasaya sürülen deri montlarda, istenildiği takdirde daraltma işlemleri yapılmaktadır. Söz konusu işlemler için sıkça sorulan, en doğru şekilde deri mont nasıl daraltılır sorusunun cevabında ise deri sektöründen iyi anlayan firma ya da kişiler tarafından yapılır ve ürünlerin üstünde yer alan tüm parçaların yerleri yeniden ölçülür. Daha sonra gereken durumlar için kalıp çıkarılır ve dikim işlemine geçilir. Dikim işleminin ardından mont ürünlerinde herhangi bozulma ve kayma gibi durumlar meydana gelmemekte ve orijinal halinin korunması sağlanmaktadır.