Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Deri Halı Modellerinde En Uygun Fiyatlar
Deri Halı Modellerinde En Uygun Fiyatlar
07 Mart 2019

Deri Halı Modellerinde En Uygun Fiyatlar

Derinin insan hayatındaki yeri her geçen gün artarken, ev dekorasyonlarında da deri şıklığının fazlasıyla ön plana çıkmaya başladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Deri halı her oda için ayrı ayrı nitelikler sağlarken ev şıklığının önemli birer elemanları oldukları da kolaylıkla görülüyor.

Özellikle son birkaç yıldır ev dekorasyonunda üretimleri artan deri ürünlerin modalarının asla geçmeyecek olmaları ifade edilirken, ilk çağlardan beri doğanın sunduğu bir nimet olarak görünen derinin birçok ev dekorasyon ürününe de sihirli dokunuşlar uyguladığı kolaylıkla söylenebilir. Deri ürünlerin ev dekorasyonlarında ön plana çıkması hem sunduğu konfor hem de herkes tarafından kolaylıkla hissedilen konfor özellikleriyle ev sahiplerine önemli kazanımlar sağlamaktadır. Evlerde kullanılan mumdan berjere, abajurdan buz kovasına kadar birçok üründe farklı özelliklerde kullanılan deriler kullanım alanı açısından da oldukça dikkat çekmekte, beklentileri de bir hayli yükseltmektedir. Yükselen beklentiler de derinin kalitesini ve kullanım alanını her geçen gün arttırmaktadır. Deri ev dekorasyonunun önemli birer parçaları olan deri halı fiyatları nispeten yüksek olsa da evlere sağladığı fayda bakımından fiyatları kıyaslanamaz derecededir. Derimarket.net başta deri halı olmak üzere ev dekorasyonunda öne çıkan birçok ürünü müşterilerine sunuyor.

 

Deri Ev Halı Modelleri 

Ev dekorasyonu ürünlerinde derinin etkisi yüzyıllardır hissedilmiş olsa da özellikle son dönemde deriden üretilen ev aksesuarlarının sayısının bir hayli artmış olması ve derinin koltuk ve berjerlerden sıyrılıp evdeki diğer eşyaları da etkilemeye başlaması da önemli bir ayrıntı olarak göze çarpmaktadır. Deri başlığı altında lame, nubuk, süet, dore, yağlı deri  ve vejetal gibi farklı tipli ürünlerden bahsetmek gerekirken koltuk ve berjerlerin haricinde deri kaplama yapılan yemek masa ve sandalyelerde oldukça ilgi toplamaktadır. Tek başına deri kullanımı haricinde, derinin ahşap ve masif masalarla yakaladığı harika uyumda gözlerden kaçmazken, özellikle kış ayları için tercih edilen deri koltuklar her geçen gün artan farklı tasarım ve özellikleriyle de ön plana çıkmaya devam etmektedir. Deri koltukların haricinde deri koltuk şalları da odaya şıklık katarken, oturulan deriye yapılan direk temas da bu yolla engellenmiş olmaktadır. Ayrıca estetik bakımından da paha biçilemez görüntüler oluşturulabilmektedir. Hem koltuklarda hem de yataklarda kullanılan deri yastıklar da deri ev dekorasyonunun önemli bir parçası olarak öne çıkarken, sehpaların deri kaplanması kullanılan eşyaların dayanıklılığını arttırırken, odalara harika ve farklı bir görünüm kazandıracaktır. Ek olarak deri kaplamalı yatak başlıklarının yeniden küllerinden doğduğunu belirtmekte fayda var. Öyle ki 2018 trendlerinde deri kaplamalı yatak başlıkları çok önemli bir yer tutmaya başladı.