0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
30 Ekim 2018

Deri Halı Modellerinde En Uygun Fiyatlar

Derinin insan hayatındaki yeri her geçen gün artarken, ev dekorasyonlarında da deri şıklığının fazlasıyla ön plana çıkmaya başladığını söylemek yanlış olmayacaktır. Deri halı her oda için ayrı ayrı odalara farklı nitelikler sağlarken evlerin şıklıklarının önemli birer elemanları oldukları da kolaylıkla görülmektedir. Özellikle son birkaç yıldır ev dekorasyonunda üretimleri artan deri ürünlerin modalarının asla geçmeyecek olmaları ifade edilirken, ilk çağlardan beri doğanın sunduğu bir nimet olarak görünen derinin birçok ev dekorasyon ürününe de sihirli dokunuşlar uyguladığı kolaylıkla söylenebilir. Deri ürünlerin ev dekorasyonlarında ön plana çıkması hem sunduğu konfor hem de herkes tarafından kolaylıkla hissedilen konfor özellikleriyle ev sahiplerine önemli kazanımlar sağlamaktadır. Evlerde kullanılan mumdan berjere, abajurdan buz kovasına kadar birçok üründe farklı özelliklerde kullanılan deriler kullanım alanı açısından da oldukça dikkat çekmekte, beklentileri de bir hayli yükseltmektedir. Yükselen beklentiler de derinin kalitesini ve kullanım alanını her geçen gün arttırmaktadır. Deri ev dekorasyonunun önemli birer parçaları olan deri halı fiyatları nispeten yüksek olsa da evlere sağladığı fayda bakımından fiyatları kıyaslanamaz derecededir. https://www.derimarket.net başta deri halı olmak üzere ev dekorasyonunda öne çıkan birçok ürünü müşterilerine sunarken, derideki doğallık ve şıklığı da müşterilerine fazlasıyla sunmaktadır. Bu da gün geçtikçe deriye olan yönelimi her bakımdan arttırmaya devam etmektedir.

Deri Ev Halı Modelleri 

Ev dekorasyonu ürünlerinde derinin etkisi yüzyıllardır hissedilmiş olsa da özellikle son dönemde deriden üretilen ev aksesuarlarının sayısının bir hayli artmış olması ve derinin koltuk ve berjerlerden sıyrılıp evdeki diğer eşyaları da etkilemeye başlaması da önemli bir ayrıntı olarak göze çarpmaktadır. Deri başlığı altında lame, nubuk, süet, dore, yağlı deri  ve vejetal gibi farklı tipli ürünlerden bahsetmek gerekirken koltuk ve berjerlerin haricinde deri kaplama yapılan yemek masa ve sandalyeler de oldukça ilgi toplamaktadır. Tek başına deri kullanımı haricinde, derinin ahşap ve masif masalarla yakaladığı harika uyum da gözlerden kaçmazken, özellikle kış ayları için tercih edilen deri koltuklar her geçen gün artan farklı tasarım ve özellikleriyle de ön plana çıkmaya devam etmektedir. Deri koltukların haricinde deri koltuk şalları da odaya şıklık katarken, oturulan deriye yapılan direk temas da bu yolla engellenmiş olmaktadır. Ayrıca estetik bakımından da paha biçilemez görüntüler oluşturulabilmektedir. Hem koltuklarda hem de yataklarda kullanılan deri yastıklar da deri ev dekorasyonunun önemli bir parçası olarak öne çıkarken, sehpaların deri kaplanması kullanılan eşyaların dayanıklılığını arttırırken, odalara harika ve farklı bir görünüm kazandıracaktır. Ek olarak deri kaplamalı yatak başlıklarının yeniden küllerinden doğduğunu belirtmekte fayda var. Öyle ki 2018 trendlerinde deri kaplamalı yatak başlıkları çok önemli bir yer tutmaya başladı. Hatta yatak odalarında tavandan tabana kadar deri kaplamalarıyla da oldukça sık karşılaşılmaya başlandığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Buna eşlik eden güzel bir aydınlatmayla birlikte ortaya çıkacak manzarayı canlandırmak çok zor olmayacaktır.

Deri Halı Modelleri Vazgeçilmez Olmaya Devam Ediyor!

Deri ev aksesuarları konusunda çoğu kadın için en önemli yeri teşkil eden deri halılar Deri Market ayrıcalığıyla müşterilere sunulurken deri halıların baskı ve desenleriyle de ön plana çıktığı görülmektedir. Deri Market ev aksesuarlarında deri halı, kürk post ve deri tablo ürünlerini müşterileriyle buluştururken deri halılarda inanılmaz fiyat avantajlarıyla da deri halının yüksek fiyat olumsuzluğunu büyük ölçüde gidermektedir. Deri halılar öncelikli olarak ev dekorasyonunun en önemli parçalarını oluştururken, mobilya, duvar boyası, yer döşemesi ve perdelerle de tam bir uyum içinde kombinlenirken, normal halı çeşitlerinden çok daha fazla olarak her türlü mobilyaya uyum sağlama özelliği de taşımaktadır. Deri halı fiyatları normal halı fiyatlarının bir kademe üzerinde olsa da sağladığı estetik ve fayda bakımından fiyat anlamında kıyaslanamaz durumunda olduğu da rahatlıkla söylenebilir. Deri Market onlarca deri halı modelini farklı desen ve baskılarla zenginleştirirken, %70’e varan fiyat indirimlerini de müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Modellere bakıldığında siyah, kahve ve kırmızı renkleri ön plana çıksa da 2018 trendlerinde fuşyadan mürdüm rengine hatta turuncuya kadar birçok deri halı modellerinin de oldukça çok satıldığı gözlemlenmektedir. Ayrıca bu yıl geometrik desenli deri halı modelleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Deri halılar evin tüm odaları için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilirken, her odaya vereceği hava da değişecektir. Deri halının ayrıca evlerdeki diğer deri aksesuarlarla desteklenmesi de görsellik açısından ayda sağlayacaktır.