0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
15 Kasım 2018

Deri Dekorasyon Ürünleri Oldukça Uygun Fiyatlarda!

Dekorasyon ürünleri Deri Market firmamızda uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmakta. Ürünlerimizde kaliteden asla taviz vermiyoruz. Müşteri memnuniyeti ve ihtiyacına uygun ürünler tasarlamak konusunda ise lideriz. Hakiki deriden üretilen deri dekorasyonlarımız ise zararlı katkı maddesi bulundurmaz. İnsan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen deri ürünlerinden dilediğinizi seçin ve tek tıkla sipariş verin. Deri dekorasyon ürünleri arasında bulunan kürk post halılar oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olup sağlık açısından da oldukça önemli faydalara sahip. Hakiki deri kürk post halı modelleri bebek gelişimi ve uyku düzenini sağlaması açısından önem taşır. Bunun yanı sıra derinin yaralara sarıldığında iyileştirme gibi birtakım özellikleri var. Deri tasarım halıları istediğiniz renkte sipariş edebilir ve satın alma işlemlerini de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ev dekorasyonları ile uğraşmaktan zevk alan kişiler için bir başka tercih olarak deri tablolar da sitemiz içerisinde yer alan ürünler arasındadır. Evinize farklı bir hava katacak şık tasarımlara sahip deri dekorasyon parçaları uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Bütçenize de oldukça uygun olan ürünlerden dilediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz. İster kapıda ödeme seçeneklerinden isterseniz de kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanmanız mümkün olacak. Bunun yanı sıra firmamız banka havalesi ile yapılan ödemeleri de kabul etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bulunduğunuz her yerden alışveriş yapmanız mümkün.

Post Halı Modellerimiz İle Evinizi Baştan Yaratın!

Evinize zengin bir görünüm kazandıracak olan post halı modelleri farklı renklerde satılır. Hakiki koyun postundan üretilmiş olduğundan dolayı sağlık açısından da oldukça yararlıdır. Yumuşak bir yapıya sahip olan post halı modelleri evinize farklı bir hava katacak. Vücuda sarıldığı taktirde yaraları iyileştirme gibi birtakım özelliklere sahip. Bunun yanı sıra bebek gelişimi açısından da olumlu etkiler barındırmakta. Kuzu postları serdiğiniz mekana ayrı bir hava katarak sade ve bir o kadar da asil bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen halıların temizlenmesi de oldukça kolay. Ayrıca bu halılar ne bakteri ne de kir barındırmıyor. Firmamız üzerinden uygun fiyatlara satışa sunulur. Her dekorasyona uyum sağlaması bakımından ise tercih edilebilirliği yüksekti. Kromsuz tabaklama yöntemi kullanılarak işlendiği için ise doğaya zararlı herhangi bir kimyasal madde bulundurmaz. Koku oluşmasını engelleyen maddeler sayesinde istenmeyen kokular barındırmaz. Oldukça sağlıklı olan bu ürün birbirinden farklı renklere sahiptir.Dekorasyon le uğraşmayı sevenler şık ve lüks tasarımlara sahip post halı modelleri için sitemize erişim sağlayarak görselleri inceleyebilir. Eviniz ile en çok uyum sağlayacak olan halı çeşitlerini inceledikten sonra satın alma işlemleri adına siteye üye olmanız gerekiyor. Üye olan kişiler kedi kartı, banka havalesi, kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanarak satın alma işlemlerinde bulunabilir. Özel bir şekilde paketlenen ürünler adresinize teslim edilmektedir.

Bayanlar için oldukça trend modelleri bulunan tüylü ev terlikleri sitemiz üzerinden uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Anti bakteriyel özelliklere sahip olan terlikler ayak sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Kolay bir şekilde temizlenebilmesi ve kir barındırmaması da ürünü tercih edilebilir yapan özellikleri arasında yer alır. Kış mevsiminde ayaklarınızın üşümemesi adına içine de kürk koyulmuştur. Yumuşacık yapısı ve sıcak tutması yönünden oldukça olumlu özelliklere sahip Bunun yanı sıra şık bir şekilde tasarlanmıştır. Modern tasarım özelliklerine sahip olan ev terlik modelleri uzun yıllar kullanıma uygun. Sağlam ve dayanıklı olan ev terlikleri leke tutmaz. Sipariş verebilmek ve ürün incelemesinde bulunmak adına ise derimarket.net adresini tercih edebilirsiniz. Sade tasarımlara da sahip olan terlik modelleri birbirinden farklı renklerde satışa sunulmaktadır. Her zevke hitap eden terlik modellerinden dilediğinizi seçerek sipariş edebilir kolay bir şekilde de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız ödeme işlemleriniz için hem kredi kartı hem de banka havalesi gibi yöntemler ile hizmet etmektedir. Dilerseniz bunun yanı sıra kapıda ödeme kolaylığından da yararlanabilirsiniz. Koku yapmayan, sağlıklı ve dayanıklı tüylü ev terlikleri yurt dışından da sipariş edilebilir. Sitemize üye olduktan sonra sipariş verebiliyorsunuz. Yurt içi hizmetleri adına ise kargo ücreti alınmamaktadır. Ücretsiz kargo özelliklerine sahip olan ürün siparişlerinin ardından istenilen ürün özel bir şekilde paketlenerek kargoya verilir ve adreslere teslim edilir. Ürün değişimi kabul edilmektedir. Bunun yanı sıra iade de kabul edilir. Hem ürün değişimi hem de iade işlemleri adına tek yapılması gereken ise iletişime geçmek olacak. MNG Kargoya firma adresimizi yazarak gönderebilirsiniz. Değişimler için ise 30 gün içinde iletişime geçmeniz gerekmektedir.