surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Aşkı Deri Cüzdan Seçimi
Deri Cüzdan Seçimi
22 Mart 2019

Deri Cüzdan Seçimi

Cüzdan kadın ve erkeklerin en çok kullandığı ve tercih ettiği aksesuarlardan birisidir. Farklı boyutlara sahip olan cüzdanlar, günlük ihtiyaçlara uygun olarak farklı tasarımlarda üretilmektedir. Erkekler, ceplerinde taşıyabilecekleri küçük boy cüzdanlar tercih ederler. Kadınlar içinse bu durum hiç fark etmez. Çünkü kadınlar cüzdanlarını çoğunlukta çanta içinde taşıdıkları için büyük ve küçük boylarda cüzdan modelleri tercih edebiliyorlar.

Cüzdan Fiyatı

Cüzdan, paranın yanı sıra başka birçok şeyi de içinde taşıyabilen bir aksesuardır. Cüzdan tasarımlarında; para, kredi kartı ve toplu taşıma kartları için farklı ebatlarda bölmelere yer verilmektedir. Cüzdanınızda ne kadar kart taşıyacağınızı yani ne kadar bölmeye ihtiyacınız olduğunu göz önünde bulundurarak, kendinize en uygun tasarıma sahip bir cüzdan satın alabilirsiniz. Nostalji taşıyan bir gelenek olarak da bazen cüzdanı açtığınızda ön yüzünde sevdiğiniz birinin fotoğrafı olsun isteyebilirsiniz. Son yıllarda artık kadınlar cüzdanları içerisinde telefon bile taşıyabiliyorlar. Kadınlar için geniş tasarımlı cüzdanlar dikkat çekiyor. Erkekler içi ise; küçük yapılı cüzdanlar öne çıkmaktadır. Yukarıda sayılan tüm özelliklere göre cüzdan fiyatı farklılıklar göstermektedir. Cüzdan fiyatları; kullanılan malzemeye, tasarımına ve ebatına göre farklılıklar göstermektedir. Uzun süreli kullanım ve verdiğiniz paranın tam hakkını almak için hakiki deri cüzdan kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Deri Cüzdan Kalitesi

Cüzdan seçimi renk ve tasarım açısından önemlidir. Onu her gün gördüğünüz de mutluluk duyacağınız ya da kendinize ait hissedeceğiniz bir cüzdan tercihi yapmalısınız. Cüzdanlar, hakiki deriden ve kaliteli bir işçilikle üretilirlerse uzun yıllar kullanılabilir. Hatta bazen aile yadigarı olarak da öne çıkan deri cüzdan modelleri vardır. Size yaşamınızda eşlik eden bu aksesuarı tercih ederken; zevkinize uygun olmasına, iç tasarımının işlevsel olmasına ve uzun süreli bir kullanım için hakiki deriden kaliteli bir işçilikle üretilmiş olmasına özen göstermelisiniz. Son moda cüzdan modelleri, çeşitli renk seçeneklerinden oluşuyor. Hakiki deri ile üretilen ve farklı tasarımlar ile görsel şıklık kazanan cüzdan modelleri, uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Deri ile üretilen bazı cüzdanlar ise, unisex özelliği taşır. Hem bayan ve hem de erkek kullanıcılara hitap eder. Deri materyal olarak uzun yıllar içerisinde eskimeyen bir malzemedir. Hatta bazı deri cinsleri eskidikçe güzelleşmektedir. Bu nedenle de çanta ve cüzdan modellerinin üretiminde çokça deri kullanılmaktadır.

Erkek Loafer Ayakkabı


Deri cüzdanlarınızı Derimarket'in hakiki deri loafer ayakkabıları ile kombinleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

2024 Kışı Çok Soğuk Olacak: Kürklü Botlarınızı Hazırlayın

2024 Kışında Ugg Botların Muhteşem Geri Dönüşü

2024 Yılı Erkek Ayakkabı Trendleri

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30