Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)

Ana Sayfa Blog Deri Ayakkabı Deri Bayan Ayakkabı ile Sağlıklı Ayaklara Sahip Olun
Deri Bayan Ayakkabı ile Sağlıklı Ayaklara Sahip Olun
18 Mart 2019

Deri Bayan Ayakkabı ile Sağlıklı Ayaklara Sahip Olun

Ayakkabı günlük hayatımızın en önemli parçalarından biri durumunda olup özellikle kadınlar tarafından çeşitliliğine önem verilen ürünler arasında yer alıyor. Bu kadar sık kullanılan bir ürün olması da sağlığımız üzerindeki etkilerinin daha fazla olmasına yol açıyor. Orijinal derilerin bayan ayakkabı çeşitlerinde tercih edilmesi ayak sağlığını korumada önemli bir etkiye sahip. Yüzde yüz deri olan ayakkabı modellerimiz ile konfor ve şıklık ile ayak sağlığını koruma işlevlerini bir arada sunmayı amaçlıyoruz. Ayağınızın şeklini kolayca alan ve esnekliği nedeniyle ayaklarınızda şişme ve sıkma sorunlarına yol açmayan deri ayakkabılar ayaklarınızın hava alarak terlemesine engel olur ve kötü kokuyu önler. Ayaklarınızı yazın serin kışın sıcak tutacak modellerimiz her mevsim ayak konforu ve sağlığınız için ideal ürünlerdir.

Rahat Bayan Ayakkabı

Kadın ayakkabı çeşitleri gerek model gerekse renk bakımından oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Topukludan vazgeçmeyenler olsa da günlük hayatında rahat giyinmeyi tercih edenler ve ayak rahatlığı ve sağlığını model tercihinde ilk kriter olarak belirlemiş olanlar için oldukça rahat bayan ayakkabı modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Temizlenmesinin kolay olması ve leke tutmaması da deri ayakkabıların kadınlar için kullanım rahatlığı olan ürünler olmasını sağlıyor. Farklı renk seçenekleri de bulunan ve rahatlığı ile ön planda olan sneakerlarımızı değişik kıyafetlerinizle kombinleyebilir ve rahatlığınızdan ödün vermediğiniz halde şıklığınızı ve zarafetinizi koruyabilirsiniz.

 

Kadın Kar Botu


Farklı Tarzlar İçin Deri Bayan Ayakkabı

Günlük hayat ile özel günler ya da gece ile gündüz için farklı kıyafet tercihleri söz konusu olurken şıklığınızı tamamlayacak en önemli parçalar olarak ayakkabılar öne çıkmaktadır. Bayan ayakkabı modellerimiz farklı tarzlara sahip tüm kadınlara hitap edecek seçenekler sunmaktadır. Sağlık ve doğallık temelinde üretimine katkıda bulunduğumuz deri sektöründe kadınlar için sneakerlardan günlük ayakkabılara, kürklü terliklerden kürklü botlara geniş bir yelpazede ürünlerimiz bulunmaktadır. Farklı giyim tarzlarınız ile değişik modellerimizi kullanarak şıklık ve sağlıklı olmayı bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca ayağı sıcak tutan kürklü modellerimiz ile soğuk günler için de ayak konforunuzu korumaya devam edebilirsiniz.