0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
02 Kasım 2018

Deri Ayakkabı Konusunda Algınızı Tamamen Değiştiriyoruz

Günlük hayatın her noktasının vazgeçilmezi konumundaki deri kullanımının en şık durduğu ürünlerin başında gelen ayakkabılar Derimarket spor ayakkabı farkı ve kalitesiyle müşterilerine sunulurken, en kaliteli deri ayakkabılarında en iyi fiyat ve kampanya avantajları da fazlasıyla ön plana çıkmaktadır. Uzun yıllardır tecrübe edildiği üzere hakiki deri ayakkabılarda gözlemlenen ayaklarda en ufak bir ağrı ve terleme olmaması nispeten yüksek fiyatlarına rağmen deriye olan ilgiyi gün geçtikçe arttırmanın yanında, ayakta meydana gelen olumsuzlukların engellenmesi hususunda da önemli avantajlar içeriyor. Deri Market deriden vazgeçmeyen müşterilerine her zaman en çok ürün çeşitliliği ve en iyi fiyatı sunarken, müşterilerin isteklerine göre özel ürün satışlarıyla da oldukça dikkat çekmeyi başarıyor. Gerek günlük deri ayakkabı, gerek deri spor ayakkabı ve deri sneaker, gerekse de deri bot ve babetlerde değişik onlarca modelin yanı sıra deriye en yakışan renkler de derimarket.net adresinde en iyi fiyatlarla müşterilere ulaşırken, dönemsel yapılan kampanyalarla da içerdiği avantajlara sürekli bir yenisini eklemeyi de ihmal etmiyor. Deri de 2018’in trend renkleri olan siyah, kahverengi, bej, kırmızı ve pudra renkler her türlü ayakkabı modelinde deri algısını baştan aşağıya değiştirirken en uygun bayan ayakkabılar konusundaki iddialı tavrını da kesintisiz olarak sürdürmeye devam ediyor.

Ayakkabıda Derinin Hakkını Vermek Çok Önemli

Ayakkabı pazarında her firmanın deri ürün satışı göze çarparken hakiki deri satışlarının da gün geçtikçe terkedildiği gözden kaçmamaktadır. Özellikle Çin pazarının ayakkabı sektörüne girişinin ardından suni deri günlük ayakkabı başta olmak üzere kalitesiz ve çok kısa ömürlü ayakkabıların ön plana çıkmasının yanında, hakiki deri ayakkabı satan firmaların sayılarının da azlığı gözlerden kaçmamaktadır. Deri Market Türkiye’nin ilk ve tek deri marketi olma özelliğini sürdürürken, derinin hakkını vererek deride kaliteden bir an olsun vazgeçmeden yoluna devam etmektedir. Ayakkabıda derinin içerdiği en önemli özelliklerin başında ayakkabıların rahat ve yumuşak yapısından bahsedilirken, tasarım konusunda da deri ayakkabıların farklı bir boyutta olduğu kolaylıkla görülebilmektedir. Deri Market deri ayakkabılardaki klasik görünümün terk edilmesini sağlarken, her model deri ayakkabının kendine özel müşterisiyle buluşmasında da köprü görevi sağladığı da söylenebilir. Kendine has şık tasarım, yüzde yüz hakiki ve doğal deri, estetik, farkındalık, ilgi gören ve uzun süre kullanabilen özelliklere sahip deri ayakkabılarda kadın numaraları 36, 37, 38, 39, 40 olarak ön plana çıkarken, erkek modellerinde de 41, 42, 43, 44 ve bazı modellerde 45 numara seçenekleri de bulunmaktadır. Her yaş grubu için tercih edilebilir ve üstün nitelikli Deri Market spor ayakkabı modelleri her geçen gün modaya uygun olarak artan çeşitliliği ve renk detaylarıyla dikkat çekerken, en ufak bir ayak terlemesine de meydan vermemektedir. Doğal olarak tasarlanmış ve hava alan gözenekler sayesinde ayakkabının kullanıldığı her an ayaklar hava alırken bu sayede koku ve ayak mantarı problemleri de tam olarak ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Deri Market Ayakkabı Modelleri Modayı Belirliyor

Deri Market’de satışa sunulan deri ayakkabı modellerine bakıldığında;

  • Deri günlük ayakkabı
  • Deri spor ayakkabı
  • Deri sneaker
  • Deri bot
  • Deri babet
  • Deri sandalet
  • Deri terlik modelleri ön plana çıkarken, tüm modellerde oldukça fazla renk detayları da müşterileri her yönden cezbetmektedir.

Ürünlere ek olarak tasarımlarında kullanılan taşlar ve aksesuarlar, renklerdeki akıcılık, model ve desenlerdeki modern yapı da ilk görüşte farkına varılmakla birlikte ürünlerin kaliteleri konusunda da en ufak bir tereddüt yaşanmamaktadır. Deri Market müşterilerine bir ay içerisinde tüm ürünlerinde koşulsuz olarak değişim ve iade imkânı sağlarken en uygun bayan ayakkabılar başlığı altında da en kaliteli ürünleri inanılmaz indirim ve kampanyalarla müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Kadın ayakkabılarında bağcık ve taş detayları, özel olarak belirlenen renkler, tasarımlardaki mükemmellik ve özellikle günlük kullanım ayakkabı modellerindeki çeşit fazlalığı da bir hayli dikkat çekicidir. Türkiye’de çok fazla bilinmeyen ya da çok yüksek fiyatları nedeniyle tüketicilerin pek ilgi göstermediği deri spor ayakkabı ve sneaker modellerini en iyi fiyatlarla müşterilerine ulaştıran Deri Market, deri spor ayakkabı ve deri sneakerlerde %60’a varan indirim fırsatlarıyla ürün satışına devam etmektedir. Yaz mevsimi için kullanımları oldukça önemli olan deri babet, sandalet ve terlik modellerinde de oldukça iddialı olmasının yanında, bu ürünler için sağlanan inanılmaz fiyatlar da Deri Market’in sağladığı diğer avantajlardan bazılarıdır. Şimdiden kışlık bot ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler de hem kadın hem de erkek bot modellerini hemen incelemeye başlayabilirler.