surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Giyim Blog Covid-19 Önlemleri
Covid-19 Önlemleri
28 Mart 2020

Covid-19 Önlemleri

Covid-19 Salgını Hakkında

Çin Halk Cumhuriyeti'nin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve dünyanın birçok ülkesine yayılan Kovid-19 hastalığının yüksek bulaşıcılığa sahip olması ve aşısının ya da ilacının henüz bulunamamış olması dolayısıyla hem kendimizin hem de çevremizdeki insanların sağlığı için çok tedbirli olmalıyız.  

Covid-19 salgını elbet bir gün bitecek ve kontrol edilebilir bir hastalık olarak hayatımızdaki yerini alacak. Ancak, o güne kadar hem kişisel hem de toplumsal bir takım sıkı önlemler almak zorundayız. Bu doğrultuda Derimarket.net olarak; salgının ilk başladığı günden bu yana tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Çalışanlarımızla ve diğer tüm paydaşlarımızla iletişim halinde kalarak gerekli tedbirleri alıyoruz. 

Covid-19 Salgını İçin Aldığımız Önlemler

  • Ülkemizde salgının başladığı ilk günlerde tüm çalışanlarımızı ellerini sık sık yıkamaları ve toplumsal mesafe kuralına uymaları gerektiğiyle alakalı bilgilendirdik. İş yerimizin çeşitli yerlerine el dezenfektanları yerleştirdik. Günlük lavabo ve diğer temizlik faaliyetlerini 3 katına çıkarttık. Çalışanlarımıza yıllık izin kullandırarak, bu süreçte çalışan sayımızı en asgari seviyeye indirdik. 

  • Hem ekibimizin sağlığı hem de müşterilerimizin sağlığı için çalışırken maske ve eldiven takma zorunluluğu getirdik. 3 katına çıkarılan düzenli temizlik faaliyetlerimizin yanı sıra özel ekipmanlarla tüm ofislerimizi ve üretim birimlerimizi dezenfekte ettiriyoruz!

Covid-19 Salgını Süresince Ek Uygulamalar

Derimarket.net olarak Covid-19 salgını boyunca müşterilerimizin evde kalmaları, sağlıklı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için bazı ek uygulamaları devreye aldık.

  • Bu süreçte tüm kargolar ücretsiz olacaktır. 
  • Evden çıkmadan Yurtiçi Kargo 444 99 99 no'lu hattını arayarak ücretsiz kurye çağırabilir ve iadelerinizi ücretsiz bir şekilde geri gönderebilirsiniz.
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30