surpriz-hediye-web
Arama İkon
0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 18:00)

Ana Sayfa Blog Deri Giyim Blog Bebek Uyku Tulumu Seçimi
Bebek Uyku Tulumu Seçimi
06 Mart 2019

Bebek Uyku Tulumu Seçimi

Hayatımıza renk ve neşe katan bebeklerimiz için aldığımız her ürüne dikkat ediyoruz. Özelliklerine dikkat ettiğimiz ürünlerden birisi de bebek arabası minderleri oluyor. Bu ürün, son dönemde bebek arabası kullanımlarının artmasıyla daha popüler hale gelmiştir. Bu ürünün özellikleri bir hayli önem taşırken öncelikle bebeğin sağlığı göz önünde bulundurulmalıdır. Bebek arabası minderleri; doğal olmalı, terletme yapmamalı ve bebeğin konforunu sağlamalıdır. Bebek minderlerinde öncelikle ürünün doğal malzemelerden üretilmiş olması daha sonra da antibakteriyel özellikler taşıması oldukça önemlidir. Kaliteli bebek minderi kullandığınızda, bebeğinizin huzurlu ve mutlu olmasını sağlarsınız. Bebek minderi satın alırken, tüm puset ve bebek arabalarında kullanılabilen minder tercihi yapmak da oldukça önemlidir. Ek olarak bebek minderlerinin hem elde hem de çamaşır makinelerinde kolaylıkla yıkanabilir olması da ürünün göze çarpan bir diğer özelliğidir. Bebek minderi alışverişlerinde en önemli olan husus bebeklere ekstra rahatlık ve konfor sağlanması olurken; mevsim ne olursa olsun bebek arabası minderlerinin bebekleri terletmeme özellikleri de oldukça önemlidir.

Bebekler İçin En Güvenli Uyku Tulumu

Uyku tulumu güvenlik tanımlamaları ilk olarak ürünün kimyasal içermemesi ve yanmaz kumaştan imal edilmesi olarak dikkat çeker. Uyku tulumlarının bebekler için uygun uzunluk ve genişliğe sahip olmasının yanında boyun kısımlarının genişlik ve darlığa göre ayarlanabilir olması da önemlidir. Bebek uyku tulumu alışverişlerinde uyku tulumunun boyun kısmının dar olması bebeğin boynunu tahriş edebilirken, geniş olması durumunda ise kayma yapacağı da unutulmamalı. Güvenlik unsurlarına ek olarak uyku tulumlarının ısıtma ve sıcak tutma bakımından da kusursuz olması gerekirken, kumaşın ısı geçirgenliğini belirten değer konusunda da gerekli bilginin alınması oldukça önemlidir. Uyku tulumlarının bir diğer kullanım amacı, soğuk kış aylarında bebeklerin üşümesini engellemek ve soğuktan koruyarak hasta olmalarını engellemektir. Bu şekilde bebekler yakın noktalara çekinmeden çıkarılabileceği gibi uzmanlar tarafından verilen bir diğer tavsiye de uyku tulumlarının altına çorap giydirilmemesi gerektiğidir. Kapalı tulum da aynı şekilde önerilmeyen bir diğer husus olarak göze çarpmaktadır. Satın alınan tulum büyük ya da küçük olmadan tam olarak bebeğin boyuna göre seçilmelidir. Derimarket bu yönde satışa sunduğu tek ve çift fermuarlı uyku tulumlarıyla fark yaratırken uyku tulumu ve bebek arabası minderi modellerinde çok özel fiyatlar ve ücretsiz kargo avantajı sunmaktadır. Bebek uyku tulumu fiyatı ve bebek uyku tulumlarını ayrıntılı olarak inceleyebilir ve siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Bebek Sağlığı


Bebek Uyku Tulumu Alışverişi

Bebekler için yapılan sayısız alışverişler arasında bebek uyku tulumu ve bebek arabası minderi de bulunmaktadır. Bebek uyku tulumları bebeklerin geceleri rahat ve sağlıklı uyumaları için kurtarıcı görevi üstlenirken, bebek arabası minderleri de bebeklerin oldukça zaman geçirdikleri önemli bir üründür. Bu yönleriyle bebek ürünleri satan mağazalar başta olmak üzere, internet üzerinden de bu konuda farklı markaların birçok ürününe ulaşmak oldukça kolaydır. Derimarket.net en iyi bebek uyku tulumu ve bebek arabası minderlerini müşterilerine sunarken, bebeklerin sağlığı ve konforu için de gereken tüm hassasiyeti göstermektedir. En iyi bebek tulumu başlığı altında olması gereken ilk özellik bebek minderinin her arabada kullanıma uygun olmasıdır. Bunun yanında minderlerin ergonomik olması ve güvenilir markaların ürünlerinin tercih edilmesi çok önemlidir. Derimarket bebek arabası minderlerinde özel tasarım, %100 pamuk kumaştan en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla müşterilerine sunarken satışını yaptığı tüm ürünler gibi Sheepycare bebek minderlerinde de en iyi fiyat, ücretsiz kargo ve koşulsuz iade imkanı sunmaktadır. Çok hassas bir yapıda ve vücut anatomisinde olan bebekler için tercih edilecek her ürünün aynı şekilde hassas içeriğe sahip olması gerekirken, kullanılan malzemelerin de orijinal ve kimyasal içermemiş olması da oldukça önemlidir. Bu nedenle tarafımızdan satışa sunulan tüm bebek arabası minderleri özel olarak üretilmiştir ve içeriğindeki tüm maddeler doğaldır.

Bebek Uyku Tulumları ve Alternatifleri

Bebek uyku tulumları ve bebek arabası minderlerinde dikkat edilecek en önemli husus bebeğin rahatı olmakla birlikte, bu ürünlerin bebeklerin sağlığına en ufak bir risk oluşturmaması da oldukça önemlidir. Bebek arabası minderleri; terleme yapmayan ve bebeğin cildini tahriş etmeyecek yapıda tasarlanmış olması gerekmektedir. Bebek arabası minderleri bebeklerin vücut ısısını olması gerektiği değerde tutarken, vücut sağlıklarının korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Ayrıca tüm bebek arabalarına uyumlu ve işlevsel minderler, antialerjik ve antibakteriyel yapıda olurken, bebek ciltlerinde terleme yapmamalı, kolay bir şekilde yıkanabilmeli ve kış aylarında da bebeğin ısınmasını sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Ek olarak bebek minderlerinin renklerini veren boyaların kesinlikle kimyasal madde içermemesi ve doğal organik boyalarla boyanması da bebek arabası minderlerinde aranılan bir diğer özelliktir. Türkiye’nin ilk ve lider deri satış ağı olan Derimarket, bu konuda %100 doğal koyun postundan imal ettiği bebek dostu ürünleriyle muadilleri arasında ön plana çıkarken, orijinal bebek minderi modellerinde sağladığı en iyi fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla da oldukça dikkat çekmektedir. Bebek sağlığı için en ufak bir olumsuzluk içermeyen medikal koyun postu minderler, farklı ve yenilikçi modelleriyle bebek arabalarına yeni bir hava katarken; kullanılan malzeme ile uyumlu ürün özellikleri ilk kullanışta fazlasıyla hissedilmekte ve bebekler tarafından çok sevilmektedir. Ek olarak tüm bebek arabası modellerine kolaylıkla uyum sağlayan minderler, kimyasal içermeyen organik yapılarıyla da bebeklerin sağlığını korumaktadır.

Bebek Bakımı Malzemelerinde Doğal Ürünlerin Önemi

Bebek bakım ürünleri; bebeklerin huzurlu ve sağlıklı büyümesi için oldukça önemlidir. Bebeğin sağlıklı büyümesi için kaliteli bir uykuya ihtiyacı vardır. Bu da bebek bakım çantası ürünleri dahil bebeğin yattığı yer ve battaniyeleri de oldukça önemlidir. Bu nedenle en sağlıklı ürünleri kullanarak bebeğinizin huzurlu bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Özellikle doğru bir yatış pozisyonu ayarlayarak sağlıklı bir şekilde uyumasına yardımcı olabilirsiniz.

Bebek sağlığını en ince ayrıntısına kadar düşünen ve tüm bebek bakımı ürünlerini bu doğrultuda üreten Derimarket’in birbirinden kaliteli ürünlerine göz atarak bebeğiniz için en iyi ürünleri satın alabilirsiniz. Bebek bakım ürünleri; bebek bakım çantası, bebek bakım seti ve anne bebek takım çantası gibi temel ürünlerinin yanı sıra bir hayli önem taşıyan bebek tekstili ürünleri oluyor. Bu ürünlerin, bebeklerin günlük hayatını kapsayan sağlıklı ve kullanışlı malzemelerden gerekiyor. Bebekler için en sağlıklı ürünler ise medikal koyun postu ve medikal kürk ürünleri oluyor. Gerçek koyun kürkünden ve bitkisel yöntemlerle tabaklanan bu ürünler, tamamen organik yapıda üretiliyor. Bu ürünler arasında, hakiki koyun kürkünden üretilen, medikal yatak örtüsü, oyun halısı, bebek tulumu, medikal post, bebek oto koltuk kılıfı gibi farklı alternatiflere sahip sayısız çeşitlilikte ürünler yer alıyor. Derimarket.net adresinde satışa sunulan medikal bebek bakımı ürünleri %100 koyun kürkünden, tamamen doğal yöntemlerle, el işçiliği ile üretilmektedir. Yumuşacık yapısı ile bebeklerin çok seveceği ve huzurla uyuyacağı bu ürünler bebeklerin sağlıklı büyümesine büyük katkı sağlıyor. 

Bebek Bakımı için Yardımcı Ürünler

Bebek bakım ürünleri, bebek sağlığı için özel olarak tasarlanmaktadır. Bebek bakım çantası gibi çeşitli ürünlerin yanında bebek oto koltuk minderi, yatak için medikal koyun postu, çift fermuarlı uyku tulumu, medikal oyun halısı gibi birçok ürün ve bebek bakım seti bebeklerinizin rahatlığı için en ideal seçenek oluyor. Özellikle bebek gelişiminde koyun postu büyük öneme sahiptir. Ayrıca koyun postunun, bebeklerin gelişime katkı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmış olup, bu ürün sayesinde bebeklerin mutlu ve sağlıklı olması da sağlanmaktadır. Bebekleriniz özellikle emeklemeye başladığı dönemlerde altına koyun postu serebilir ve incinmelerini önleyebilirsiniz. Medikal koyun postu uyku tulumu sayesinde bebeğiniz hastalıklardan korunarak rahatça uyuyabilir. Bu tulum kışın üşütmez ve yazın terletmez özelliğe sahiptir. Uyku tulumlarının gri, kırmızı, lacivert ve daha pek çok rengine ulaşabilirsiniz. Bebek bakımı ve sağlığı için sayısız faydaları bulunan, dilediğiniz medikal koyun postu ürünlerini internet adresimizden temin ederek bebeklerinizin huzurlu bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Bebeklerinizin kesintisiz ve mutlu bir şekilde uyumasını istiyorsanız medikal tulumlara da göz atabilirsiniz. Anne bebek bakım çantası ve ürünlerinin yanı sıra bebek bakımı için bebek oto koltuk minderi de oldukça önem taşır. Bebekler seyahat ederken çoğu zaman huzursuzlanır, uyku düzeni bozulur, zaman zaman ağlama nöbetleri de geçirebilirler. Seyahat ederken bebeğinizin huzurlu bir şekilde uyuması için en ideal ürünler arasında yer alan ve aileler için çokça kullanılan bebek oto koltuk minderi ile seyahatlerinizi keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Bu minderler sayesinde bebekleriniz uzun yolculuklar sırasında oldukça rahat ve keyifli hissedecek. Merinos yünlerinden üretilen medikal ürünler bebek sağlığına zararsız olup olumlu katkılar sağlamaktadır. Medikal ürünler sayesinde bebeklerinizi hastalıklardan koruyabilirsiniz. Bu bebek bakım ürünlerinden biri olan medikal yatak örtüsü bebekleriniz terlediğinde bile terini çekerek kuru kalmasını sağlar.

Medikal

Bebek Oto Koltuk Kılıfı ve Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Sitemiz bebek aksesuarları üzerine oldukça ihtiyaç duyulan ürünleri internet üzerinden satışa sunar. Uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda oldukça kalitelidir. Firma olarak her zaman için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet göstermeyi kendimize hedef edindik.

Bu nedenle satın alacağınız ürünlerde de kaliteden asla taviz vermemekteyiz. Bebek oto koltuğu, bebek oto koltuk kılıfı gibi daha pek çok ürünü internet üzerinden oldukça kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Bebekleri ile yolculuk yapmak durumunda kalan kişiler oto koltuğu kullanarak güvenli seyahatler gerçekleştirir. Bebek oto koltuklarına takacağınız bebek koltuk kılıfı sayesinde bu yolcuğu daha çok konforlu hale getirebilmeniz mümkün. Bu sayede hem siz hem de bebeğiniz huzurlu bir yolculuk gerçekleştirmiş olacaksınız. Yumuşak merinos koyun yünlerine sahip olan oto koltuk kılıfları kolay bir şekilde sökülerek çıkarılabilir. Dolayısıyla temizlenmesi de bir hayli kolaydır. Dış yüzeyi yünlü olduğu için bebeğinizi asla rahatsız etmez. Boyunluğa da sahip olması nedeni ile bebeğiniz daha rahat edecektir. Terlemeye neden olmaz. Birçok anne bebek oto koltuklarının üzerine bir de battaniye örter. Ancak bu durumda bebeğinizin hem hareket etmesi zorlaşır hem de terlemelere neden olabilir. Ayrıca bu battaniyeler bebeklerin hareketli yapısı nedeni ile sürekli olarak düzeltilmesi gerekir. Bebek koltuk kılıfı sayesinde bu sorun ortadan kalkar. Siteye erişim sağladıktan sonra istediğiniz renk ve desene sahip olan koltuk kılıfını kolay bir şekilde sipariş edebilir ve satın alma işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Bebekler ilk 6 ay sık sık uyanır. Bu durum gayet normaldir. Ancak özellikle gece uyanışlarında üşümelerine ve dolayısıyla hasta olmalarına neden olabilir. Bebek uyku tulumu sayesinde ise bu sorun ortadan kalkar. Rahat ve huzurlu sıcacık bir uyku için bebek uykumu tulumu kışlık modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Pamuklu ve kaliteli kumaş yapısı sayesinde bebeğiniz için oldukça idealdir. Bunun yanı sıra uyku tulumunun bacak bölgesi kolay bir şekilde açılır. Bebek bezini bu sayede kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Rahat bir kundaklama sağladığı için bebeğinizin hareketlerine de uyum sağlar. Esnektir. Bebekler için özel bir şekilde tasarlanmış olan uyku tulumu birbirinden farklı renklere ve desenlere sahiptir. Anne karnındaki huzur hissini veren ve bebeğinizi sıcacık sarmalayan uyku tulumu oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmakta. Uzun ve deliksiz bir uyku sağlayacak olan bebek tulumu kundak özelliğine de sahip. Cırt cırtlı ve fermuarlı olarak satışa sunulan kışlık modellerimiz oldukça kullanışlıdır. Bebekler için kalça gelişimi oldukça önemli. Uyku tulumunun bacaklara doğru genişleyen yapısı sayesinde bebek kalça gelişimi de desteklenmektedir. Her mevsim için uygun olmak ile beraber kışlık modelleri bakımından tercih edilebilirliği de yüksektir. Tek aşamada oldukça kolay bir şekilde giydirilebilir. Bebek uyku tulumu kışlık modellerini inceledikten sonra satın alma işlemleri adına siteye erişim sağlamanız gerekir. Derimarket.net üzerinden oldukça kolay bir şekilde satın alma işlemi yapabilirsiniz.

En Rahat Bebek Uyku Tulumu

Bebeklerin narin vücut yapıları ile her türlü durumdan çok çabuk etkilenebilirler. Bu yüzden bebeklerin her türlü rahatı düşünülmelidir. Bebek arabası minderi, bu noktada çok önemli bir ürün olarak karşımıza çıkar.

Gelişen teknoloji ile beraber, bebekli ailelerin kullandığı koltuklar artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sık seyahat eden ve bebeklerinin daha rahat bir yolculuk geçirmesini sağlamak isteyen aileler, bebek arabası minderi ile bebeklerine konforlu bir seyahat imkanı sunabilirler. Bu noktada minderlerin modelleri değişir. Rengin yanı sıra desen anlamında da birçok alternatif söz konusudur. Bu açıdan bakıldığı zaman çok fazla alternatifin bulunduğunu söylemek doğru olacaktır.

Farklı Bebek Uyku Tulumları 

Bebek uyku tulumu, oldukça gerekli olan bir malzemedir. Bebeklerin daha rahat bir uyku alabilmesi için tercih edilmektedir. Piyasadaki ürünlere baktığımızda yüzlerce çeşit bebek uyku tulumunun olduğunu görmekteyiz. Bu çerçevede ihtiyaca ve zevke göre değişik modeller söz konusu. Bunların içinde fermuarlı olan bebek uyku tulumları da var. Baştan yukarıya kadar fermuara sahip olan bebek uyku tulumları, bebeğinizin güvenli bir şekilde uykusunu almasını sağlıyor. 

WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 18.30