0850 532 3374Satış ve Destek Hattı (Hafta içi 09:00 - 19:00)
22 Mart 2019

Bayanlar İçin Yaza Hazırlık Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar her birey için önemli olurken bayanlar için daha da önem arz eden bir konudur. Beylere göre daha fazla ayakkabı alımı yapan ve gün içerisinde daha fazla model kullanmayı tercih eden bayanlar; ayakkabılarının hem rahat hem de şık olmasını arzu ederler. Fiyat aralıklarının da uygun olması onlar için önemli olan bir diğer kriterdir. Ayakkabı seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli kriter ayakkabının yapım malzemesidir. Ayakkabıların gerçek deri kullanılarak yapılıyor olması ayakkabınızın hem dayanıklılığını arttırır hem de ayak sağlığınızı korur. Bu alanda bizler firma olarak deri ayakkabılar için gerçek deri kullanarak ayakkabılarımızı üretmekteyiz. Yaş kış deriden vazgeçmeyen tüm bayanlara uygun olabilecek birbirinden farklı modeller sitemizde bulunuyor. Deri market ayakkabı seçiminde konfora önem veren bayanlara da hitap ediyoruz. Ayakkabı kullanımında rahatlık önemlidir. Ayağın eklimi bozmayacak, ayak yapısına uygun ayakkabıların alınması kemik sorunlarına ve nasır sorunlarına neden olmaz. Rahatlık ve konforun bir arada olması tercih edenler için sitemizde şık tasarımlar olduğunu söylemeliyiz. Cool ayakkabılar genellikle son dönemde gençlerin tercihleri arasındadır. Ayakkabı alımlarında farklılık arayanlar marjinalliği ön planda tutanlar için özel tasarımlarımızla her zevke hitap ediyoruz. Sneakers spor ayakkabı modelleri içinde her renk tonuna ait modeli bulabilirken simli, taşlı ve pullu modelleri tercih edebilirsiniz.

Günlük Kullanıma Uygun Şık Spor Ayakkabılar

Rahatlık hayatın her döneminde önemlidir. Özellikle kıyafetler bakımından son trendlere bakıldığında spor giyimler ön plana çıkmaktadır. Her birey gün içinde konforu ve şıklığı bir arada yaşamayı tercih ediyor. Bu durum ayakkabı tercihlerine de yansıyor. İş hayatına bile konforun geldiğini söylemek mümkün. Birçok bayan iş kıyafetlerinin altına uygun olabilecek Sneakres ayakkabı modellerini kullanmayı tercih ediyor. Sitemizde bu tarz tercihler yapmak isteyen hanımlar için özellikle iş hayatına uygun olabilecek deri Sneakers modellerimiz bulunuyor. Düz modellerin yanı sıra pullu, simli, ya da taşlı modeller de kumaş pantolonların ya da eteklerin altına rahatlıkla kullanılan deri Sneakers modelleri uygun fiyata sitemizde bulabilmektesiniz. Spor şıklığının yanı sıra şıklığını da yakalamak isteyen hanımlar iş sonrası planlarını yapabilmek adına ayakkabılarına özen gösteriyorlar. Gün içinde ayaklarının her daim rahat olması ve sürekli ayakta çalışmak zorunda olanların en fazla kullandıkları modellerden biridir Sneakerslar. 1900’lı yıllardan bu yana günlük yaşam içinde her zaman kendine yer bulan bu modeller firmamız tarafından farklı yorumlanarak standartların dışına çıkmaktadır. Her renk tonunu kullanmayı tercih ederek tüm bayanlara hitap etmeyi başarmaktayız. Beyaz kalın tabanlarının klasik sunumlarının yanı sıra taban genişliğini ayarlayarak görüntüsünde oynamalar yapıyoruz. Malzeme seçimlerinde önceliğimiz her zaman kaliteden yanadır. Bunun dışında ayak sağlığını da geri plana atmıyoruz. Ayakkabı yapımında kullandığımız tüm malzemeler insan sağlığına zarar vermeyecek özel yapım malzemelerdir. Anti bakteriyel özelliği olan ürünleri kullanmayı tercih ederek ayaklarınız başta olmak üzere tüm beden sağlığınızı korumaya alıyoruz. Cool ayakkabılar içinde Sneakres modeller ön plana çıkarken klasik modelleri de tercih edenleri unutmuyoruz. Şıklığın adresi olarak bizleri tercih eden müşterilerimiz için her ihtiyaçlarını karşılayacak modellerimizi her zaman uygun fiyat seçenekleriyle sunuyoruz.

Bayan Kürklü Terlik


Yaz Kış Terlik Diyenler İçin Özel Modeller
Terlik kış aylarında ev ortamında tercih edilirken yaz aylarının gelmesiyle birlikte bayanların vazgeçilmezi haline gelen bir parçadır. Firmamız bünyesinde bayanların tercih edebileceği her tr model ayakkabı bulunurken terlik modellerini de unutmuyoruz. Yaz kış rahatlıkla kullanabilecekleri modellerin hepsi kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmaktadır. Sadeliği arayanlar için şık taşralarla bulunurken terliklerde de farklılık arayanlar için sitemizde farklı tasarımlara da yer veriyoruz. Kış aylarının vazgeçilmezi terlikler içinde içi tüylü olan modeller sayesinde kışın soğuğundan ayaklarınızı koruyabilmektesiniz. Bayan terlikleri içinde tüylü terlikler soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcak tutarak keyfinizin yerine gelmesini sağlayacaktır. İşten geldikten sonra tüylü sıcak terliklerinizi giyerek kışın tüm etkilerinden ayaklarınızı koruyabilirsiniz. Evinde de şıklığı arayanlar için tüylü terlik modelleri içinde de hem konforu hem de şıklığı bir arada sunuyoruz. Kış ayaları için rahatlıkla kullanabileceğiniz içi tüylü terlik modelleri içinde farlı renk seçimlerinin olması her zevke hitap eden terliklerin satın alınmasını sağlamaktadır. Deri malzeme kullanılarak üretimi gerçekleşen terlikler uzun süreli kullanım sağlamanız konunda da ekonomiktir. Bayan terlikleri içinde kış aylarının yanı sıra yaz aylarının sıcaklığından sizi kurtaracak modelleri de bulabilmektesiniz. Rahatlık ve şıklığı yaz aylarında sokaklarda terlikle yaşamak isteyenler için günlük  kullanıma uygun tasarımları sunarken dilerseniz plajlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri satın alabilirisiniz. Derimarket.net adresimize giriş yaparak ihtiyaçlarınıza uygun terlikleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.